Nejlepší hlášky

<a> nebo az bude ten turnaj tak me budes muset udelat celkovou prohlidku :D
<b> oo?to by si chtěl jo??? ale to bys musel do naha :D
<b> já sem jen sestřička
<a> a jako sestricka musi taky do naha :D
<b> jooo?
<a> urcite :D
<b> a co by jsi z toho měl? :-P
<a> erekci :D :D :D :D
<b> se nezdáš ale já nemůžu
<a> proc jako?
<b> sem zadaná :-P
<a> no a ted mi rekni v cem je problem?

Komentář: Kví Í Pé... pozdeji večer

<a> sem měla v šestce poslechnou úču a jít na ten gimp
<b> njn
<b> jak na gimp? oni vás učís s gimpem?
<a> *gimpl
<b> lol
<a> :-D :-D

<Freeman> Ghoste jsi strašný buzerant
<Ghostík> Ehm???
<Freeman> Si prostě homokládá totální!!!
<Ghostík> Ahoj Freemane tady Vaškovo holka cože si to říkal???
-!- Freeman has quit

Komentář: reakce kámošovo mladý

<a> Čus, hale <c> dneska zase zahlásil :D
<b> co zase? :D
<a> Sme šli po městě a tam šla taková vyhublá slečna... on se na ní tak podíval a prej: tyvole tu kdybych píchal tak jí zlomim :D

<a> ucim se tu blbou chemii
<a> pritom winamp a nahodne skladby
<a> out of space
<a> scotty doesnt know
<a> a pak beautiful day
<a> bych tomu naliskal

<jablicko> před chvílí jsem vyndal jednomu zmrdovi s německym číslem
<kiwisek> dostal?
<jablicko> vyklubal se z něj čech
<jablicko> co neumí předpisy
<jablicko> tak jsem ho poučil, že odbočovací pruh je pro odbočování
<jablicko> aspoň jsem nemusel hledat slovíčka
<kiwisek> :)
<jablicko> uplnej zmdr, já to tam pálim 110 a on zastaví na pravý straně a já jen tak tak dobrzdil
<jablicko> frajer bez blinkru
<jablicko> jen tak si tam stojí uprostřed silnice vedle odbočovacího pruhu
<kiwisek> nechapu co si myslel, 110 ve meste je prece normalni
<jablicko> to bylo na okresce
<jablicko> tak jsem zustal chvíli viset na klaksonu
<jablicko> a týpek na mě udělal posuněk
<jablicko> no a to neměl
<jablicko> tak sem to za nim ohnul a předjel ho a zastavil
<jablicko> vylezu a řvu - du arsch, mach es in Deutschland!
<jablicko> a mával jsem na něj jak on na mě a týpek, tak snad nebude tak zle, pane, dyť jsou vánoce
<jablicko> nedělám si prdel, měl jsem problém se nezačít smát
<jablicko> a říkám, tím hùř, do prdele, tohle se dělá? a co to jako nacvičujete za posuňky???
<jablicko> a on - já vám kynul, jako že děkoval
<jablicko> a to sem už nevydržel, začal jsem se smát a říkám - tak pane, to vám teda přeju pěkný vánoce a směju se doteď

<Nagi> hej ted mi psala taková hafo šukezni mařka že jestli nemůžé jeden den přijet ke mě
<Jamie> hustě
<Nagi> a já sem jí napsal že ne že se musím učit

Komentář: jde to s nim z kopce

<a> tusim budem tankovavat trencine
<a> maju tam plin za 39 centov
<b> passat ti jazdi aj na makky plIn? :D
<a> jj jednoznacne
<a> na ten tvrdy jazdia len autobusi a nakladaky

Komentář: este ze tie autobusi jazdia na tvrdy plyn

<ona> Neznáš nějakou stránku s on-line filmama?
<on> freetv.cz

<Dindo> WTF? :D "Závěr hrátek s dusíkem opět patřil Švédům, kde si Kinc loknul tekutého dusíku a poté je v plynné podobě vypouštěl nosem, ústy a možná i ušima."
<pepe> omg :D
<pepe> a to jsem si myslel že ten magor co si tím polil ruku je magor :D
<Dindo> to je nejaký coperfield woe :D
<pepe> coperfield? to je... k**** si nevzpomenu, 55nm čtyř jádro?
<Dindo> omg... kóózelnik :D
<pepe> Hell yeah! :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.