Nejlepší hlášky
<clichémáček> ty debilni hiphopere
<golEMO> ja nejsem hiphoper
<clichémáček> zkurvenej metalisto
<golEMO> omyl, zadnej metalista
<clichémáček> ty teplej emaku
<golEMO> a co ses ty?
<clichémáček> jo vlastne...
Komentář: kktum neporadis
<Ares> Když kliknu na Vritual gaming ikonu tak mi najede ten program ale nemohu to smustit čtvereček mám červený a nemám vyplněné okenko START co stím?
<Ares> Tu je obr.
<Ares> file:///C:/Documents%20and%20Settings/roman/Local%20Settings/Temporary%20Internet%20Files/Content.IE5/3XA3NPEZ/tmp70od3%5B1%5D.jpg
Komentář: pan Roman na vgos.cz
<a> ty voe, tak jsem dneska jel v metru, byla tam úplně luxusní kočička v minisukni..
<b> jo, to jsou krásný chvilky
<a> jsem jí zachránil před znásilněním
<b> fakt? co se stalo?
<a> sebekontrola...
<a> Keď je malé dieťa ticho, je to podozrivé.
<b> Čo sa mu stalo?
<a> Nič, iba jedol letáky.
Komentář: Mať 20 a 8 mesačného brata, to niekedy naozaj stojí za to :)
<a> Jak poznáte, že má nad vámi přítelkyně naprostou převahu? Když má větší level ve WOWku, než vy.
<a> Hm. Je to trapná průpovídka :-D
<b> Docela dobrá
<b> Naprostá převaha je, když přítelkyně dělá klukovi na počítači admina.
<a> hmm :-$
<b> to je co za smajla?
<a> takovy napul nastvany, napul divajici se do vesmiru
<b> aha
<a> asi jako kdybys byl nastvany, ze ti odleteli s raketoplanem a tebe nevzali
<johny boom> jdeme?
<Jeff_Jarret> já myslel, že ještě něco udělam z těch pitomejch statistik, ale asi na to jebu a podívam se na to zejtra
<johny boom> už mam hlad půjdu na čínu
<Jeff_Jarret> s sebou nebo tam?
<johny boom> s sebou..
<Jeff_Jarret> kurva proč se nedomluvíme jako lidi?
<Jeff_Jarret> vždyť sedíme vedle sebe
<johny boom> jako přes sms?
Komentář: IT v kanceláři na konci pracovní doby...
<a> ja som ju na nete spoznal, dlho sme si pisali a dosť sme si rozumeli...
<a> potom sme sľi von...
<a> a potom sme si už nepisali.
<ona> ahaa pan neviditelnýý
<on> né,schovaný za křakem
<ona> noo co tam dělááš?
<on> seru
Komentář: :D ICQ