Nejlepší hlášky

<clichémáček> ty debilni hiphopere
<golEMO> ja nejsem hiphoper
<clichémáček> zkurvenej metalisto
<golEMO> omyl, zadnej metalista
<clichémáček> ty teplej emaku
<golEMO> a co ses ty?
<clichémáček> jo vlastne...

Komentář: kktum neporadis

<Ares> Když kliknu na Vritual gaming ikonu tak mi najede ten program ale nemohu to smustit čtvereček mám červený a nemám vyplněné okenko START co stím?
<Ares> Tu je obr.
<Ares> file:///C:/Documents%20and%20Settings/roman/Local%20Settings/Temporary%20Internet%20Files/Content.IE5/3XA3NPEZ/tmp70od3%5B1%5D.jpg

Komentář: pan Roman na vgos.cz

<a> ty voe, tak jsem dneska jel v metru, byla tam úplně luxusní kočička v minisukni..
<b> jo, to jsou krásný chvilky
<a> jsem jí zachránil před znásilněním
<b> fakt? co se stalo?
<a> sebekontrola...

<a> Keď je malé dieťa ticho, je to podozrivé.
<b> Čo sa mu stalo?
<a> Nič, iba jedol letáky.

Komentář: Mať 20 a 8 mesačného brata, to niekedy naozaj stojí za to :)

<a> Jak poznáte, že má nad vámi přítelkyně naprostou převahu? Když má větší level ve WOWku, než vy.
<a> Hm. Je to trapná průpovídka :-D
<b> Docela dobrá
<b> Naprostá převaha je, když přítelkyně dělá klukovi na počítači admina.

<a> hmm :-$
<b> to je co za smajla?
<a> takovy napul nastvany, napul divajici se do vesmiru
<b> aha
<a> asi jako kdybys byl nastvany, ze ti odleteli s raketoplanem a tebe nevzali

<johny boom> jdeme?
<Jeff_Jarret> já myslel, že ještě něco udělam z těch pitomejch statistik, ale asi na to jebu a podívam se na to zejtra
<johny boom> už mam hlad půjdu na čínu
<Jeff_Jarret> s sebou nebo tam?
<johny boom> s sebou..
<Jeff_Jarret> kurva proč se nedomluvíme jako lidi?
<Jeff_Jarret> vždyť sedíme vedle sebe
<johny boom> jako přes sms?

Komentář: IT v kanceláři na konci pracovní doby...

<helpdesk> Jaký máte počítač?
<zákazník> Bílý.

<a> ja som ju na nete spoznal, dlho sme si pisali a dosť sme si rozumeli...
<a> potom sme sľi von...
<a> a potom sme si už nepisali.

<ona> ahaa pan neviditelnýý  
<on> né,schovaný za křakem
<ona> noo co tam dělááš?
<on> seru

Komentář: :D ICQ

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.