Nejlepší hlášky
<MrBobby> zdravim, jak jste na tom s ISS lidi?
<lojza> neucime se
<MrBobby> ja se snazim vymyslet teorii, jak to nejak spravne natipovat
-!- Moonny has joined #fit
<lojza> Moonny: nejvetsi pravdepodobnost uspechu je zakrizkovat samy b
<lojza> kua
<lojza> sry
<lojza> MrBobby:
<Moonny> v poho toto je tiez omylom
-!- Moonny has quit
<a> Čau
<b> Čus
<a> Odkud si?
<b> Z Prahy. Ty?
<a> Z Budejovic.
<a> Reknu ti vtip. dva Židi vejdou do baru...
<b> Ne, ne!
<a> Co?
<b> Ne.
<a> Co? Vy v praze nepouštíte židy do baru?
<a> Vy rasističtí bastardi! :D
<b> spíš sem chtěl říct že nemám rád rasistické vtipi
<a> Okey tak co kdybych ty zidy zabil? :D
<b> Ne.
<a> Dělám si srandu, nezabil bych je.
<a> Hodil bych mezi ně minci a pozoroval jak se zabíjí navzájem. :D
<b> Nechybi ti smysl pro humor co?
<a> Ano, ano! To stejné sem udělal se dvěma katolickými kněžími, ale těm se hodil malého chlapce. :D
<a> hahahaha
<b> neřikej takovi vtipi!
<a> proč?
<b> je to nudny...
<a> Co chceš abych dělal? "Klep,klep" vtipi?!
<b> Zkus to! :D
<a> Ok
<a> klep, klep, klep, klep, klep, klep
<b> LOL
Komentář: :D
<a> tak jsem si ted šel koupit kávu do automatu, hodil jsem tam 50kč
<a> vrátilo mi to v jednokorunových mincích:(
<pedro> by me sakra zajimalo, kdo mi dela do mlade...
<axo> ???
<pedro> mi vcera volala pres skype ze to jeste nedostala...
<axo> a?
<pedro> no jako ze sem uz 2 mesice mimo CR...
Komentář: neznam ji ale URCITE je blond :D
<a> ty vole jak teď blbnou ty závory na drahách to je hrozný jaký to nabírá spoždění
<a> včera jsem na nádru tvrdnul 90 minut
<b> no ty vole skoro hodinu to bych se na to asi vysral
Komentář: :D a prdel si nedělal
<a> ty voe v patek to byla tvoje mlada?
<b> cus,no jasny,jsme spolu tyden,pekna vid?
<a> ty kokos to byla kunda az mi malem oci vypadly, bych ji jebal od rana do vecera
<a> bych ji ho soupnul do riti az by kvicela jak zapichly prase a pak bych ji udelal z mrdky knirek
<b> hmm,tak se prej s tebou mam prestat kamaradit,sedi tu vedle me :-(
<a> oj,tak zejtra na fotbale Tome
<b> tak i fotbal mam zakazanej blbecku :-(
Komentář: kamarad se pozna
<a> cawte ludia
<a> nestahuje niekdo s vas
<a> just cause? jednotku?
<a> pls kdyz nekdo stahuje pls napiste me
<a> to 2.46gb
<b> dobry den <a>
<a> ahoj :)
<b> som oficialnej stranky Just Cause
<b> vy si nelegalne stahujete nasu hru?
<a> ako nelegalne?
<b> nelegalne znamena, ze za nu neplatite, a stahujete si ju cez torrenty
<b> lebo ak hej, mozete dostat nemalu pokutu
<a> (webchat@hostmask.sk) (Quit: Page closed)
<b> XD
<c> :D
Komentář: Kanál jednoho trakaře... xD
<a> já toho tátu zabiju...
<a> prej... mam v garaži plzeň dej ji do lednicky smska
<b> jo to mi dělá taky, ale místo sms posílá sestru :)
<a> tak si sestra kupila jablcko...
<b> vzdy som myslel ze je blba... :))
Komentář: windowsak
<a> Jediný co mě na Lamerovi s*re je, že se tam pořád dokola žvaní o gumovejch medvídkách... Vážně mě to vytáčí
<b> Chápu, žádný ohled na cukrovkáře :D
<a> Debile!
Komentář: Ne*er se do strejdy Libora, když je na*anej...