Nejlepší hlášky
<a> čus, víš jak máme na zahradě toho psa...
<b> čau jo toho jak slyší každý otření noh přes dvoje dveře?
<a> jo, tak dneska jsem třísknul dveřma a on nic...
<b> neotočil se?
<a> neotočil... nebo nejdřív ne...
<a> potom jsem si ale sundal ponožky...
<b> :D
<Danecek> to uz ctes zase toho lazara?
<frump> lamera :)
Komentář: one_girl_show@potvurka.cz
<Angel_Scooter> ty si ozraly tak TAGO
<SE7ENqUK> co to je tágo?
<Angel_Scooter> nevim
<Angel_Scooter> to rika mama
<kiro bodybuilder> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kiro bodybuilder> hej ne
<kilca> ?
<kilca> co je
<kiro bodybuilder> hej sem si ted honil pero a utrel sem to kapesnikem a hodil sem ho na stul a prisla mama a prinesla mi pomeranc a vzala ten kapesnik celej mokrej od mrdky :D :D :D :D :D a prej fuuuj sem sahla do nudly a ja jn mam nakou rymu :D :D :D :D :D :D uz sem dneska smrkal i v picerce :D :D :D :D :D
<kilca> :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kilca> TAK TO JE DOST :D
Komentář: zaváhal :D
<manchestra> Hledám kluka. Je mi 16 let mám blond vlasy a modré oči.
<mironidis13666> Odkdy je metin seznamka nadržených teenagerů? :DDD
<Gamarej> si z plzne?
<Sunshinebolt> si z jihlavy?
<Kyrgis87> prazacka?
<Mironidis13666> aha...lol :DDD
Komentář: Blbý pocit :DD
<ona> Miláčku, nevim jestli si koupit kalhoty nebo mikinu :(
<on> V obojim ti bude teplo :D Mikinu nebudeš muset tak často prát, obojí tě bude dělat krásnou a já z tebe stejně obojí budu sundavat :D
<ona> Ale já fakt nekouřim!
<on> ani zdrave jo?
<ona> No, tabák mi vadí víc, než orální sex... Jestli se teda ptáš na tohle... ;)
Komentář: na férovku ne? :D
<a> Kolko budem asi stahovat CSko? kolko si ho stahoval ty?
<b> netuším
<a> 20 min? alebo 10?
<b> to je od rýchlosti pripojenia... podľa toho aký máš net... ale ja asi tak pol minúty
<a> firefox mozilla
<b> omg...
Komentář: kamarát sa pýta, koľko bude sťahovať CS... toto mu vysvetliť bude na dlho
<a> kurva, musim si umejt klavesnici :D
<a> i kdyz asi radsi koupim novou uz :D
<a> uz 2 roky tam mam flek od kecupu a ted mi tam kapla horcice :D
<a> je to na houby, už jsem dva dny jak na trní a jestli to tam nebude, budu tam muset jet, a pak stejně budu mít za F, tak si asi půjdu hodit špagát
<b> špagát :D jako ze špaget? :D
<a> jasně, uvařím špagety, udělám z toho pět cm silný lano a půjdu si to hodit na vořech
Komentář: vynervovanej vysokoškolák na konci zkouškovýho období