Nejlepší hlášky

<a> čus, víš jak máme na zahradě toho psa...
<b> čau jo toho jak slyší každý otření noh přes dvoje dveře?
<a> jo, tak dneska jsem třísknul dveřma a on nic...
<b> neotočil se?
<a> neotočil... nebo nejdřív ne...
<a> potom jsem si ale sundal ponožky...
<b> :D

<Danecek> to uz ctes zase toho lazara?
<frump> lamera :)

Komentář: one_girl_show@potvurka.cz

<Angel_Scooter> ty si ozraly tak TAGO
<SE7ENqUK> co to je tágo?
<Angel_Scooter> nevim
<Angel_Scooter> to rika mama

<kiro bodybuilder> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kiro bodybuilder> hej ne
<kilca> ?
<kilca> co je
<kiro bodybuilder> hej sem si ted honil pero a utrel sem to kapesnikem a hodil sem ho na stul a prisla mama a prinesla mi pomeranc a vzala ten kapesnik celej mokrej od mrdky :D :D :D :D :D a prej fuuuj sem sahla do nudly a ja jn mam nakou rymu :D :D :D :D :D :D uz sem dneska smrkal i v picerce :D :D :D :D :D
<kilca> :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kilca> TAK TO JE DOST :D

Komentář: zaváhal :D

<manchestra> Hledám kluka. Je mi 16 let mám blond vlasy a modré oči.
<mironidis13666> Odkdy je metin seznamka nadržených teenagerů? :DDD
<Gamarej> si z plzne?
<Sunshinebolt> si z jihlavy?
<Kyrgis87> prazacka?
<Mironidis13666> aha...lol :DDD

Komentář: Blbý pocit :DD

<ona> Miláčku, nevim jestli si koupit kalhoty nebo mikinu :(
<on> V obojim ti bude teplo :D Mikinu nebudeš muset tak často prát, obojí tě bude dělat krásnou a já z tebe stejně obojí budu sundavat :D

<ona> Ale já fakt nekouřim!
<on> ani zdrave jo?
<ona> No, tabák mi vadí víc, než orální sex... Jestli se teda ptáš na tohle... ;)

Komentář: na férovku ne? :D

<a> Kolko budem asi stahovat CSko? kolko si ho stahoval ty?
<b> netuším
<a> 20 min? alebo 10?
<b> to je od rýchlosti pripojenia... podľa toho aký máš net... ale ja asi tak pol minúty
<a> firefox mozilla
<b> omg...

Komentář: kamarát sa pýta, koľko bude sťahovať CS... toto mu vysvetliť bude na dlho

<a> kurva, musim si umejt klavesnici :D
<a> i kdyz asi radsi koupim novou uz :D
<a> uz 2 roky tam mam flek od kecupu a ted mi tam kapla horcice :D

<a> je to na houby, už jsem dva dny jak na trní a jestli to tam nebude, budu tam muset jet, a pak stejně budu mít za F, tak si asi půjdu hodit špagát
<b> špagát :D jako ze špaget? :D
<a> jasně, uvařím špagety, udělám z toho pět cm silný lano a půjdu si to hodit na vořech

Komentář: vynervovanej vysokoškolák na konci zkouškovýho období

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.