Nejlepší hlášky
<a> Upozornění pro dámy:
<a> Pokud se rozhodnete nalakovat si nehty, když jste ve vaně, stane se přesně toto:
<a> 1) Lak, položený na okraji vany, sklouzne do vody.
<a> 2) Když ho tam položíte podruhé, sklouzne znovu a VYLEJE se do vody.
<a> 3) Pokud se na to vyserete s tím, že z trocha laku ještě nikdo neumřel, stane se toto:
<a> 4) Vylezete z vany s perfektními rudými nehty a zjistíte, že máte na prdeli flek ve tvaru Afriky.
<a> 5) Poté, co ho odlakujete - a zničíte si perfektní nátěr, nalakujete si nehty u umyvadla znovu.
<a> 6) Až uschnou, vrátíte lak na poličku.
<a> 7) Jakmile je nad poličkou, vyklouzne vám z ruky, odrazí se a rozfláká se o bílé dlaždičky na zemi.
<a> 8) Nohy máte zaliskány do výše kolen.
<a> 9) Vše uvedete do původního stavu.
<a> 10) Nalakujete si novým lakem nehty v kuchyni a SERETE UŽ na kecy o smradu
Komentář: true story...
<a> Představ si že jíš rýži, co nejrealističtěji.
<b> Tak jo :)
<a> A teď si představ že se ta rýže začala hýbat...
<b> To sme měli minulej tejden ve škole
Komentář: Školní jídelna...
<a> uz to mas stahle?
<b> co blbneš vole
<a> ja uz bych to mel :P
<b> ja už zas měl 10borek v posteli
<a> uz mlcim
<P> a v kolonce 'o mě' na profilu má 'lízátko se cucá, nekouše'
<D> hodná holka
<a> netusis preco microsoft nastroje tak krasne nespolupracuju medzi sebou?
<b> netusim
<a> boha to by ich zabilo keby ten ich idtiotsky SQL server dokazal ukladat selecty do xls?
<a> neeeee ja sa tu musim polhodinu srat z konvertovanim dat zo stlpcov do buniek aby som som potom prisiel na to ze jeden separator to rozhadzal a potrebujem este polku riadkov prekontrolovat?
<a> lebo SQLko ti samozrejme nemoze miesto prazdnej bunky napisat null alebo nechat prazdne pole medzi ciarkami...
<a> nieeee ked si to ulozis do TXT tak to prazdne bunky preskoci
<a> aaaaaa idem spalit fotku billa gatesa bude mi lespie
<b> :DD
<b> a skusil si to dat save as a grid?
<a> idem spalit aj tvoju fotku...
Komentář: RTFM!
<A> Dneska jsem si vsiml, ze vedle kancelare dveri vypocetniho centra furt visi ten papir, ktery nabada pri vypadku site a nefungujicim internetu vyplnit oznameni na http://www...
<B> :D To to tam jeste nikomu nedocvaklo? :D
<A> Nee, pridali i preklad do anglictiny...
Komentář: Dokonalá eliminace stížností:)
<a> Cus co děláš?
<b> Učim se se ségrou, dostala nový úkoly
<a> Aha a co tak ty prvňáci probíraj?
<b> Slovíčka...Ema mele mámu...
Komentář: Na první třídu se nezapomíná
<a> Tak teď mě zas jednou Facebook dostal.
<a> Všichni si dělají aplikaci, která jim řekne kdy zemřou. Jmenuje se Čas tvé smrti a tak já že bych to taky ráda věděla.
<a> Samo že Facebook se nedal zahanbit a hodil mi chybu a oznámil mi ji asi takhle: Bohužel došlo k chybě. Nešlo synchronizovat Facebook a Čas tvé smrti.
<a> teď teda fakt nevim co budu dělat. Moje duše je ztracena...
<b> no nevim jestli existuje neco straslivejsiho nez byt nesynchronizovany s facebookem... ale treba kdyz udelas nejaky dobry skutek tak ti bude odpusteno a tvoje duse bude moct odpocivat synchronizovana v pokoji...
Komentář: smrt na facebooku
<a> už ti <c> vyprávěl, co proved lektorovi ve škole?
<b> nn, povídej
<a> měl přečíst nějakej text co nám promítal, ale seděl hodně bokem, tak řek, že na to nevidí
<b> nechtěl číst nahlas co?
<a> přesně.
<a> No a protože seděl před katedrou, tak mu otočil monitor.
<a> A <c> se na to jen podíval a prohlásil: "Tam je to taky anglicky."
<b> rofl
Komentář: <c> neni moc dobrej angličtinář
<Mour!so> chapu te :-'(
<Mour!so> kua spatne
<Mour!so> to je paroubek
<Mour!so> :'-(