Nejlepší hlášky

<a> Ti zákazníci jsou rok od roku fakt pitomější.
<b> ?
<a> Teď tu byl kluk prohlíd si přístroj a s naprosto seriózním výraem odborníka se mě zeptal: "A pane, to WI-FI to je celosvětový že jo?". Měl sem co dělat abych se mu nevysmál rovnou do ksichtu.

<a> v cestine pises alkany vzdycky s th
<a> methan ethan prophan...

<*Tomas*> twe ja sem David Copperfield... to bys neuveril co sem dokazal
<*Tomas*> David nechal zmizet vagon a sochu svobody... ale ja twe - upadla mi susenka BeBe Dobre rano... a neni ani na zemi, ani se nevali nekde na zidli bo na me... koukal jsem snad vsude, ale proste ta susenka tu neni...
<*Tomas*> twe, tak uz ji mam
<*Tomas*> byla 5 minut v Cine a ted se z nenadani objevila u nohy kancelarskyho stolu... :-)

Komentář: Bežná konverzace na firemním chatu

<a> Tak čo. Ako dopadlo to rodičovske?
<b> Ale triedna tvrdila ze drogujem.
<a> wtf?
<b> a akurát som dopozeral film zahulime uvidíme... Mama na mňa: čo si pozeral? Nič jeden film o autách
<b> Šak nebudem ju teraz dráždiť

Komentář: Ale vážne, je čistý

<a> hej tak ted me prima dostala
<a> :-D
<b> jo? a jak?
<a> tam bezi pan prstenu a ted tam aragorn rika co na to rikate? najednou reklama a tam nejaky tipek rika: internet zadarmo, jde to i jinak :-D
<b> :-D :-D :-D :-D :-D

Komentář: haluz :-D

<ona> a na ten skype musím mit mikrofon?
<D@libor> no musis mit do ceho mluvit jinak budes moct jenom poslouchat
<ona> a jak poznam, jestli to mám?
<ona> hele a nestačí, když mam internet přes telefon atk přes to to nende?
<D@libor> ROFL :-D

Komentář: Zeny a PC xD

<a> to snad není možný
<b> co?
<a> oběvil jsem stránku lamer.cz
<b> a?
<a> už vím proč <c> zná tolik vtipů z prostředí ICQ

Komentář: tak to tu musím dát :-D!

* Marthy se učí na maturitu z matiky
<Celebrant> Fakt?
<Marthy> Co fakt?
<Marthy> Jak fakt?
<Marthy> Proč mi píšeš, když se koukám na... na... no... na matiku...
<Celebrant> :D :D :D Příště, až budeš čumět na péčko a budeš na to chtít mít klid, tak si tu Mirandu vypni :D :D
<Marthy> Ne, fakt koukám na matiku...
...
<Celebrant> Já du na chvilu off... pár minut, brb
<Marthy> Celebrant: až budeš čumět na péčko a budeš na to chtít mít klid, tak si tu Mirandu vypni :D :D
<Celebrant> shit

<CHIP> čau
<Majk> mám hald
<Majk> málad
<Majk> hálad
<Majk> hlad :-D
<Majk> ty vole.
<Majk> mám dost
<CHIP> :D:D

Komentář: hlad je svině

<a> Ty používáš kaspersky žejo?
<b> Něco tu je, ale mám takové tušení, že už mám asi 3 měsíce od konce zkušební verze :-)
<a> Většího flegmatika sem ještě neviděl :D
<b> Nj, to mi je jedno...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.