Nejlepší hlášky
<a> Ti zákazníci jsou rok od roku fakt pitomější.
<b> ?
<a> Teď tu byl kluk prohlíd si přístroj a s naprosto seriózním výraem odborníka se mě zeptal: "A pane, to WI-FI to je celosvětový že jo?". Měl sem co dělat abych se mu nevysmál rovnou do ksichtu.
<a> v cestine pises alkany vzdycky s th
<a> methan ethan prophan...
<*Tomas*> twe ja sem David Copperfield... to bys neuveril co sem dokazal
<*Tomas*> David nechal zmizet vagon a sochu svobody... ale ja twe - upadla mi susenka BeBe Dobre rano... a neni ani na zemi, ani se nevali nekde na zidli bo na me... koukal jsem snad vsude, ale proste ta susenka tu neni...
<*Tomas*> twe, tak uz ji mam
<*Tomas*> byla 5 minut v Cine a ted se z nenadani objevila u nohy kancelarskyho stolu... :-)
Komentář: Bežná konverzace na firemním chatu
<a> Tak čo. Ako dopadlo to rodičovske?
<b> Ale triedna tvrdila ze drogujem.
<a> wtf?
<b> a akurát som dopozeral film zahulime uvidíme... Mama na mňa: čo si pozeral? Nič jeden film o autách
<b> Šak nebudem ju teraz dráždiť
Komentář: Ale vážne, je čistý
<a> hej tak ted me prima dostala
<a> :-D
<b> jo? a jak?
<a> tam bezi pan prstenu a ted tam aragorn rika co na to rikate? najednou reklama a tam nejaky tipek rika: internet zadarmo, jde to i jinak :-D
<b> :-D :-D :-D :-D :-D
Komentář: haluz :-D
<ona> a na ten skype musím mit mikrofon?
<D@libor> no musis mit do ceho mluvit jinak budes moct jenom poslouchat
<ona> a jak poznam, jestli to mám?
<ona> hele a nestačí, když mam internet přes telefon atk přes to to nende?
<D@libor> ROFL :-D
Komentář: Zeny a PC xD
<a> to snad není možný
<b> co?
<a> oběvil jsem stránku lamer.cz
<b> a?
<a> už vím proč <c> zná tolik vtipů z prostředí ICQ
Komentář: tak to tu musím dát :-D!
* Marthy se učí na maturitu z matiky
<Celebrant> Fakt?
<Marthy> Co fakt?
<Marthy> Jak fakt?
<Marthy> Proč mi píšeš, když se koukám na... na... no... na matiku...
<Celebrant> :D :D :D Příště, až budeš čumět na péčko a budeš na to chtít mít klid, tak si tu Mirandu vypni :D :D
<Marthy> Ne, fakt koukám na matiku...
...
<Celebrant> Já du na chvilu off... pár minut, brb
<Marthy> Celebrant: až budeš čumět na péčko a budeš na to chtít mít klid, tak si tu Mirandu vypni :D :D
<Celebrant> shit
<CHIP> čau
<Majk> mám hald
<Majk> málad
<Majk> hálad
<Majk> hlad :-D
<Majk> ty vole.
<Majk> mám dost
<CHIP> :D:D
Komentář: hlad je svině
<a> Ty používáš kaspersky žejo?
<b> Něco tu je, ale mám takové tušení, že už mám asi 3 měsíce od konce zkušební verze :-)
<a> Většího flegmatika sem ještě neviděl :D
<b> Nj, to mi je jedno...