Nejlepší hlášky

<a> asi zabiju sefa :D
<b> procpak procpak?
<a> sem se byl pred praci ostrihat a jeho prvni reakce kdyz me videl na kurarne byla: Jee ty sis koupil kastrol od tescomy ve sleve co?! :D
<b> posli fotku xD

<a> :DD co je na pivovaru tak spatnyho?!
<b> jistěže nic:-D pokud nejseš jedinej konzument vlastních výrobků ... i když, možná bys přizval <c> :-D
<a> j s <c> bych se urcite podelil :-D
<b> Nejsem si jistá, jestli nebudeš potřebovat ty pivovary dva :-D
<c> <a> to si delas prdel, ty jsi jeste <b> nevyridil ze uz leta abstinuju?
<c> od te doby co mi <b> vysvetlila co si delam s jatrama jsem se ani jednou nespil do nmoty
<c> vzdyky jsem aspon zvatlal nesmysly kdyz me tahli domu

<a> tak se du osprchovat, dát veču a tak. tak čus
<b> Mam hlad :((
<b> Upneš mi někam tvojí večeři? Třeba na hellshare ať to mam doma ještě teplý :)))

Komentář: warezáci

<a> Ahojda, jak se máš? Neruším?
<b> Enemy spotted
<a> promin neumim anglicki :(
-!- b has quit

Komentář: :)

<a> jakej ma win 7 service pack?

Komentář: oficiální verze nevyšla a on by už chtěl service pack xD

<Boomer> tak diky :) ale ja si myslim ze blby su vsetci ludia a na nejake male mizive percento...
<Draky> no u nas byly ted volby do pralamentu, takže ty procenta už víme poměrně přesně :D

Komentář: http://www.lamer.cz/quote/46501#comment_154396 proti povyšováni komentů na citace žádný pravidlo nejni ne?

<Froggys> sakra, já su debil, sem si zavřel omylem internet
<Ghormoon> mas dvere na kabelu?

Komentář: IRC

<a> TVL jak to hraješ? Dnes ti to CS moc nejde.
<b> sry, mamka mi zrovna vběhla do rány když jsem ho chtěl sejmout
<a> raději si už kup ten monitor

<ona> mas moj zosit z fey?
<on> jj
<ona> dojdem, alebo... som tu sama
<on> tak idem hore :):)
<ona> ok, nezabudni zosit
<on> D

Komentář: priatelka o dve poschodia vyssie, rovnaky intrak

<a> podle me by u doktoru meli zavest pravidelne prednasky o linuxu + nainstalovani linuxu na kazdej pocitac v nemocnici.
<b> proč?
<a> no ja ted byl u doktorky, psala zprávu, byla asi v polovine a najednou se ji sekl komp, zkousela hybat mysi, nic. proste seklej komp :D tak sem jim to tam spravil, jeste jsem dostal prachy, sundali mi sadru a sel jsem :D

Komentář: navsteva u doktorky :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.