Nejlepší hlášky
<yinotaurus> jak sa mas?
<zvonenie33> dobre sa mam :)
<zvonenie33> vyhrabal som svoju staru slukovku az som sa rozcitil :) musim ale sitko do nej zohnat
<yinotaurus> hmm... chodis do skoly?
<zvonenie33> jj chodim do skoly
<yinotaurus> tak vyber sitko z vodovodneho kohutika... ziaci si predsa maju zo skoli nieco odniest, nie?
<a> fei roby s chlapcov chlapov, z dievcat tiez :)
Komentář: sveta pravda
<MASTER> Čus, nejsem lama a tak se nebudu ptát na ty hloupé otázky co zde padly ale přídu rovnou k věci. Chci ze zeptat (toho kdo s tím má zkušenosti) zda-li stahování v tomto programu pokračuje i po vypnutí počítače a nebo se přeruší a pokračuje až po dalším zapnutí? Za odpověd dekuji všem. PS: tu se stejně dnes už nedozvím takže na to v praxi přídu hned zítra...
<xXx> Promiň, ale zeptal ses jako typická lama :-). Jak by jsi si to stahování po vypnutí PC představoval? Kam by se ty data ukládala? Do subprostoru? To by bylo super viď :-) takže odpověď na tvou otázku zní: při vypnutém PC stahování nepokračuje.
<em> Tak to je fór dne toto...
<on> no ahojky
<ona> ahojky
<ona> jakej mas nick na sea?
<on> ?
<ona> ty nejses ze sa?
<ona> sea
<on> ne
<ona> a kdo ses?
<on> jirka
<ona> jakej
<on> ze tridy
<ona> jaky
<on> a dojaky chodis
<ona> kde?
<on> znas pavla
<ona> jakyho
<ona> jezis cau jirko :D
Komentář: sem Hrala Seafight a zrovna si me pridalo 5 lidi najednou
<a> hele ty slino, já se jdu učit a nezastavíš mě! :D
<b> já tě nadržím :D
<b> *nedržím
<a> hele
<a> proč vždycky když stahuju jakejkoliv soubor
<a> tak ty klienti co to sdílej maj nasdílený nejmíň 10GB porna?
<b> protože ty soubory na web hážu já
Komentář: kamarád má 12MB/s
<a> hej divej co sem ty (jmeno slečny) ted napsal
<a> včera sem cely den byl u komplu a čuměl sem a čekal ze me neco napises ale nic :-( skoro celou noc jako obvykle sem nespal ja vubec nechapu co se to se mnou sakra děje ale nikdy se se mnou nestalo ze sem se do nekoho tak zamiloval a uz to nijak nevydrim (jmeno slečny) prostě KE ZBLAZNENI TĚ MILUJU @}->--
<a> a uz na to uplneeee serrrrru
<a> co na to rikas?
<b> dáme cs?
Komentář: mozek off
<a> Dobry den, chtel bych hrat jednu on-line hru, ale nejde mi se pripojit, proc?
<b> Potrebuju od vas cislo portu na kterem hra bezi...
<a> bydlim v pokoj 315, kde je port? port 315A? ja nevim je nebo ne muzete pomoc me?
Komentář: chytry uzivatel
<HotHard> JUJ tento wywar sa my asi podaril
<Uspávanka> wywaR?
<HotHard> wywar ano
<Uspávanka> vot?
<HotHard> newiš čo je slepači wywar?
<Uspávanka> jaaaaj
<Uspávanka> vyvar
<Uspávanka> ked pises jak magorsky pubertak tak jak mam vedet
<a> uz vim co na silvestra
<a> Mejdan roku z václavaku
<b> jestli to bude pičovina tak ti jebnu
<a> TV nova
<b> jebnu ti!
Komentář: ICQ...