Nejlepší hlášky

<a> hej poslal sem ti ty fotky
<b> aha a kdy to příde? o výkendu pošta nechodi ne?
<a> elektronickou poštou!
<b> jak jako?
<b> to si je strčil do zásuvky?
<a> email neznáš nebo co?!
<b> otom sem něco slyšela,ale takoví zásuvky asi nemáme
<a> ??
<a> jaký zásuvky pořád?! mas to v mailu ne
<b> ale já mám vzásuvce kabeli to se kemě ty fotky asi nedostanou
<b> pošli to znova vytáhnu ty kabely
-!- b has quit

Komentář: asi blondýnka xD

<a> koukáš teď na Maisnera?
<b> ne, o čem to je?
<b> neni to ta blbost, jak jsou všichni v hájí z jednoho Intelového 1 GHz procesoru?

Komentář: Od intelu byl a měl 1 miliardu operací za sekundu... takže asi ano :-D

<a> zejtra na to seru, přijdu až na odpoledku
<b> :-D :-D :-D :-D
<a> protokoly nemám, úkol taky ne
<b> kua protokoly...
<b> du az na odpoledku...

Komentář: Njn střední je zlo...

<a> parametry uživatelského hesla:
<a> - musí být 8 - 30 znaků dlouhé
<a> - musí obsahovat minimálně jednu číslici
<a> - musí obsahovat minimálně jedno malé písmeno
<a> - musí obsahovat minimálně jedno velké písmeno
<a> - povolenými znaky jsou [a-z], [A-Z], [0-9], [,.?:!@#%$*+=]
<b> PoChIt4 s3 t0hLE j4Ko GoOd H3Sl0??? MuUuUuCk

<KRTEKK> povídám povídám pohádku... :D
<Danča> a očem pak :D
<KRTEKK> copak já vim :D o fialovim slonovi co neměl na crack :D
<Danča> :D :D :D tak to jo
<Danča> fialovej slon může bejt hezkej
<KRTEKK> piec v jazyku, jedna náušnice, zelenej punk...
<Danča> to je eště k tomu slonovi? Jestli jo tak už se mi přestává líbit
<KRTEKK> Tj účel :D
<Danča> chudák slon
<KRTEKK> nj, feťák zasranej :D
<Danča> :D :D :D
<Danča> ty asi nemáš moc rád zvířátka viď :D
<KRTEKK> ale jo... :) tak třeba mám rád kuře na paprice, nebo svíčkovou...

Komentář: Pohádka na dobrou noc xD

<a> a je to po netu?
<b> ne asi ty voe...
<a> aha
<a> skoda
<b> OMFG je!
<a> co je to omfg???

Komentář: Dotat na MMO hru... :)

20:10:33 <ona> Co takhle zkusit jen tak sex po netu?
20:10:42 <on> =-o Proč ne... Tak začni.
* ona is typing...
20:11:15 <on> Piš to postupně a ne všechno do jednoho!
* ona is typing...
20:12:38 <on> Už se nemusíš obtěžovat, pustil jsem si péčko a jsem hotov.

Komentář: Nakonec odeslala 9 řádků v 20:14:21

<a> hele musim pro pičivo tak čekej
<a> pečivo teda
<b> lol

Komentář: E a I sou docela daleko od sebe...

<kamarád> čus, tak jsem se dozvěděl včera v klubu zajímavou věc. Prej je to uplně natuty a prej to nemám nikomu říkat. Ale tobě to teda řeknu :-). Prej tě chce sbalit L.... co dřív do klubu chodila! Ty prej o tom ani ještě nevíš ?
<> jj, vim o tom... ráno mě vzbudila slovy "Miláčku, víš co je novýho na netu ?" :)

<a> ja tu nemam fakt ani jeden jedinej zapalovac
<b> zkus dva kaminky
<a> debile

Komentář: kamos si desne potreboval zakourit :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.