Nejlepší hlášky
<Pieree> máš prosim na granyho icq?
<Pieree> nebo je tak zaostatalej a má z té hnojárny v hlavě seno?
<Zdena> ten nemá ani počítač natož icq
<Pieree> aha... tak to pak jo
<Zdena> má doma jen lopatu
<Pieree> to abych si pořídil kompatibilní vidle pro komunikaci s nim
Komentář: hnojárna -> zemědělský učňák
<a> tak co jdeš zítra za školu? a pujdeme se podívat na základku?
<b> vole co bysme tam dělali?
<a> víš jak ne? přídeš do třídy a povíš "dobrý den kozy ven"
<b> :D z toho už jsme přece vyrostli...
<a> máš pravdu změníme to na "dobrý den píče ven"
Komentář: on to fakt udělal...
<Cikytha> je tu nějakej kluk kolem 20ti kerej má auto a nevadí mu když je jehoholce skoro 14 má rád tuning... pařby... atd... ozvěte se plosím
Komentář: To jsou ti, co sem nejčastěji přispívají!!!
<AMV> Člověk musí brát všechno pozitivně.. např. Výhodou při sebevraždě je, že si za to nepůjdete sednout
Komentář: ale má pravdu :D
<a> Jsem šla dopoledne do školy.
<b> Co jsi tam dělala?
<a> jsem si tam šla pro vysvědčení.
<b> Jooo? Co jsi měla?
<a> Jako na sobě?
Komentář: alespoń je pěkná (:
<a> Čau, neuvěříš, co jsem si dneska stáhl!
<b> kalhoty?
Komentář: Někdo to rád IT ;)
<Eriu> Takže klasika, 14:00 začíná předzápis, 13:59 klekne STAG. 503 nás vítá.Jak podotkla Lenička, je to tím, že STAG spravují nikoli ajťáci, ale ajeťáci
Komentář: A je to...
<a> sory že sem ti zlomil ten prst
<b> neboj není zlomenej ;)
<a> to sem rád... nerad mrzačím kamarády
<b> :D :D
<a> nikdy bych nikomu schválně neublížil
<b> :D :D
<a> nesměj se furt nebo ti zlomím prst
<Áčko> Fajně bylo, i Rebeka tam byla.
<Béčko> Která Rebeka?
<Áčko> Já znám jenom jednu.
<Béčko> K*******ová?
<Áčko> Ne, ta druhá...