Nejlepší hlášky
<mato> ale mozno budem mat na intraku novy komp (preskladany) a novy monitor 19" widescreen
<Peter> lol
<mato> 70" je maly
<mato> 17
<Peter> teraz uz vypalis oci aj nam spolubyvajucim co
<mato> lol 70" asi ani neni
<mato> neviem chcem 19" wide
<mato> 17" wide som pozeral najprv ale uz ich asi nerobia (nebolo z coho vyberat)
<mato> ale najprv by som mal poriesit dopravu na intrak a rezervovat nejaky kamion :D
<Peter> ups vpoho
<mato> jj
<Peter> kuva
<Peter> mrkaj
<Peter> ( link na 70" LCD Samsung 700DXN- LS70BPTNS/EDC )
<mato> ooo
<mato> peto tak ty uz v noci nespis iba ak si doneses atomovy kryt :D
<mato> musis zohnat prenosny
<mato> lol
<Peter> :D
<mato> a ja nejake slnecne okulare a opalovaci krem
Komentář: wide screen :)
<a> pod si po tu pesnicku
<b> w8
<b> posli ne
<a> mas to na usb
<a> pod si po to
<b> mne sa nechce... posli to
<a> kokos teraz som to dal na flashku
<a> POD SI PO TO!
<a> noooo
<b> ok... hned idem
Komentář: brat vo vedlajsej izbe ^^
<Werulinka> mam se te zeptat jesli tete teda pozicas tu vrchni palicu???
<Werulinka> ???
<Cany> ne
<Cany> ja už mam vsechno na prodej zamluveny
<Werulinka> prej zhe aspon trochu do faje...
<Cany> nwm
<Werulinka> ona se bez toho nevysere
<Cany> to ma blby
<Werulinka> bacha ona rada kseftuje
<Cany> no to rad slysim
<Werulinka> jj... a prej co za to chces???
<Cany> nwm jeste
<Cany> bublinku do vodovahy
<Werulinka> coe to???? mno ta bublinka do vodovahy (pta se teta)
<Cany> to neřeš stači přit do železařstvi a řict že chces bublinku do vodovahy
<Cany> to neni drahy
<Werulinka> a za kolik???
<Cany> do kila se vleze
<Cany> a a ma u me palicu
<Werulinka> prej zhe bere
<Werulinka> prj zhe chce tu nejvesti vrchni
<Cany> když mi donese bublinku do vodovahy je jeji
<a> jeden povidal ze nejvic viru mel v graficky karte - mimochodem je to technik firmy simens :-)
Komentář: Mno, hold u siemensu maj i zavirovaný grafárny.
<duriNB> ina mam novy nick na battlefield
<duriNB> Major Labia
<Zombie> kks, vole
<duriNB> co sa deje?
<Zombie> Major Labia
<Zombie> teraz mi pod utriet monitor od kavy...
<duriNB> dobry ne?
<duriNB> sam som vymyslel
<Zombie> jj taky anatomicky
<Zombie> !images labia major
<Pirana> http://www.gynaeonline.com/images/female-an.jpg
<Pirana> http://phs.psdr3.org/science/anatomy/images/ovaries.jpg
<Pirana> http://www.emc.maricopa.edu/faculty/farabee/BIOBK/femalerepro_1.gif
Komentář: #akva.sk@irc.akva.sk
<KFC> hell, 7km mysi najezdeno :D
<KFC> za 3 dny :D
<Black_Fox> KFC: :D co na to pouzivas?
<KFC> mys :D
<a> Ahoj, mohla bys pro mě prosím něco udělat?
<b> Jasně, cokoliv budeš chtít. :)
<a> Mohla bys mě, prosím, chytit za slovo?