Nejlepší hlášky
<Wolfer> Yixi je trpaslík
<Yixi> Wolfer: Ty wole si to napsal přes ten admin příkaz botovi na #warewolf do infa a včera někdy v noci jentak plácnul " Yixi je trpaslík " a všichni na to uplně čuměli...
<Wolfer> xD
<MattSamyel> xD
<Brejlounek> xD
<Yixi> xD
<Adamer> xD
<Swety> xD
<Brejlounek> xD
<Wolfer> Brejlounek: Ach jo. Originální jako vždycky co? Vem si příklad z ostatních...
<Yixi> xD
<Swety> XD
<Adamer> xD
<MattSamyel> lol... šechny vás kicknu xD takový spamy xD
<Swety> D
<Brejlounek> Wolfer: Eh xD
<Brejlounek> MattSamyel: xD
<Adamer> Swety: nepredbihej se!
<Brejlounek> Hlavně že se shodnem ne? XD
<Swety> lol
<Yixi> Se ani neshodnete na tom kdo spamuje po kom...
Komentář: spam for life...
<a> nemůžeš mít míň času než já
<a> DaVinci atd.
<b> vis kolik zere proces girlfriend systemovych zdroju???
<a> netuším
<a> nevíš kde se takové věci stahují?
<a> asi nemám správný repozitář :D
<a> :D
<b> myslim to s tebou dobre
<b> tak ti ho radeji nedam
<a> no
<a> jen bych to vyzkoušel v chrootu
<a> nebo jailu
<b> bacha od chrootu je nebezpecny blizko k chomout
<a> proto radši jail
<a> :D
<a> Bůůůůůůů
<b> jůůůůůů
<a> wíííííííííí
<b> héééééééé
<a> Konstruktivní dialog.
<b> potvrzují Váš předpoklad jakožto maximálně možný.
<a> Kolego, nezdá se Vám, že daný druh rozhovoru bez emocionálního zbarvení je poněkud nudný?
<b> Jako vždy je Vaše úvaha naprosto správná, navrhují se vrátit k předchozí formě rozhovoru, více emocionální!
<a> Bůůůůůůů
<b> Bééééé :)
<a> rodicia mi idu na víkend prec, tak dufam, ze vezmu aj maleho brata, lebo ak nie, tak im ho poslem postou :D
<b> smejem sa :DD. brata mas lubit a nie posielat ho postou :D
<a> ved ja ho aj lubim, preto ho poslem expresnou, nech je tam skor a ma pohodlie :)
<a> preco moj televizor vydava zvuk ako gameboy ked sa zapina? :D
<b> dokym ti v nom nebeha supermario a nekilluje moderatorov pri spravach tak chill...
<on> pusť ivu na počítač, potřebuju s ní mluvit, ona určitě vý o čem
<ona> až se naučíš psát
<on> já píšu hodně často než ty
Komentář: zabít
<a> Co je to BSE?
<b> Nemoc šílených krav.
<a> A joo, já jsem kráva
Komentář: Stane se...
<a> Jsem kvantový fyzik.
<b> Jo ? Jak jsi na to prisel ?
<a> Mám totiž kvanta nedostatků z fyziky.
Komentář: Já a zase já....
<A> Myslíš že už ty vajíčka budou uvařený?
<B> Nevim, tak do nich zkus píchnout, jestli už jsou měkký.
Komentář: to mě rozsekalo