Nejlepší hlášky

<Wolfer> Yixi je trpaslík
<Yixi> Wolfer: Ty wole si to napsal přes ten admin příkaz botovi na #warewolf do infa a včera někdy v noci jentak plácnul " Yixi je trpaslík " a všichni na to uplně čuměli...
<Wolfer> xD
<MattSamyel> xD
<Brejlounek> xD
<Yixi> xD
<Adamer> xD
<Swety> xD
<Brejlounek> xD
<Wolfer> Brejlounek: Ach jo. Originální jako vždycky co? Vem si příklad z ostatních...
<Yixi> xD
<Swety> XD
<Adamer> xD
<MattSamyel> lol... šechny vás kicknu xD takový spamy xD
<Swety> D
<Brejlounek> Wolfer: Eh xD
<Brejlounek> MattSamyel: xD
<Adamer> Swety: nepredbihej se!
<Brejlounek> Hlavně že se shodnem ne? XD
<Swety> lol
<Yixi> Se ani neshodnete na tom kdo spamuje po kom...

Komentář: spam for life...

<a> nemůžeš mít míň času než já
<a> DaVinci atd.
<b> vis kolik zere proces girlfriend systemovych zdroju???
<a> netuším
<a> nevíš kde se takové věci stahují?
<a> asi nemám správný repozitář :D
<a> :D
<b> myslim to s tebou dobre
<b> tak ti ho radeji nedam
<a> no
<a> jen bych to vyzkoušel v chrootu
<a> nebo jailu
<b> bacha od chrootu je nebezpecny blizko k chomout
<a> proto radši jail
<a> :D

<a> Bůůůůůůů
<b> jůůůůůů
<a> wíííííííííí
<b> héééééééé
<a> Konstruktivní dialog.
<b> potvrzují Váš předpoklad jakožto maximálně možný.
<a> Kolego, nezdá se Vám, že daný druh rozhovoru bez emocionálního zbarvení je poněkud nudný?
<b> Jako vždy je Vaše úvaha naprosto správná, navrhují se vrátit k předchozí formě rozhovoru, více emocionální!
<a> Bůůůůůůů
<b> Bééééé :)

<a> rodicia mi idu na víkend prec, tak dufam, ze vezmu aj maleho brata, lebo ak nie, tak im ho poslem postou :D
<b> smejem sa :DD. brata mas lubit a nie posielat ho postou :D
<a> ved ja ho aj lubim, preto ho poslem expresnou, nech je tam skor a ma pohodlie :)

<a> preco moj televizor vydava zvuk ako gameboy ked sa zapina? :D
<b> dokym ti v nom nebeha supermario a nekilluje moderatorov pri spravach tak chill...

<on> pusť ivu na počítač, potřebuju s ní mluvit, ona určitě vý o čem
<ona> až se naučíš psát
<on> já píšu hodně často než ty

Komentář: zabít

<a> Co je to BSE?
<b> Nemoc šílených krav.
<a> A joo, já jsem kráva

Komentář: Stane se...

<a> Jsem kvantový fyzik.
<b> Jo ? Jak jsi na to prisel ?
<a> Mám totiž kvanta nedostatků z fyziky.

Komentář: Já a zase já....

<a> Zdr
<a> Vymltil sem si z klvesnice pismenko
<a> Hdej jky

<A> Myslíš že už ty vajíčka budou uvařený?
<B> Nevim, tak do nich zkus píchnout, jestli už jsou měkký.

Komentář: to mě rozsekalo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.