Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<holdsun> to fakt
<holdsun> ty mas microsoft mys
<holdsun> no fuj
<holdsun> genius treba
<eg0> tak genius by ma stal penaze
<eg0> tato mouse je zadara
<eg0> ako vsetko co mam od micrsoftu :)))
<holdsun> lol

<^sabe^> co sa da robit s MAC adresou APcka?
<letas> to natukaj do kalkulacky
<letas> a vydel 8,4555
<letas> a dostanes nejaku picovinu
<harso> :))))
<harso> lol

<wim> jak maj ty fizlove cisla na tech helmach, tak me to nedalo a furt sem na ne zezadu pokrikoval treba "cee trojko!!!" a voni se fakt votaceli jak magori a cekali na dalsi rozkazy nebo co;]]]]]

<petter> cau...jak je?
<formatC> ujde to ale je to tu hnusny
<petter> jo??? a kde ses prosimte?
<formatC> ve skole
<petter> LOL
<petter> a to muzete vo kompech chatovat jo
<formatC> ne, ale ja mam vyjimku
<petter> ty jo?
<petter> a jakou
<formatC> ze kdyz dostanu petku tak me ucitel necha na netu do konce hodiny

Komentář: co by clovek neudelal kvuli chatu :)))

<a> jezis ti amici fakt do tech notebooku strkaji sracek,to je neuveritelny
<b> ;]
<b> je to tak
<b> copak si nasel?
<a> AOL intrnet conenction
<a> AOL spamm security
<a> AOL spyware security
<a> AOL penis enlargement tool
<a> AOL little girl find tool :)
<a> ten posledni bych si nechal libit :))
<a> kdyby existoval :)

Komentář: ach ten predinstalovany sw na notebooku z USA

<prot> O_o
* Lancek vypichl protovi propiskou oko
<Lancek> vidis, uz je mas obe stejne velky
<prot> x_O

Komentář: co na to rict? :)

<a> jeho babicka mu jednou volala do vedlejsi mistnosti pres skype. ptal sem se ho proc vola kdyz je to jen par metru. jenze ona upadla policka s nejakejma vecma a klavesnici na babicku, ktera se tudiz nemohla pohnout. takze vzala mys a zavolala mu pres skype at ji prijde vysvobodit:)

Komentář: Vivat babičkám geeků... !

<a> Vzdycky kdyz vecer ukladam deti, nevim jestli je mam ulozit, nebo dat ulozit jako :-))

Komentář: kolega na ICQ

<a> k piti ma nikto nenuti...
<a> sem dobrovolnik :P

Komentář: to mi vsichni :D

<Paul-Way> Tedka berem v matice promenny, naprosto sux.
<tilya> :)))
<Paul-Way> Chvilkama tam pisu if
<Paul-Way> x != 0
<Paul-Way> a pak zjistim, ze to delam uplne blbe
<Paul-Way> V utery jsem tak popsal omylem celou stranku..
<tilya> int x = 5; na konci rovnice...
<Paul-Way> njn
<tilya> profesionalni deformace, no
<Paul-Way> Proste jsme uplni luzri, protoze hazeme veci z programovani do matiky.
<tilya> :))
<tilya> ja to hazim vsude
<tilya> a nejen to
<Paul-Way> Nebo ucitelka rekla, napiste si cervene a ja do sesitu napsal <span "font-color:red">nadpis</span>
<tilya> vidim napsano na jidelnim listku wine a vzpomenu si na emulaci windows
<tilya> jo, to se mi taky stava
<Paul-Way> :=]]
<tilya> ale teda jako mas tam chybu v sesite
<tilya> font-color neexistuje ;)
<Paul-Way> Pod to jdu velkym napsat SYNTAX ERROR!
<tilya> jo!
<Paul-Way> Uz to tam je. =)
<tilya> lol
<Paul-Way> .)
<tilya> syntax error mi porad haze kalkulacka...
<Paul-Way> Aha
<tilya> .)
<Paul-Way> Az se ucitelka zepta, co to je, ja ji reknu ze vobcas mam "zkraty"..
<tilya> to ji nerikej, posle te k psychiatrovi ;))
<Paul-Way> :)
<Paul-Way> Psychiatrovi reknu, ze me rajcuji noze etc..
<Paul-Way> A kdyz si s nema bodam do ruky.
<tilya> sejdem se v bohnicich .)
<Paul-Way> :)))
<Paul-Way> Jak se pozname?
<tilya> staci ping!
<tilya> az potkas malou hnedookou osobu, rekni ping
<tilya> kdyz to budu ja, automaticky odpovim pong

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.