Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<Dzavy> Jdu volat na obecní úřad, jestli nemaj kontakt na vývoz žumpy :-)
<Mr. Rabbit> ok
<Dzavy> Doufám, že se mi to podaří nějak taktně formulovat :-)
<Mr. Rabbit> "potřebuju vysát hovna"

<Lama> Cus, hele mam hroznej problem, celej den uz mi nefunguje internet, nefunguje vubec nic, asi bych mel zavolat providerovi ze?
<Lapak> a co teda delas na icq?
<Lama> aha

Komentář: ICQ

<DRSON> tak uz to tam dosypavam bude to tam tak za hodku, jestli se zas neco nepokazi :) kdyztak pak vecer promazni ten md5 soubor a nech si tam jenom ty radky k souborum co jsem nahraval ted a zkontroluj to znova
<DRSON> nebo to nasyp do DC a ja se na to mrknu
<Alex> ??
<DRSON> no nahravam to znova, protoze se to vcera nedodelalo, zmrznul nam rano router
<DRSON> tak to pak nasdilej na DC a ja si to tam zkontroluju
<Alex> ??:-)
<DRSON> co ti neni jasny? :)
<Alex> je mi jasny vsechno... psal jsem ok, ale v jiny znakovy sade, tak jsi tam mel asi otazniky, ze...:-)

<Wiper2> zdravim lidi.... nedela tu nahodou nekdo do plovoucich podlah?
<basher> jo diry

Komentář: #cz@IRCnet

<maleprase> no brno jakozto universitni mesto plne slovenskych studentek skyta neuveritelne moznosti kulturniho poznani

<tomaso> nejvetsi nebezpeci matfyzu: internet, chat, forbes, anime
<Areo> tomaso: na matfyzu neni nebezpeci alkoholu ?
<tomaso> Areo: nevim o nikom kdo by mel studijni problemy diky piti
<vonDrash> Taky nevim, kdo by mel studijni problemy kvuli alkoholu, ale ja budu brzo mit problemy s alkoholem kvuli studiu.

<prema> novinky "mvcr.cz vcera vecer podhlehlo utoku typu DDoS pri fingovanem stahovani instruktaznich videii, uvedla mluvci MVCR"
<HFechs> jj, veta Admini pouzili ministerske servry pro sdileni pecka se da rici mnoha spusoby ;)

Komentář: debata o mvcr.cz na #programatori@IRCnet

<Mrazik> btw
<Mrazik> Melkor_Nms, delals nekdy iq test?
<Melkor_Nms> Mrazik> snad jo
<Mrazik> Melkor_Nms, a jaky mas iq?
<Melkor_Nms> kdysi byl nakej na obalu od gumovych medvidku
<Melkor_Nms> ktera cesta vede k medu
<Mrazik> lol

Komentář: #ceskehry.cz@quakenet.org

<a> Ma nekdo neco s ninja zelvama ?
<b> trenyrky

Komentář: Otazka na DC

<x-only> mno dobra
<x-only> je tu naka holka?
<x-only> potrebuju vysvetlit dve tlacitka na pracce
<x-only> (seriozne)

Komentář: #cz@IRCnet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.