Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<F4KuI> hoy
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
<F4KuI> robot nejsem jen se chci na neco zeptat!
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
<F4KuI> si tu? Jsem z warforum abysi wedel!
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
<F4KuI> kcume to icq mas kdyz ani odpovedet neumis?!
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
Komentář: Antispam v Mirandě umí blokovat i lamy
<Trancelis> ty woe...
<Trancelis> ty názvy písniček u dance, to je hnus
<Trancelis> po sobě (na jednom CD): Goin' Nuts; Going Crazy; Going Insane; Go Insane
<Trancelis> ta originalita
<Trancelis> melodie Pec nám spadla zahraná na 10 kW basový synthesizery a do toho křičí nějakej frajer "Hands Up" na řvoucí dav sfetovaných teenagerů
<Kumar> mam modry odkapavac na nadobi,prodam ho za 50Kc.
<Dblack> a odkapavac na sperma nemas?
<Kumar> mam,ale je neprodejny
<mary-jane> Kumar: zadarmo si ho vezmem
<Kumar> za 40 Kc
<mary-jane> zadarmo ani o korunu min
<Bugger[FTP]> :D :D :D
<mary-jane> :))
<Kumar> 30
<mary-jane> NIC
<Kumar> je tvuj
<mary-jane> wow :))
<mary-jane> kam si mam prijit?
<Kumar> (censored)
<Kumar> otava
<mary-jane> ok :)
<[FTP]mr.MikyMaus> tady by se mohli ucit smlouvat i vietnamci:)
<Kumar> jsem vietnamec
Komentář: Studenti vyklizeji koleje:)
<Šárka> Sem se chtěla jinak pochlubit, že mi ve škole potvrdili potvrzení o studiu, kde mám datum narození v šestnáctkový soustavě
<dotcom> z ceho to zitra pises?
<natalka> z fyziky? :))
<dotcom> no to vim neasi
<dotcom> z jaky casti fyziky
<natalka> kyvadlo a jest eneco
<dotcom> jama?
<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano
Komentář: #zcu@IRCnet
<Cikus> kua jsem ti chtel do icq pastnout rozhovor s mym kolegou
<houbika> a proc nepastnes?
<Cikus> my jsme spolu MLUVILI
<houbika> aha :D
Komentář: z ICQ
<Plnt> hmm.. sem vcera vypalil asi 7 dvdcek plnejch dat
<Plnt> a porad mam malo mista na disku
<Plnt> :/
<D-Evil> Plnt: zkousel jsi ty data smazat? :))
<Anneau> tak a dneska sem si dal v kavárně kávu
<Anneau> A nedostal sem k ní cukr a byla pěkně hnusná
<Anneau> Tak sem jim to tam dal, at to jako vochutnaj
<Anneau> A voni že mám pravdu a smůlu.
<Anneau> to sem ještě neviděl todlencto
Komentář: Nejenom na IRC jsou příjemní lidé. =)