Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<F4KuI> hoy
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
<F4KuI> robot nejsem jen se chci na neco zeptat!
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
<F4KuI> si tu? Jsem z warforum abysi wedel!
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.
<F4KuI> kcume to icq mas kdyz ani odpovedet neumis?!
<kotvajosef> Toto je antispamová ochrana. Nejsi-li robot a chceš mi napsat, odpověz na tuto zprávu "nospam" - bez uvozovek.

Komentář: Antispam v Mirandě umí blokovat i lamy

<xxerilane> se mne jen tak restartoval pc
<mmaattyy2> jj neco zkousim

<Trancelis> ty woe...
<Trancelis> ty názvy písniček u dance, to je hnus
<Trancelis> po sobě (na jednom CD): Goin' Nuts; Going Crazy; Going Insane; Go Insane
<Trancelis> ta originalita
<Trancelis> melodie Pec nám spadla zahraná na 10 kW basový synthesizery a do toho křičí nějakej frajer "Hands Up" na řvoucí dav sfetovaných teenagerů

<Kumar> mam modry odkapavac na nadobi,prodam ho za 50Kc.
<Dblack> a odkapavac na sperma nemas?
<Kumar> mam,ale je neprodejny
<mary-jane> Kumar: zadarmo si ho vezmem
<Kumar> za 40 Kc
<mary-jane> zadarmo ani o korunu min
<Bugger[FTP]> :D :D :D
<mary-jane> :))
<Kumar> 30
<mary-jane> NIC
<Kumar> je tvuj
<mary-jane> wow :))
<mary-jane> kam si mam prijit?
<Kumar> (censored)
<Kumar> otava
<mary-jane> ok :)
<[FTP]mr.MikyMaus> tady by se mohli ucit smlouvat i vietnamci:)
<Kumar> jsem vietnamec

Komentář: Studenti vyklizeji koleje:)

<Šárka> Sem se chtěla jinak pochlubit, že mi ve škole potvrdili potvrzení o studiu, kde mám datum narození v šestnáctkový soustavě

<dotcom> z ceho to zitra pises?
<natalka> z fyziky? :))
<dotcom> no to vim neasi
<dotcom> z jaky casti fyziky
<natalka> kyvadlo a jest eneco
<dotcom> jama?

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano

Komentář: #zcu@IRCnet

<Cikus> kua jsem ti chtel do icq pastnout rozhovor s mym kolegou
<houbika> a proc nepastnes?
<Cikus> my jsme spolu MLUVILI
<houbika> aha :D

Komentář: z ICQ

<Plnt> hmm.. sem vcera vypalil asi 7 dvdcek plnejch dat
<Plnt> a porad mam malo mista na disku
<Plnt> :/
<D-Evil> Plnt: zkousel jsi ty data smazat? :))

<Anneau> tak a dneska sem si dal v kavárně kávu
<Anneau> A nedostal sem k ní cukr a byla pěkně hnusná
<Anneau> Tak sem jim to tam dal, at to jako vochutnaj
<Anneau> A voni že mám pravdu a smůlu.
<Anneau> to sem ještě neviděl todlencto

Komentář: Nejenom na IRC jsou příjemní lidé. =)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.