Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> uploudnes mi prosim bla-bla? (1,8GB)
<b> ok
...
<a> ona je strasna , uz ma to nebavi, dam jej kosom
...
<a> tak som to ukocil
<b> why? sak chybalo uz len par MB!
<a> s janou
<b> uf..
Komentář: vlastne zaujmy su prednejsie :-)
<Mišulka> já jedla červy v želé...
<Medvidek> fuuuj... želé
Komentář: proti gustu... :)
<carl0s> jakej je rozdil mezi anotaci a uvodem ?
<kalwi> anotace je strucna charakteristika dila
<carl0s> a uvod ?
<kalwi> uvod patri k samotnemu dilu jako takovemu, ne?
<carl0s> no mi to prijde skoro to samy
<kalwi> kdyz koukas na porno, tak je casto na zacatku vzdy takovej sestrih, o cem to je, to je anotace
<kalwi> uvod je, kdyz se napr. herci seznamujou, nez si to rozdaj :-P
Komentář: no comment
<m0rf> to by me zajimalo jestli kanal #java je fakt o jave
<m0rf> vetsinou me zabanujou nez se to stacim dozvedet, retardi!
Komentář: #linux.cz@IRCnet
<vojta-miro> zombie ty rozumíš HTML kodům?
<Z0MBie> jj
<Z0MBie> obcas mi predcitaj pohadky
<vojta-miro> co?
<Z0MBie> treba vcera mi jeden xHTML kod vypravel o Karkulce
<vojta-miro> aha a ty umíš dělat webna WEBZDARMA?
<Z0MBie> jj
<Z0MBie> neni na tom nic tezkyho
<Z0MBie> staci pri zakladani uctu skakat okolo pocitace na jednej noze
<vojta-miro> a jak?!?
<Z0MBie> tu druhou mit za krkem
<Z0MBie> a do toho zpivat Dam delovou ranu od Karla Gotta
<vojta-miro> takže ty nejsi WEBMASTER!!!
<Z0MBie> ee
<Z0MBie> ja jsem obycejnej podomni prodavac vysavacu ETA
Komentář: Není lepší léčba na depku z piva, než pitomci na Xchat.cz. Otázkou je, kdo z nás dvou byl blbější.. (room Webmasteři)
<a> nazdar
<b> no cuss
<a> nekoupis novy autoradio SONY CDX-GT300?
<b> tak tos byl ty ty hajzle...pockej...to vokynko zaplatis a to radio ti narvu do riti
Komentář: už i mezi kamarády se krade, kam ten svět spěje :)))
<Settti> sem slepej a jeste k tomu sklerotickej
<Derek> jez ginko bilobu, treba se to zlepsi
<Settti> jo chtel sem si to koupit, ale dycky na to zapomenu
<nbt|Kos00> prdnes si a si kokot
<nbt|Kos00> ale ked si kychnes tak ti povedia nazdravie
<thement> neshanite nekdo kalkulacku?
<Mrkva> thement: jakou?
<thement> hp 49g nebo algebru fx 2
<redtime> ja shanim alkohol
<thement> to ja taky
<thement> proto prodavam kalkulacku
Komentář: #linux.cz@IRCnet
<a> co tady delas??
<b> dyt uz je 12...dneska sem staval brzo:-)
<a> ty nejses ve skole?
<b> kua