Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> uploudnes mi prosim bla-bla? (1,8GB)
<b> ok
...
<a> ona je strasna , uz ma to nebavi, dam jej kosom
...
<a> tak som to ukocil
<b> why? sak chybalo uz len par MB!
<a> s janou
<b> uf..

Komentář: vlastne zaujmy su prednejsie :-)

<Mišulka> já jedla červy v želé...
<Medvidek> fuuuj... želé

Komentář: proti gustu... :)

<carl0s> jakej je rozdil mezi anotaci a uvodem ?
<kalwi> anotace je strucna charakteristika dila
<carl0s> a uvod ?
<kalwi> uvod patri k samotnemu dilu jako takovemu, ne?
<carl0s> no mi to prijde skoro to samy
<kalwi> kdyz koukas na porno, tak je casto na zacatku vzdy takovej sestrih, o cem to je, to je anotace
<kalwi> uvod je, kdyz se napr. herci seznamujou, nez si to rozdaj :-P

Komentář: no comment

<m0rf> to by me zajimalo jestli kanal #java je fakt o jave
<m0rf> vetsinou me zabanujou nez se to stacim dozvedet, retardi!

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<vojta-miro> zombie ty rozumíš HTML kodům?
<Z0MBie> jj
<Z0MBie> obcas mi predcitaj pohadky
<vojta-miro> co?
<Z0MBie> treba vcera mi jeden xHTML kod vypravel o Karkulce
<vojta-miro> aha a ty umíš dělat webna WEBZDARMA?
<Z0MBie> jj
<Z0MBie> neni na tom nic tezkyho
<Z0MBie> staci pri zakladani uctu skakat okolo pocitace na jednej noze
<vojta-miro> a jak?!?
<Z0MBie> tu druhou mit za krkem
<Z0MBie> a do toho zpivat Dam delovou ranu od Karla Gotta
<vojta-miro> takže ty nejsi WEBMASTER!!!
<Z0MBie> ee
<Z0MBie> ja jsem obycejnej podomni prodavac vysavacu ETA

Komentář: Není lepší léčba na depku z piva, než pitomci na Xchat.cz. Otázkou je, kdo z nás dvou byl blbější.. (room Webmasteři)

<a> nazdar
<b> no cuss
<a> nekoupis novy autoradio SONY CDX-GT300?
<b> tak tos byl ty ty hajzle...pockej...to vokynko zaplatis a to radio ti narvu do riti

Komentář: už i mezi kamarády se krade, kam ten svět spěje :)))

<Settti> sem slepej a jeste k tomu sklerotickej
<Derek> jez ginko bilobu, treba se to zlepsi
<Settti> jo chtel sem si to koupit, ale dycky na to zapomenu

<nbt|Kos00> prdnes si a si kokot
<nbt|Kos00> ale ked si kychnes tak ti povedia nazdravie

<thement> neshanite nekdo kalkulacku?
<Mrkva> thement: jakou?
<thement> hp 49g nebo algebru fx 2
<redtime> ja shanim alkohol
<thement> to ja taky
<thement> proto prodavam kalkulacku

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<a> co tady delas??
<b> dyt uz je 12...dneska sem staval brzo:-)
<a> ty nejses ve skole?
<b> kua

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.