Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<tomas> Jak vy to delate, ze ste tu celej den a k tomu jeste celej den kecate? To chci taky umet!
<anonym> tomas: spis se zeptej, jak to delam, ze jsem jeste neprisel o praci
Komentář: ubuntu@chat.linjab.net
<a> Prosim vas mi to nefunguje.
<b> Co nefunguje?
<a> Nemuzu se prihlasit.
<b> Co to presne dela?
<a> No napisu tam jmeno a heslo a udela to tydyt.
Komentář: Uzivatelska podpora - Poznej chybovy hlasky podle zvuku..
<papricka> je chrastka on-line??
<Paja> ano, tvoje milovaná ivuška je přítomna
<papricka> tak ji hlavne nedavej moje icq cislo! diky
Komentář: Oblíbená spolužačka
<Kabel> Poradte prosim nekdo. Nemuzu zaboha nastavir Utlouk jako vychozi klient. Vychozi mam porad Utlouk Express. Uz se s tim morim dlouho.Diky moc
<Bobicek> ja bych ho utlouk!
Komentář: já asi taky
<Kámoška> Náš učitel jednou řekl "člověk je ze 70% voda, takže když příjdeš o holku, tak si řekni - přišel jsem jen o 4 kýble vody"
Komentář: Nemá pravdu? :oD
<Paladin> Potřebuju babskou radu.. Jak nejlépe dostat z pravého kolejního perského koberce pivo, fernet a krev? :)
Komentář: po party..
<lzap> drapal, 20:15, pivo, Chelsea vs Barcelona, přijď!
<wlk> trnkova, 20:15, cajicek, paralelni a distibuovane systemy, nechod!
<lzap> LOL
Komentář: lzap
<jirib> no ja vcera videl krasnou slecnu
<jirib> boze jsem trpel, s takovym dementem se zahazovala
<ksyz> mna do toho neplet, ja som vcera nikde nebol :]
<MasAk> nevis o nekom, kdo by chtel 3 palety papiru A4 ? V makru k tomu davaj zadara 17palcu LCD LOL