Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Cest hele na hasice je 150 co?
<b> snad jo.proč?
<a> chytly mi na stole vod svicky naky papiry
<b> lol.a nemel bys to uhasit??
<a> to nejsou dulezity papiry...naky ucty plus sesit na ele
<b> tak to jo
<a> ale ten kour uz me sere
<b> zajdem na pivko?§
<a> ok

<a> Hele draku nemas nejaky cislo do bordelu tady v okoli,kamosky shanej striptera.
<b> to fakt nemam
<b> pockej zeptam se fotra

Komentář: a je to v suchu

<ROMANET> dělat víc věcí najednou - to znám - snídat na záchodě a oblíkat se u čištění zubů.
<SWEZ> jíst na záchodě? to je nechutný
<ALBRECHT_SMUTEN> Lepší než srát v jídelně...

<michal krajcirovic> uz sem tu penezenku nasel
<duf> kde ty vole?
<michal krajcirovic> pod plysovym medvedem
<michal krajcirovic> pul hodiny pote co sem zablokoval karty k uctum, zablokoval kartu na vstup do serverovny a nahlasil kradez obcanky

Komentář: za blbost lidskou se pyka :-)

<Japan> no, na zachode mam jenom casaky .)
<b> to je taky strasna vec
<b> sem jednou byl na zachode u znamejch a meli tam ctyrlistky
<b> sem tam byl asi hodinu :)

<Michala> jak se rekne ustni zkouska
<Ucitel> Oral exam
<Ja> Blow job

Komentář: anglictina v praxi =D

<a> .....moja byvala mi poslala eroticke fotky s jej novym frajerom .......
<b> uffffffff blbeeeeeeeeeee
<a> Poslal som ich jej otcovi
<b> lol

Komentář: ach tie baby

<heilin> Liskni_si: hele ja si karieru nemusim budovat kozama
<Liskni_si> heilin: no jako tohle neni budovani kariery
<Liskni_si> heilin: to je obveseleni pratel
<heilin> Liskni_si: ne..
<heilin> akorat jsem pak mela jinej pruser
<heilin> jeli sme 19.10. do prahy
<heilin> a kluci me vozrali trema flaskama rumu
<heilin> svlikli v buse
<heilin> a obveselovali se samu
<heilin> sami
<heilin> a ja si nic nepamatovala
<heilin> takze dalsi den mi akorat ukazovali fotky

Komentář: #czf@czfree.net

<phoeniks> si linuxovy admin, je jasne, ze sa sprchujes iba, ked ma prist dievca alebo novy kernel

Komentář: Ten chlapec ma pozna ako vlastne ponozky :)

<a> víš co nechápu? Proč musíme ve škole programovat v jave.... :(
<a> proč používat takovou kravskou syntaxi.... když 30 let starej qbasic je na tom milionkrát líp...
<b> pravda, to je imho na zaciatok dost hlupost... java je dobra tak do druhaku kde sa prakticky zamerias uz na OOP...
<a> java není dobrá nikdy na nic ;)
<a> tvrdit že java je pěkná protože funguje na všech platformách je jako tvrdit že anální sex je pěknej protože funguje na všech pohlavích ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.