Nejlepší hlášky
<a> Jo no, odchází mi trenérka - taky těhotná
<b> Trenérka? Čeho?
<a> Volej
<b> eh.. Tůůůt, tůůůt..
<a> :DD
<b> Jo aha, ty asi myslíš volejbal :D
<a> Cau jsi tu?
<b> cau, jj co chces?
<a> Jsem si vzpomel na prazdniny,takova funny storka
<b> povidej :)
<a> Rodice odjeli pryc, tak sem doma usporadal mensi kalbu. A kdyz uz vsichni odesli tak sem si jeste v zachvatu opilosti u sebe zapálil a vsude to litalo. No a rano kdyz prijely rodice a otec me sel vzbudit tak prej "tys kouril?" "ne, proc?" "no ze tu vidim popel" atd.
<b> hehe, a dal?
<a> No tak sem to chvilku okecaval jakoze nic, a ze nevim jak se tam ten popel dostal a tak, az sem povolil a zkusil sem na nej jako ze sem to chtel jen zkusit a ze sem si to vzal od nej, kdyz to vsude nechava lezet.
<a> A on se usmal a rek "tak nejen ze si kouril, ale ty ses ani nezeptal a vzal sis to bez dovoleni!" :D
<ona> heej.. mě už fakt jebne z té školy, volejbaluu.. a všeho prostě :/
<ona> tě sbalim a bude :-D
Komentář: jestli ti to udělá radost :/
<NoBody> Mam piskvorky, co martin neporazi...
<yarrod> ?
<NoBody> neuznavaj, kdyz vyhraje hrac, jenom kdyz vyhraje pocitac... :D
<yarrod> No tak to máš pak pravdu :)
<NoBody> ale uz se blizim, uz je pocitac schopnej vytvorit petici, kdyz se mu moc nemotam.. :D
<yarrod> ??
<yarrod> jo :D
<yarrod> Pětici ne petici
<A> lidi, potiskujete nekdo dvd?
<A> potreboval bych nejakej softik, co to umi potisknout pekne dokola
<A> jednim obrazkem
<A> canoni softy jsou na h..
<A> ani label print ani easy photo print
<B> easy fix
<B> http://www.pc-komponenty.sk/?Mode=Sti&StiId=93866 to je ten soft
<a> jenže oni tam nemají dobírku
<Panek> no tak použij paypal nebo neteller
<a> maj tam platbu kreditkou ale ta mi nejde
<Panek> ty obyč karty k účtu to neumí
<Panek> já si musel kvůli tomu zřídit jednu placenou
<a> ale já to potřebuju rychle
<Panek> tak já to koupím, pošli odkaz
<a> to nejde
<a> pošli mi údeja tvé karty já to koupím
<a> má to být překvapení právě pro tebe
Komentář: Věřím, že by bylo
<ona> už bych asi ani nechtěla hubenyho kluka
<on> proč ? :D
<ona> takhle cítím, že jsi větší a nechytám se žebe :D
<on> jsem čekal, že napíšeš něco ve stylu "takhle se na tobě líp jezdí" nebo tak něco
<ona> to asi taky, jsi pohodlnější
Komentář: ze života
<a> delas neco? nechce se ti na wow?
<b> ucim se..
<a> takze jo? :)
<b> ze vahas.. uz si tam?
<a> tak sem šla zákazníkovi pro vodu
<a> na záchod
<a> <b> nebyl u pc
<a> tak sem si myslela že tam je on
<a> tak bušim a přitom hulákám - makej makej, jedu jedu
<a> hm... a on vylez ten borec...