Nejlepší hlášky
<a> Hele Davide, zajdeš 20. února na ten Beranův koncert? Je to velká akce a když si chtěl na to pivo skočit tak to můžem zrealizovat tam.
<b> Hele já nevim .. já bych tam neměl co dělat.. spíš ne.
<a> Bude tam jeho ségra.
<b> KURVA KDE ŽE TO JE?!
Komentář: Moje debata s kamarádem na facebooku
<ona> http://***.us no neni nádhernej?
<on> no krasnej :) este jednou gratuluju
<ona> Hezkej hlavně po mně! :P
<on> jj... je to kluk jak buk
Komentář: novorozeně
<a> již vím co znamená O2, vypařující se zahraniční konektivita... děje se vám to také?
<b> Také, také :(
<c> mně se děje to, že sem zase nadržená
Komentář: <a>, <b> hoši, <c> dívka
<a> sakra je to možné?
<a> prišiel som z roboty, nasadil si slúchadlá a pustil porno.
<a> po piatich minútach som zistil že ich mám odpojené a tá p*ča vzdychá na celý barák...
<a> mal si vidieť tie pohľady pri raňajkách :/
<a> co používáte na bolest krku a léčení?
<b> bolest v krku... záleží na tom jaká... klasicky mi pomáhají mentolové bonbóny, když je to horší tak speciální z cucací pastilky z lékárny...
<a> hm, takže nic nového... žádná taková ta vesnická léčba...
<b> No, babské rady taky mám, ale... tak fajn, povím ti je... o půlnoci natrhej rozmarýn a šafrán, udělej z nich vývar, ale jak ho budeš zalejvat vodou, stůj na levé noze drž se u toho pravou rukou za levé ucho. Až to zaleješ, tak za zpěvu "nesem vám noviny" vylez na nejbližší kopec, otoč se směrem na východ a stůj tam, dokud nebude 8h ráno. Pak si krk ovaž šátkem a tento roztok vylej do nejbližšího keře. Nezapomeň zpívat "nesem vám noviny" cestou domů a pak si lehni do postele...
<a> tvl jsem čekal co z tebe vyleze :-D
<a> jo a nejbližší kopec je 1 km vysoký :-(
<Já> sokol pojd na wow
<Jaklys> semnou a s filem
<Jaklys> na jedno fanko na areny
<sokol> sry brácha je na přijímačkách
<Jaklys> aha ty jsi jeho sestra vid
<Jaklys> a kde je? ve zlíně?
<sokol> v ostravě myslim
<Jaklys> trochu pozdě ne na příjmačky :-D
<sokol> v čr neni nikdy na nic pozdě
<Jaklys> bud máš moc podobný slovník jakou tvůj bratr a nebo jsi tvůj bratr
<Jaklys> :_D
<sokol> no upřímně doufám že nejsem můj bratr
<Jaklys> :-D
<a> tak jaka byla ta oslava?
<b> Dobrá, měl jsem nakázaný od přítelkyně, abych pil s mírou, jinak bude zle
<b> Tak sem vzal s sebou Míru od vedle
Komentář: Miroslav
<a> tvl ja vubec nwm jak oslavit mi 18tiny :D:D
<b> vožrat se :D:D
<a> tak ale aby to bylo nejak vyjimecny kdyz to jsou ty 18tiny :D:D
<a> vozrat se muzu kdykoliv
<b> třeba by tě tentokrát mohla místo sanitky odvést helikoptéra!! :D:D
Komentář: 18tiny..:D
<a> chtěl sem najít na googlu, kde se v linuxu nachází jeden soubor
<a> zadal sem "where is" a našeptávač mi nabídl "where is IP" a hned další mi nabídl "where is Chuck Norris"
<a> tý jo, on fakt číhá všude!