Nejlepší hlášky

<Banditos> kdy myslíš že dk rozjedou?
<Merci> nevím dnes ne
<Merci> proč?
<Banditos> Jen tak, by me zajimalo kdy to rodier vzda a pusti k tomu nejakyho cecha :)
<Merci> hhh

Komentář: nj DKtech

<perun> na sietach robime projekt samostatne, ci v skupinach?
<pollux> skupiny
<perun> a tie skupiny vytvorime sami, ci ako?
<pollux> jj
<perun> a) sami, b) nie sami
<perun> ta tvoja odpoved je asi ako
<perun> "Is it PC or Mac?" "Yes"
<pollux> lol
<pollux> sorrac
<pollux> skupiny
<perun> rofl
<pollux> kurnik...ale sak ja som pisal "skupiny"
<perun> ti to dnes ide :D
<pollux> len teraz neviem ze kam a komu
<pollux> jaaaaaaa
<perun> otazka znela inak
<pollux> sami
<perun> no
<perun> hura

Komentář: tazky a dlhy den...

<a> Proč máš ve statutu "kachnička-onanie"?
<b> ale jen tak..už mě nebavily normální zprávy, kde jsem a co dělám
<b> Dephisto mi napsal jenom: až skončíš, prozvoň. To jsou dneska chlapi. Jiní by za to platili.
<a> Tak kolik?

Komentář: vivat ICQ status messenger

<Adam Stanek> ty vle.. tedka mi dosla akce od mironetu.. 1024 flashka... 519 s dani
<Adam Stanek> za chvili to bude levnejsi jak cdcka :-D
<George> :-D:-D:-D:-DD:-D:-D:-DD::-D:-D:-D:-DD:
<George> se mironet snazi udrzet aspon tech pet zakazniku co ma:-D:-D:-DD:-D:-D:
<Adam Stanek> :-D
<Adam Stanek> Do prdele co je System nasel novy hardware: Neznamy :-D
<George> 1024 flashdisk za 519 s dani :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
<Adam Stanek> lol :-D

Komentář: George je zaryty CZCkar:)

-!- Topic: Vsichni jste blazni jen ja jsem letadlo
<TondaZKongaDonga> Ja mam Partition Magic 8.5
<kominik> nepotrebujete protahnout komin?

<ona> Ty furt tvrdíš jak jsem hrozně hubená, ale dneska ve městě jsem viděla opravdovou anorektičku!
<on> Fakt?
<ona> Jo! Když ses na ni podíval tak to bylo stehno, pak velká díra a druhý stehno.

Komentář: Rozdílnost vnímání je úžasná věc:o)

<a> Je 5.6 2012 a už tady informují o příprvě která začla 9.5.2102. Díky za ty novinky pánové...
<b> No vidíš. Mají 90 let předstih, tak buď rád :-)

<a> Tak jsem začal podnikat vytiskl jsem si doma 200 vizitek líbí?
<b> Hezky ale máš tam špatně mail.
<a> Nemám nedělej si ze mě srandu.
<b> Nemáš tam zavináč na mail neco.seznam.cz ti vážně nic nepříjde.
<a> Ku***

Komentář: Chudák se s tím stříhal

<a> o čem sme se bavili předtím??
<b> nwm
<a> aha mno tak to je blbí
<a> mno jestli sem dobře četla v historii tak sme se bavili o sexu x)
<b> o ničem jiném se totiž nebavíme xD

<vivianastellata> Hehe, teď jsem si vzpoměla, jak jsem dneska šla dát šéfovi nějaký papíry, a on tam měl otevřenou na noťasu stránku s Paroubkem a prej na mě: "Vidíte, vždycky, když jsem nasranej, tak napíšu Paroubkovi!"
<vivianastellata> To bylo záhadný...
<Šárka> (rofl) cože?
<vivianastellata> No, fakt nevím... asi když ho něco naštve, tak píše Paroubkovi maily, nebo co... ale mě to hrozně rozsekalo. :D

Komentář: Chudák Paroubek... :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.