Nejlepší hlášky

<a> nevim jak nastavit kolik mam reproduktoru :-(
<b> to musi bejt nekde v nastaveni zvuku ne ? jako v xp...
<a> to sem si taky myslel...

Komentář: Nastavení revolučního a intuitivního systému windows Vista Bussines

<a> no a kde si sehnal ten program?
<b> no ja mam tady na patre znamyho ze tretaku
<b> to vis
<b> kurak
<b> malokdy ma ale cigo
<b> tak sem si tak vysel s 2 cigarama za nim
<b> a za 10 min sem to mel v kopmu :)

Komentář: semestralni prace za babku:)

<a> ten winrar je v kompu?
<b> ne je na střeše, někdy bývá i ve sklepě

Komentář: demence na druhou

<a> idem na wc
<b> drz sa!
<a> uz to zadrziavam dve hod. kukal som prison break :D

Komentář: ma monstroznu sracku spojenu s grandioznym davenim...ale PB nepusti.

<a> tak posli,ja klidne ten monitor otocim na vysku :-D
<b> tak zapni skype
<a> sice sem si delal prdel,ale kdyz uz to chces poslat :-)
<b> toz příjemče?
<a> mam nejaky pomaly skype,nejak nereaguje
<a> vubec nic
<b> zak ho zhod a zapni este raz
<a> tak asi nic no
<a> tak jo uz to naskocilo
<b> hmm, ty si divny;-)
<a> ja?
<a> proc?
<b> bo tu zas nejsi!
<a> jak nejsem?
<a> jsem
<b> no nebyls!
<a> ale ho*no
<b> uz to slape, ale ticho at to nezakriknem
<a> jj,jeste by se to polekalo :-)
<b> So what, otocil sis notebook?;-)
<a> ee,sem si ani nevsim ze uz to bylo
<b> :-D ted si tak predstav ze by Ti tohle rekla zenska
<a> vole
<a> !!!!

<luckka> drbalo sa icq :-)
<Maťko> skym :-D
<luckka> samo :-D
<Maťko> fuj :-D
<luckka> chuda :-D no nema s kym, no .D
<Maťko> mu stahni mirandu :-D :-D :-D :-D :-D
<luckka> :-D rooooofl

Komentář: Keď icq zlyháva.. ;-)

<dc~> kurnik
<dc~> vzbudteho nekdo
<dc~> potrebuju allownout cron na uctu ;)
<WD_von_Diegov> wire_cestuje do pice vstavaj >]]] mas hovor
<dc~> >DD

<user> tak jak zetra
<user> kdy
<user> vSobotu je lamparty?

Komentář: tohle není překlep! - lamerparty :))

<Aysha> 8-) blunta baby?
<nfs-underground> =-Ocože?:-D
<Aysha> :-D
<nfs-underground> co to valíš??????:-D
<Aysha> ubalime blunta? :-D
<nfs-underground> hej moje anglina je v piči:-D
<Aysha> to neni anglinou jaru
<Aysha> to se rika normalne
<Aysha> jako ubalime speka? :-D
<nfs-underground> nevadí stejen ti nerozumím co po me chceš:-D
<nfs-underground> :-Dvole taky na me po rooomsky
<Aysha> :-D:-D:-D:-D:-D:-D vysmech
<nfs-underground> bez výsmnechu
<Aysha> jaro proc hulis kdyz nevis co je blunt? :-D:-D
<nfs-underground> :-[ ticho!:-D pšt:-D

Komentář: velka hulicka :D

<mever1ck> pro kterou to omg chces?
<censored> :D
<censored> to je tajny :D
<mever1ck> to je ta nejhezci na morave? :D
<censored> hh coze :D
<mever1ck> jak ti neda
<mever1ck> :D
<censored> a dopiče
<censored> už nepiju
<mever1ck> :D

Komentář: alkohol je svine, ten toho vykeca :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.