Nejlepší hlášky
<Lamka> Sulin: ahoj :-)
<Lamka> Sulin: tady jsem te necekal :-)
<Sulin> Lamka...Nazdar chlape :-D Ja tebe taky ne..
<Lamka> Sulin: no my jsme tak neaktivni co s tim udelame ?
<Sulin> Tady?
<Sulin> Musime priteplit .-D
<Lamka> :-D
<Lamka> mas dneska cas?
<Lamka> mohli by jsme jeste nekam vyrazit ;)
<Sulin> jo mam, co ty?
<Lamka> tak pujdem jo
<Sulin> Jojo, treba k ruzovimu ponikovi, co ty na to?
<Lamka> dobre stihnem to do 23:00 ?
<Lamka> a vem si ty rajcovni kalhotky :-*
<Sulin> Pisnicka pro tebe jindro....
<Sulin> np: Torr - Anal power
<Lamka> diky Jiri :-)
<Lamka> tuhle mam nejradsi :-))
<Sulin> OKi, to stihame v poho..
<Sulin> Pokud je najdu tak je beru...
<Sulin> ne ze mi je rozkouses jak minule...
<Lamka> ale drahousku :">
<Lamka> ale ze to byla pekna noc?
<Sulin> Ty divousi jeden :-)
<Sulin> Baaajecna...dneska bude jeste lepsi...
<Lamka> snad z toho neotehotnim mysacku
<Lamka> :">
<Sulin> to si nech na jindy cukrousku...
<Lamka> hele a mam vzit ten ruzovy kolicek co jsme meli minule s sebou?
<Sulin> Ajooo, malem bych zapomnel vem ho sebou....bez neho uz by to neslo....
<Sulin> dycky mi tak po nem krasne zmodra trilianek....
<Lamka> tak vem tu masticku milacku :-*
Komentář: DC++
<Stenllik> nevite jak se jmenuje a kdo zpiva pisen ve ktery je tohle: berusko pujc mi jednu tecku?
<Milarepa> tecku?
<Lukinekkk> mate tady nekdo tiesta na dvd
<Marowak> lol
<Marowak> chces tecku?
<Lukinekkk> co to znamena lol
<Lukinekkk> .
<Marowak> co znamena co?
<Milarepa> co?
<Milarepa> :))
<Marowak> lol
<Lukinekkk> nic ale davam ti tecku .
<Marowak> ja bych ti dal taky tecku ale to by bolelo :)
<Stenllik> lol no vy jste pripadi
Komentář: #BEST of all hub; co to znamena lol?
<a> hoj :)
<b> kdo si
<b> ?
<a> Kuba, mno...znáš vch?
<b> jo
<a> tak Kuba
<b> uz ses tam dlouho neukazal
<a> ¨moc se tam v poslední době neoběvuju, no
<a> to je ale jedno...máš čas?
<b> asi jo
<a> oki :D
<b> no
<a> no
<b> vsechno?
<a> jo
Komentář: aspon to nestalo moc casu
<Nergall> Večšina NPC stráží v Azerote má namiesto zbrane v ruke iba modrobielu kocku.
<wolis> lol takova zakerna kocka to je svinstvo
<drtic> jo a spousta jinech npc ma v ruce misto zbrane sachovnici:) jako sachy sou sice fajn ale nevim nevim koho by tim umlatily:)
<Nergall> Ved to je tá modrobiela kocka
<Drtic> no tak to rofl...ja myslel ze kocka jako kocka ze jako ziva:) ze ji drzy za vocas bo co:))))
<Nergall> Kocka = Krichle (Ach tá jazyková bariéra)
Komentář: WoW + jazyková bariéra
<Spiritus> praveze ne, v 2.02 specialni lista na segmentovy vubec neni, ale vim ze driv byla a ted uz mozna zase je...
<[CZ]mara666> mnt
<[CZ]mara666> http://www.softpedia.com/screenshots/StrongDC_2.png a co je tohle jak sem ti popsal poprve vole
<[CZ]mara666> umis trosku anglicky aspon?
<Spiritus> umim dostatecne...
<[CZ]mara666> podle meho tedy, ne
<[CZ]mara666> tak mi raci jeste jednou rekni co hledas????
<[CZ]mara666> Protoze, ja te nechapu
<Spiritus> to zes napsal fronta stahovani tak tim sem myslel ze myslis listu...i tak nevim jak to tam podle tebe zrusit...
<[CZ]mara666> Napis sem tvuj dotaz
<[CZ]mara666> jeste jednou
<Spiritus> chci zrusit segmentovy stahovani u strongu 2.02...
<[CZ]mara666> http://www.softpedia.com/screenshots/StrongDC_2.png setiing manual setting of nambur segments, nastavis 1
<[CZ]mara666> nevim proc to chces zrusit, ale takhle to zrusis
<[CZ]mara666> nezapomen, ze po nastaveni musis restartovat DC++
<Spiritus> to sem urcite zkousel taky...krom zruseni toho multi-source...
<Spiritus> zkusim to teda jeste jednou, restartnu dc a dam vedet..
<[CZ]mara666> jj sem zvedav
<[CZ]mara666> nastav tam jednicku a tod vse
...
<Spiritus> samozrejme jak sem cekal, porad ode me tahaji i to co nesdilim....
Komentář: Co to je segmentove stahovani :)
<patas> kua wtffffff podivej se na gugl na logo
<patas> lol
<Johny> on je valentyn jestli sis toho nefsiml
<patas> ee
<patas> wtf valentyn
<patas> aaaaaaaaaa Svátek všech zamilovaných hehe:-)
<patas> seznam.cz rulezzz
<Johny> woe
Komentář: průmyslovka:D
<Tommy Vejmitsch> jasen cheve já ti ani psát nechtěl, ale ta ruka co to napsala mě prostě ovládá
<Tommy Vejmitsch> dělá si co chce ... hlavně na veřejnosti to je ostuda
Komentář: sem holt vostuda
<pepe> zdar
<plodik> cest
<pepe> cest
<plodik> cest :D
<pepe> cest
<pepe> jdes zitra do sadku
<plodik> jojo jdu..
<pepe> zdar
<plodik> cest
<pepe> cest
<pepe> jdes zitrad do sadku
<plodik> jojo
<pepe> ja taky
<pepe> :-Djak se vede pane kostal
<plodik> jooo jde to :))
<pepe> ja taky
<pepe> uz se tesim na sadke uz se nemuzu dockat
<plodik> no jako ja taky :))
Komentář: Nj celodenni rozhovor s kamosem :D
<Konstantin> paladin je dobře univerzální, ale kdyby na mangu pořádně fungoval druid, dal bych asi druida. Paly se mi ale líbí. Hlavně je cool, že jsem trpaslice, takovejch je podle mě ve hře naprostý minimum
<wwrrmm> lol tys to vzal obloukem
<Konstantin> reset, sere se mi poita
<wwrrmm> eh?
<Konstantin> už jsem tady. Co jsi to psal?
<wwrrmm> <wwrrmm> eh?
<Konstantin> já jsem se ptal, o jakým oblouku jsi mluvil?
<wwrrmm> no to byla slovní metafora
<Konstantin> a co jsi tiím myslel? nelíbí se ti přechod mezi elfem a trpaslicí?
<wwrrmm> spíš jsem zaujat proti malým, smradlavým, fousatym, prsatým a smradlavým stvořením...
<Konstantin> debile..
Komentář: Rasizmus netolerujeme
<exo> Mackez, zacinas ;) :DD
<Mackez> nene:)surp si to musi uzit nejvic;-)
<exo> XD
<virnik> Mackez: indulonou si namaz prdel, preloz toaletakem, a zacni s tim behat okolo baraku.
<surp> mno nechci strasit ...
<virnik> rika se tomu "hvizdalka"
<surp> ale nekdo me bude muset zaucit ;)
<virnik> protoze kdyz budes pomalej
<Falker> virnik lool
<virnik> tak si zahvizdas
<virnik> az ti ho tam nekdo strci
<surp> :DD
<exo> surp, oky berems i ta na starost
<virnik> :-)
<Falker> tos vymyslel ted :D ?
<Mackez> lol
<virnik> Falker: jo
<Falker> lol XD
Komentář: #wow_gm