Nejlepší hlášky

<T> za ty prachy bych mel takovej desktop, ze bych se mohl ja nevim co ? :D
<R> pardon, 1GB ram
<R> koukam...
<R> jsem myslel ze mam min :D
<T> ty vole, tak ty ani nevis, co jsi si koupil? :D :D :D :D
<R> thinkpada :D :D
<R> parametry jsou irelevantni :D

<madgirl =)> Zlá čarodejnice začarovala prince-mohl říct každý rok jen jedno slovo. A ten princ poznal krásnou princeznu. a chtěl jí říct: ,,miluji tě,vezmeš si mě ?" Trpělivě čekal celých pět let. Když nastal ten osudný den řekl ji : ,,miluji tě vezmeš si mě ?" Princezna se otočila a říká: ,,promiň říkal jsi něco ?" KDYŽ TO POŠLEŠ DO 5 MIN 10 LIDEM TVÁ TAJNÁ LÁSKÁ SI DNESKA V DUCHU ŘEKNE...JÁ tě ASI MILUJi
<zzzuzlana> =-O:-Djá že ti to taky pošlu
<zzzuzlana> Zlá čarodejnice začarovala prince-mohl říct každý rok jen jedno slovo. A ten princ poznal krásnou princeznu. a chtěl jí říct: ,,miluji tě,vezmeš si mě ?" Trpělivě čekal celých pět let. Když nastal ten osudný den řekl ji : ,,miluji tě vezmeš si mě ?" Princezna se otočila a říká: ,,promiň říkal jsi něco ?" KDYŽ TO POŠLEŠ DO 5 MIN 10 LIDEM TVÁ TAJNÁ LÁSKÁ SI DNESKA V DUCHU ŘEKNE...JÁ tě ASI MILUJi
<madgirl =)> :-D:-D:-Dhaluz:-D
<madgirl =)> ale je to drsné:-D
<madgirl =)> taká romantika a ta princezna to tak posere:-D
<zzzuzlana> :-)jn..šak je blbá, to svět neviděl..chudák princ bude muset čekat dalších 5 roků:-D
<madgirl =)> :-Djn...ale envím proč jí to třeba nenapíše:-D
<madgirl =)> asi je to nějaký nevzdělanec:-D
<zzzuzlana> :-D
<zzzuzlana> jn,..byl ajslepý
<zzzuzlana> a v té době ještě nebyla žádná hmatová řeč
<zzzuzlana> :-D
<madgirl =)> myslíš znaková řeč??
<zzzuzlana> nehmatová, pač byl selpý
<madgirl =)> jo aháá
<madgirl =)> chudák princ,tož to asi prinzena udělal dobře že ho neslyšela
<zzzuzlana> :-Dtaky fakt

<Zuzka> njn,to neva,my jsme se pěkně prošli...Nevíš co se stalo,jak jezdily ty sanity?
<Jarda> no nevim, brácha řikal že viděl i 4 auta hasičů...
<Jarda> kam to jelo?
<Zuzka> někam na Paseky,Příchovice,no prostě tam někam...
<Jarda> hmm, nevim co
<Zuzka> ta jedna sanita jela pěkně rychle...
<Jarda> no jak jinak...
<Zuzka> jela ještě rychlejc než rychlejc....:-D
<Jarda> super rychle :-D
<Zuzka> no a ještě možná rychlejc
<Jarda> No teda... To je fofr, jsem ani nevěděl že tak rychle sanitky jezděj
<Zuzka> to víš a to si představ,že časem budou ještě rychlejší než rychlejší než super rychlý
<Jarda> A budou lítat vzduchem že jo?
<Zuzka> tak to ještě nevim,ale když budou lítat vzduchem,tak se nebudou muset ničemu vyhýbat a budou ještě rychlejší...to už je asi ani neuvidíme...škoda,ani nebudeme vědět,že se někomu něco stalo

Komentář: super sanitky...

<a> super, dnes som si spomenul ze sme sa stretli v meste na Silvestra :))
<b> parada, si borec
<a> noo, ale este stale my par casovych usekov chyba :)

Komentář: 22.1.2007

<a> bol som u psychologa urcil mi IQ 134
<b> to je čo
<a> :-DDD robis si srandu???
<b> nie ale veť to je čo
<b> čo ti vravel
<a> no ze mi urcil IQ 134
<b> jááááááááj ja že je to mi vravíš dáki oni ako ICQ

Komentář: nedoslo mu...

<a> :D uyi si to
<b> a ty zkus klávesovou kombinaci alt+shift
<b> :)
<a> joooo!!!!! diiiik!!! ja se furt ptala kazdyho jak se to meni, joooo!!!
<a> konecne,ufff
<b> :)

Komentář: hehe kliknout na to tak bz moyna yjistila ye to jde i mzsi

<™ FisŁimÂn ®©> nechces hrat gigabajt ligu?
<J.C. Panda> ne nechci nemam steam... :-)
<™ FisŁimÂn ®©> a nechces si ho koupit hm?
<J.C. Panda> ne nechci do takovy hovadiny vrazet prachy
<™ FisŁimÂn ®©> ono to neni zase tak spatny to mas jako par krabicek cigaret :-D
<™ FisŁimÂn ®©> este kdyz si sezenes kradenej
<J.C. Panda> jj asi tak karton a pul

<svk> otazka: viete sa pripojit na nase ftp?
<cz> no na ftp se dokazu pripojit akorat nevim user a password nebo je to free?
<svk> nie. potrebujete meno a heslo
<cz> tak meno a heslo nemam;)
<svk> som pochopila.-)
<cz> no a poslete mi to pristupove jmeno a heslo
<svk> mate uz davno v maile
<cz> v mailu to neni :(
<svk> prisiel Vam dalsi mail
<cz> no zatim neprisel;(
<svk> pockajte poziem kam som ho posielala.
<svk> user: CENSORED password: CENSORED
<cz> diky sem tam
...o 5 min pozdeji [cz se lognul na server a zacal stahovat data, ktera potreboval :)]...
<svk> ?
<svk> viete sa pripojit?
<cz> jj psal sem ze tam sem
<cz> uz to mam skoro stazene
<svk> aha. Ja som si to prelozila sem-tam co je po slovensky obcas... :-)

Komentář: komunikace s podporou IS ze slovenska

<veproza> tak nejenom GUI tvori tu spravnou sestavu, ze.. jde i o software.. kdyz je zenska spyware, tak muze mit sebelepsi design a je to k nicemu

Komentář: IT technik v rozhovoru o zenskych

<a> tak vy tam smějete mému dííílu
<b> ne, my se nesmejeme
<b> teda alespon ne tomu tvemu dilu, ale tomuhle http://lamer.cz/quotes/show/2778 ... napriklad
<a> cože:D
<b> sranda, ne
<a> jsem nepochopila ale nevadí
<a> :D
<b> co je na tom k nepochopeni?
<b> rozhovor <x> a <y>
<a> no to jak řekl že se blbě roztírá
<a> jako piča "a" a piča "b" ???
<b> ne, proc by se mela pica blbe roztirat
<b> proste mu sezrali pastiku co mel v lednicce
<a> no a to vadí
<a> ??

Komentář: no comment...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.