Nejlepší hlášky

<Lukas [:-}> len pisem len s tebou... a tebe to dost trva... tak popritom si citam lamer.cz a su tam dobre citacie
<majuš> a zase ta kritika...
<Lukas [:-}> aka kritika?
<Lukas [:-}> jaj
<Lukas [:-}> sorryyyyy...
<majuš> blee
<Lukas [:-}> tak opravena verzia len pisem len s tebou... a ja prilis rychlo citam... tak popritom si citam lamer.cz a su tam dobre citacie
<majuš> ftierkaaaa
<Lukas [:-}> trhni si milaciik :D

Komentář: zapametajte si... tomuto "neznemu" pohlaviu sa nikdy nezavdacite

<a> už udělám 100 kluků !
<a> když jsem 17.3. začínal, tak jsem jich udělal sotva 30...
<b> Kluků? A sakra !
<a> má tam být kliků ! 100 kliků !

Komentář: rozhovor s expřítelkyní

<a> Otec je fakt technickej typ
<a> Prej, jestli bych mu do počítače nestáhl fotky, co mám vyfocený na mobilu
<a> Tak jako že jo, ať mi donese paměťovku
<a> Donesl mi SIM kartu...
<a> Jsem mu řekl, že z tohodle mu moc fotek nestáhnu, že to není pameťovka
<a> Ještě mi málem vynadal, že sedím furt u kompu a ani fotky stáhnout neumím :-/
<a> Navíc se divím, že mu nepřišlo blbý, když na kartě je napsáno *operátor*..

<ona> ja umreeeem kto pozerá dobu ľadovu ?? :D :D ten malý veveričiak či čo to je ja umieram z neho jak si chrani svoj zaluď :D :D
<on> no aj ja by som si radšej chránil žaluď :D :D :D

<astro> No, na druhou stranu, co říkáš ty by mohl být validní systém. V mafii například. Máš lidi a bosse. Bosse chytne sraní a když je obsazeno, tak nejen, že dotyčnýho vyhodí s holou prdelí ale většinou i bez hlavy a boss se de vysrat.
<Thomasio> Dude..
<Thomasio> Boss mafie má většinou na vlastní záchod..
<astro> tím hůř pro toho, kdo by byl na něm

Komentář: Modelování a simulace

<a> Nemáš samopal?
<b> Ne...
<a> A nůž?
<b> Ne ale mám propisky...
<a> A pomůžeš mi??
<b> Jo.

<a> jdu hrát tu nejlepší hru na světě xP
<b> ok, běž si hrát na honěnou :D

<a> ty vole se zakoukam na lviho krale a v televizi mrdaj :D

<on> ok ;)
<on> miluju tě, hrozně moc
<ona> a ty si myslíš, ze já tebe ne?
<ona> zkus mi to dávat jiným způsobem najevo a ne hádkama a řešením píčovin ;)
<on> budu se smažit ;)
<on> *snažit!!!

Komentář: ICQ: hádka s láskou

<a> cau dneska <c> zas perlil :)
<b> cau no povidej
<a> No prisel za nama ze si vsadil ve sportce a ze muze vyhrat 50 000,- a my na nej ze co si zato poridis kdyz vyhrajes? A on ze: chcu vagon plny kurev xD naky japonky, mongolky a hlavne poradnou negrici s velkym bobrem :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.