Nejlepší hlášky
<Beat> Před chvíli u mě byl ten saxofonista se kterým sme kdysi hráli.
<Raven> Ty už nechodíš s Lindou?
<Raven> :D
<Beat> Na pokoji, ne v prdeli :D
Komentář: Rozhovor z ICQ s bývalým spolužákem a kolegou z kapely
<BOBer> zdar lamo
<Moonraker> hgh
<BOBer> akorát jdu spát
<Moonraker> jáqw pikl
<BOBer> co?
<Moonraker> pil)
<BOBer> ty máš dost, co? :-D
<Moonraker> hmjnok§
<BOBer> tak si to užij :-D hlavně, že jsi trefil domu
<Moonraker> mjhmklm
<Moonraker> nbjn
<BOBer> a pozdravuj Renču až ji uvidíš ;-)
<Moonraker> .dd
<BOBer> a už nepij, úplně jsi mě oblíčil
<Moonraker> ,M??MM?
<BOBer> obklíčil
<Moonraker> joooi task
<BOBer> ;-)
<Moonraker> hausd
<BOBer> zdarec
Komentář: dobrej stav
<a> hele uz sou vanoce ty voe
<b> no jo ty voe
<b> to abych sel balit darky :D
Komentář: noc na 24. 12
<a> normálně dneska jsem učil třeťáka matiku xD
<b> jak si mohl ucit tretaka ?
<a> mno normalně jsem ho učil
<b> jsi v prvaku ne ?
<a> no to sem
<b> tak jak si ho mohl ucit ? :D
<a> aha ty to nevíš ? :D
<b> co ?
<a> ja měl bejt taky třeták xD jen jsem spadl úplně dolu xD
<b> LOL
Komentář: i to se může stát
<Pierre> ked som s nou bol naposledy som koktal a rozpraval tak rychlo ze mi nerozumeli ani kamosi co su na mna zvyknuty
<Free> tak ideme si zahrat divadlo:D:D:D ja budem tá baba predstav si že som tá baba a zavolaj mi:D:D:D
<Pierre> neeeenene jjjjja iiiidem jjjesst
<Free> ale bohužial divatlo ti nepraje a vyrušíš ma v svojej chvílke ako sa robím(btw. hrám tu babu:D:D: ) a ja ti pozvem ku mne home (btw. ne naozaj nejsom gay:D:D ) tak teda dojdeš ku mne domov a začneš ma balit (btw. ne naozaj ja som fakt neni gay :D:D ) a potom sa so mnou pomiluješ (btw. nejsom znova a znova gay:D:D:D:D ) a thák no
Komentář: problem s vyvolenou :D
<sisi> :-*
<walter> :">
<walter> stacilo na dnes
<sisi> aj moj frajer si mysli
Komentář: no aj take sa deje ;)
<cikus> ten webmail je uplne nahovno
<admin> to je bohužel fakt se kterým se nedá nic moc dělat
<admin> a to mám pocit že ten novej je lepší než ten starej
<cikus> neni
<cikus> nefungujou sent items, odmita to pripojovat prilohy
<admin> to neí možný
<admin> jakej prohléžeč ?
<cikus> opera
<admin> a IE ?
<cikus> ie je zlo
<cikus> ie nepouzivam
<admin> to jsou kecy
Komentář: Admin na svém místě :-P
<K> Kde máme podlahu? Sakra, kde máme podlahu?"
<Ma> "A co jsou noviny?"
<K> "Ajo"
<Mi> "Nojo, kde je? Teď tu byla..."
<Ma> "Jsme ji použili na něco jinýho"
Komentář: Tři ráno, párty začíná ;o)
<a> mám problém s mailem
<b> hm a jakej?
<a> no přes net mi přijde jen jedna zpráva ze 140
<b> co znamená přes net přinde 1 zpráva? tobě někdy mail přišel i jinak než přes net? zazvonil u dveří? nebo sis ho donesl v batohu?
<Kiki00> na co ty nemyslíš??? =)
<Angel178> nemyslim na no vono nejde říc na co nemyslim,pže dyž to chci říc na co nemyslim tak na to v danou chvíli stejně myslim
<Kiki00> eeeeeee???? jasně =)
<Angel178> takže otázka na co ty nemyslíš je uplně nesmyslná...dyž se tak nad tim zamyslim
<Kiki00> no tak jinak: na co to myslíš????? :D
<Angel178> no na všechno...dá se říc,pže když se chci zamyslet nad tim na co myslim,tak vlastně přemítám všechno
<Angel178> takže i to je naprosto nesmyslná otázka
<Angel178> ty woe...todle bysme měli poslat do lameru :D
<Kiki00> když myslíš :D