Nejlepší hlášky
<lilek> zdravim ve jste ta krásná slečna ze včerejška ?
<Brumla> já nevím važím 550kilo a mám 4 brady.. ale zase trojky prsa... ;)
<lilek> sakra no nevadí. Kdyby něco jsem v nadaci proti obezitě, snažím se pomáhat nadprůměrně obézním lidem. se ozvi
<Brumla> tak mi teda porad ... :)
<lilek> zastřel se.
<a> zdar, tak jak ste s <c> včera dopadli?
<b> ani mi nemluv
<a> víš jak jsme šli "na jedno" a <c> říkal že se neožere?
<b> jo, co vyved tentokrát?
<a> no, skončili jsme kolem půlnoci a já šel s <c> k němu domů
<a> a víš jak má kousek od baráku ten stánek se zmrzlinou?
<b> no?
<a> tak po tom, co si <c> klekl na 4 a začal strkat hlavu do toho větráku od chlazení se slovy: "Já chci zmrzlinu, tady je vchod pro psy." musím konstatovat, že mu to opět nevyšlo :D
Komentář: Když se jde "Na jedno"
<a> Stalo sa vám to niekedy? Že ste išly po ulyci po chodníku a zrazu okolo vás prešlo auto? Ako ste sa zachovaly?
<b> zachoval som sa gramaticky spravne
<a> Zdar...
<b> Zdar, co potřebuješ?
<a> Hele, asi se mi zničil komp...
<b> Cože?
<a> No fakt... Zkoušel jsem opravdu všechno
<b> Hele, a jen tak, nebydlíš ty na tom jihu?
<a> Jo, proč?
<b> Tam dneska opravujou elektriku ;)
<a> A to vadí?
Komentář: Taky vám jde počitač bez elektriky? :D
<A> nemůžu su nemocná přece
<B> nemocnou tě děla možná to že jsi odmalovaná..
Komentář: hadka o uklid dvou sester
<a> Hele, máš tu prezentaci do Fyziky?
<b> Jo mám, dělala mi to Pikalka
<a> A mě by to udělala taky? :P
...
<a> Doprdele to vyznělo divně...
Komentář: Miluju český jazyk a ty jeho mnohovýznamové výrazy/věty =)
<a> teď mi maminka řekla, že jsem jak blesk do police, protože hrom je jen ubohej dozvuk...
<a> WTF???
<b> co??
<a> Welcome to facebook...;-)
<c> ROOOOOOOFL!!! =D
Komentář: Ten na to přišel...:)