Nejlepší hlášky
<a> přemýšlí, že koza nemůže sníst krávu... víte proč???
<b> ježiš to je jednoduchý. je to tim, že koza má rohy a ty se krávě vzpříčej v krku a vona se zardousí. a tím se postupně vytvořil instinkt, že krávy se bojí žrát kozi. už tomu rozmíš?
<a> no to by slo ale tady je to ze koza nejí krávu a ne krava kozu
<b> ja taky snim pizzucelou a to je dvojnasobne vetsi nez pulka pizzy. jinak koza na to apetit ma. tak kozy se asi boji krav, jak je kravy jedli :D
<a> no to neni spatny, alee ja na to prisel... koza je totiz býložravec :-D jee a kdo je tu hloupej :-D
<b> ok zezen mi kozu a poradnou flakotu a uvidis jak ji sezere. vo co ze jo? :D
<a> vo cokoliv to neda...
<b> :D ji to narvu do krku a prošťouchu ji zvonem zezadu. a jak bude ten podtlak tak se to do ní vcucne :D
<b> podtlak myslim jak se ten vzduch nasaje do toho zvonu z... ritniho otvoru
<a> to je sice pekny ale to nesežere ona sama ale ty ji to tam narves to neplati...
<b> ale platí. protože tan vnik způsobí jejíorganismus. kráva taky sama od sebe si ennaseká trávu a neudělá si seno aby měla v zimě co jíst a přesto to seno jí :D
<a> :-D tak na to nemam co rict... vyhral jsi :-D
<a> pico
<a> teda pivo
<b> :)
<a> proc je C a V na klavesnici vedle sebe? pico, pivo, no nejlepsi veci proste...
<A> Cau, kde koukáte s Jančou na Dextera?
<B> Hoj, momentálně v Brně....
<A> jo, díky za radu....
<ONA> A proč chceš abych tam šla?
<ON> No myslim že po rozhovoru s ***** budu potřebovat nějakou pořádnou potvoru...
<ONA> Cože? Děláš si srandu?
-!- <ONA> has quit
<ON> *podporu
<ON> jzs...
<a> Ahoj hele poslouchala jsem Nedvědy a je to pěkně nechutný
<b> ahoj ... co? jak to myslíš? :-D
<a> no když si vemu že takový staří dědci zpívají o lásce a jak se rádi mazlí ... prostě je to slizký a nechutný
<b> heh :-D ... no tak si pusť něco na zpravení nálady ;)
<a> jj už mám puštěný Elány <3 :)
<b> ...
Komentář: tím mě zabila ...
<ona> my jsme se segrou uplne opak.. mala velka, blonda tmava, kozata nekozata, brýlata nebrýlatá :-D
<on> no ale ty mas vsechny ty vyhody, ne ? :-D
<ona> :-D tak ty vlasy bych brala tmave
<on> to je to nejmensi ale ....bo s nohama nic neudelas a kozy predelas za nekrestanske penize :-D
<ona> no to je fakt. ale tak kozy dobre :-D
<on> ted mluvis o kom ? :-D
<ona> o me..ja si nestezuji :-)
<on> doporucuje pet z peti uzivatelu koz :-D
<ona> to nechapu ted
<on> ze se to libi vsem klukum
<ona> co?
<on> tak o cem se asi ted bavime:D
<ona> no a ty ses jich ptal?
<on> nee, to je jedno neres to :-)
<ona> ne ze bude vypravet nekomu, jak jsem nechápavá :-D
<on> jaj, proc bych to nekomu rikal ;)
Komentář: blondyny no :D
<a> Souložil jsem s pannou
<a> když jsem zasunul
<a> v hlavě mi prolítlo
<a> FIRTS BLOOD
<b> :D :D :D :D
<b> kdy?
<a> pátek
Komentář: FIRST BLOOD
<a> proč to pořád kopíruješ ?
<b> protože mi jebe zase net:-D
<a> co když to neni netem ? co když je ten problém mezi židlí a počítačem ?
<b> asi nepobiram:-D
<a> koukni se, co je mezi židlí a počítačem
<b> moje nohy?
<b> kabely?
<b> koberec?
<b> noha od zidle?
<a> TY :D
<b> ses blba:-D:-D
Komentář:
<a> Cus metlos
<b> Zdar
<a> hele kamo nekdy nam musis poridit soudek a zachlastame
<b> obavam se ze to nebude mozne
<a> a to jako proc?
<b> neni mi 18, tak proto
<a> a ze se te v hospode neptaj i kdyz nas jo
<b> no ja mluvil s majitelem a ten me hadal na 21, tak sem mu to nevyvracel :D
Komentář: Metal s lidmi dělá divy ;-)