Nejlepší hlášky

<Grady> no hele.. chtel bys bejt spalenej nebo umrznout?
<b> určitě spálenej..

Komentář: <b> uz nekolik let huli...

<a> to je co za chybu, deklarace nedeklaruje nic????:(
<b> asi tam mas dačo zle...

Komentář: to je pomoc ze?:D

<a> jak může bejt někdo takovej kokot, takovej KOKOT, že místo "obnovit všechny panely" klikne na "zavřít všechny panely" ?!!

<A> by mě zajímalo, kde jsem doteď dělala chybu....Normálně jsem na tom rotopedu ujela 10 km za hodinu a teď jsem ujela 10 km za 26 minut
<B> nehonili tě cajti?
<A> A to na nejtěžší stupeň!!!!
<A> nevím čéčé, se mi kvůli potu vypla naslouchadla. Tak je možný, že jsem přeslechla majáky

Komentář: Nedoslýchavá kamarádka...

<b> stejně si u maturity vytáhneš Solženicyna:-P.. při tvý šikovnosti se přeřekneš jak u autora, tak u hlavního hrdiny:D
<a> (o měsíc později) ty vole, já si toho Solženicyna fakt vytáhla!!!
<b> :D.. a co, řekla jsi Souloženicyn?:D nebo aspoň Šukov?:D
<a> jsem to jméno pečlivě vyslabikovala takže naštestí ne..
<a> nicméně jsem to zakončila tím, že to byl velký nacista... tak nevim, co je horší:D:D....

Komentář: Alexandr Solženicyn - Jeden den Ivana Děnišoviče (hl. hrdina Šuchov)...Nacista x nacionalista :D

<a> ahoj, tak co přijímačky?
<a> už to čtu
<a> gratuluju
<b> Ještě lepší
<b> 1.
<a> jsi byl?
<b> :)
<a> hustý
<a> nastav si prosím ten svůj smajlík na aa.bb.cz, jak je tam spousta těch defaultních, člověk musí koukat na alt popisky aby viděl jméno
<b> Doma jo teď jsem na mobilu pric
<a> z češtiny ty přijímačky asi nebyly, což
<b> nebyli

<a> Skvělé :) po 1 měsíci jsme se dnes ani jednou nepohádali!!
<b> no sláva! už bylo na čase s tebou nebyla kloudná řeč, když si byl furt naštvanej :P
<a> :) njn
<b> a co že taková změna? přiznala svoji chybu? :)
<a> néé, ale celej den jsme si nepsali..

20:13 <matria> myslím že ma mama zabije!
20:13 <loOl> a prečo si dospela k tomuto názoru? :D
20:14 <matria> no mama mi vybavila nový paušál.. a na papierik mi spísala koľko mám voľných minút a tak...
20:15 <matria> dneska sa pozerám na net,že super, prevolaných 1000,to mám ešte 100 minút voľných
20:15 <loOl> 1000?! nejak vela ne??
20:16 <matria> aj mne sa zdalo.. no a kukám že mám 110 voľných minút a tá tretia "0" bola vlastne nevydarený výkričník
20:17 <matria> mama ma zabije
20:17 <matria> ona ma vyhodí z domu
20:17 <matria> príde si po mňa a zakope ma pekne hlboko
20:40 <matria> už ide domov. otvára dvere,je celá červená a má v ruke...
20:41 <loOl> čo má v ruke?????????????
21:45 <loOl> MARTINA!!! si ok??

<a> helee..víš kde má <c> bod G ?
<b> geometrii sem prosim netahej..

Komentář: co dodat.. :D

<a> zítra bude Měsíc nejblíž Zemi za necelých 20 let
<b> můžu se ho dotknout?
<a> jojo, teď to prý půjde
<b> super
<a> proto bude nad Libyí bezletová zóna, aby nedošlo k ohrožení letadel, které by se mohla srazit s Měsícem :-D

Komentář: 18.03.2011

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.