Nejlepší hlášky

<Aja> UMÍ NĚKDO UDĚLAT NA HLAVĚ KROKODÝLA SÁKRA? :D
<Peta> Krokodýl Sákra vymřel v 15. století protože se nemoh udělat :D :D :D

<a> nemáš náhodou uklízet ?
<b> vždyť uklízim.. ledničku :D
<a> lol
<a> to mi ovšem připomíná,že sem si chtěl ubalit snídani :-)
<b> :D

<a> No tyvole, dělám doma úklid a zrovna přehrabuju kazety.
<a> Krom kazet s kačerama a chipem a daelem jsem našel také kazetu pohádky: pornohrátky... Ale to co mě dostalo nejvíc je to, že jsem našel kazetu s nápisem: Microsoft Office 97 - instalační kazeta...
<a> A když nad tim tak přemejšlim, tak do počítačů už dělám nějakej ten rok, ale nevzpomínám si, že by starší PC měli kazetové mechaniky...

<> : Mam te rada bracho :*
<Brácha> : Si ožralá?
<> : Jo.
<Brácha> : já sem to věděl
<> : me znas nejlip, ale uplne by stacilo ,,ja tebe taky segra'' ;)

Komentář: je mu sice 13., ale vyzná se :D

<a> Dobrý den, mám problém s emailem, jsem momentálně v UK a když se pokouším přihlásit ke své emailové schránce, napíše mi to, že schránka není platná, nevíte, čím to může být?
<b> Vidím u Vá poznámku že od Vás byl rozesílán spam. Je možné že to je kvůli tomu. předám to technikům n pověření. budete kontaktován na email.

Komentář: Wedos Logic...

<a> Mám zazvonit nebo zaklepat?
<b> to je jedno.
<a> Tak obojí najednou :)
<b> a jeste mi muzes hodit kamen do okna
<a> A nebo všechno najednou :)
<a> To vlastně nejde.
<a> Vlastně jde :)
<b> a jak?
<a> No zazvoním na tebe a zaklepu najednou
<a> A v ruce budu mít celou dobu kámen připravený.
<a> Ty otevřeš a já hodím kámen do okna...

Komentář: Tak dvě ruce mu nestačily...

<asistentka> Mám to poslat kurýrem, nebo doporučenou poštou?
<manager> OK

<a> Youtube nemá vkus!
<b> ???
<a> pouštím si simple plan a najednou se ukáže reklama podporujeme mentálně zaostalé
<b> zmrd

<a> zvlastne ze som ta za cely rok ani raz nestretol
<b> hej fakt ani ja teba
<a> no stretnutia zvyknu byť vzajomne

<a> Já to říkám furt, že jsem se narodil ve špatném těle
<a> Měl jsem být arabským šejkem nebo monackým knížetem...
<b> To je teda dost chabý...
<a> Sám jsi chabý, jako co by ses chtěl teda narodit ty?
<b> Jako lysohlávka, byl bych vážený a oblíbený...
<b> Oblíbený pro schopnost být skvělým společníkem, váženým pro svůj klobouk!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.