Nejlepší hlášky
<Aja> UMÍ NĚKDO UDĚLAT NA HLAVĚ KROKODÝLA SÁKRA? :D
<Peta> Krokodýl Sákra vymřel v 15. století protože se nemoh udělat :D :D :D
<a> nemáš náhodou uklízet ?
<b> vždyť uklízim.. ledničku :D
<a> lol
<a> to mi ovšem připomíná,že sem si chtěl ubalit snídani :-)
<b> :D
<a> No tyvole, dělám doma úklid a zrovna přehrabuju kazety.
<a> Krom kazet s kačerama a chipem a daelem jsem našel také kazetu pohádky: pornohrátky... Ale to co mě dostalo nejvíc je to, že jsem našel kazetu s nápisem: Microsoft Office 97 - instalační kazeta...
<a> A když nad tim tak přemejšlim, tak do počítačů už dělám nějakej ten rok, ale nevzpomínám si, že by starší PC měli kazetové mechaniky...
<Já> : Mam te rada bracho :*
<Brácha> : Si ožralá?
<Já> : Jo.
<Brácha> : já sem to věděl
<Já> : me znas nejlip, ale uplne by stacilo ,,ja tebe taky segra'' ;)
Komentář: je mu sice 13., ale vyzná se :D
<a> Dobrý den, mám problém s emailem, jsem momentálně v UK a když se pokouším přihlásit ke své emailové schránce, napíše mi to, že schránka není platná, nevíte, čím to může být?
<b> Vidím u Vá poznámku že od Vás byl rozesílán spam. Je možné že to je kvůli tomu. předám to technikům n pověření. budete kontaktován na email.
Komentář: Wedos Logic...
<a> Mám zazvonit nebo zaklepat?
<b> to je jedno.
<a> Tak obojí najednou :)
<b> a jeste mi muzes hodit kamen do okna
<a> A nebo všechno najednou :)
<a> To vlastně nejde.
<a> Vlastně jde :)
<b> a jak?
<a> No zazvoním na tebe a zaklepu najednou
<a> A v ruce budu mít celou dobu kámen připravený.
<a> Ty otevřeš a já hodím kámen do okna...
Komentář: Tak dvě ruce mu nestačily...
<asistentka> Mám to poslat kurýrem, nebo doporučenou poštou?
<manager> OK
<a> Youtube nemá vkus!
<b> ???
<a> pouštím si simple plan a najednou se ukáže reklama podporujeme mentálně zaostalé
<b> zmrd
<a> zvlastne ze som ta za cely rok ani raz nestretol
<b> hej fakt ani ja teba
<a> no stretnutia zvyknu byť vzajomne
<a> Já to říkám furt, že jsem se narodil ve špatném těle
<a> Měl jsem být arabským šejkem nebo monackým knížetem...
<b> To je teda dost chabý...
<a> Sám jsi chabý, jako co by ses chtěl teda narodit ty?
<b> Jako lysohlávka, byl bych vážený a oblíbený...
<b> Oblíbený pro schopnost být skvělým společníkem, váženým pro svůj klobouk!