Nejlepší hlášky
<a> víš jak mám ty nový repráky?
<b> jj, copak, už si stěžovali sousedi?
<a> jo, před deseti minutama tu byla sousedka.. prej jenom "můžeš laskavě tu hudbu zltumit?!" já jenom "hmm, to nemůžu, ale můžu vám třeba zahrát na přání, jestli máte zájem" :D
<b> :D ty jsi pako! co ona na to? :D
<a> no.. že prej jim usíná dítě, a že jestli to neztlumím tak mě napráská matce...
<b> to máš asi po muzice, což? :(
<a> ale ne... stáhla jsem z netu nějaký ukolébavky...
<b> dobře jsi to pořešila :D
<a> achjo... teď mi psal kámoš z vedlejšího vchodu estli mu nezahraju Maideny... :D
<a> hmm, ale asi od nich neznám žádnou ukolébavku :D
<b> ty půjdeš do pekla :D
<Leňuffi Xxxová> prej Majkétka :D zabíjela bych za tyhle zkomoleniny :D božeeeeee :D
<a> Ahoj
<a> ty prej děláš s dětma
<b> Dělám ve školce
<a> koupim 3 chlapečky
<AbStRaKt_Idiot> Ckj poslu ti jeden odkaz je tam jedna super hlaska :-D
<oopela> O.K. posilej
<AbStRaKt_Idiot> http://www.lamer.cz/quote/random
<a> hlavně se teď trochu bojim o život
<b> cos zase proved???:-D
<b> tipuju: diskotéka --> pěkná holka --> zadaná???
<a> za co mě máš? prostě jsem před chvílí napsal na jedno zahraniční seriozní politický forum, že Obama je šmejd, kterýho bych zastřelil...prej to americký tajný checkujou rychle.
<b> strašpytle!Stůj si kurva za svym názorem, ne?!:-D
<a> 5 minut na to mi někdo volal na pevnou...tam nikdo nevolal přes rok.
<b> a?
<a> nezvedl jsme to:-), bál jsem se...
-!- a has quit
Komentář: a už ho nikdy nikdo neviděl.....:-)
<Marn89> Cau,najdu hezkou,stihlou holku s fotkou?
<Marn89> To tady fakt zadna neni? Ozvi se
<kodlis1> ahoj milujem baculky velké prsia prdelky. najdem takú?
<niky723> ahojky ja pls
<hel3> jo,odkad si? ja HK,pokecas??
<shaggi> ja moc rada brouku
Komentář: aneb. jaké děvčata chodí na seznamky
<a> Viděl si v Kaufu toho chlapa co se schovává před teploušema?
<b> Ne
<a> Myslel sem si to.
<b> Ahoj zlato
<a> Kontrolní otazka.. máš červený vlasy?
<b> Ještě ne
<a> Tak v tom pripade Ahoj. Jinak bych te ani nepozdravil..
<b> Tak to se hned zítra obarvím.
<a> Od zítra tě nezdravím..
<b> Tak to si najdi novou sexuální přítelkyni..
<a> To bude horši..
<b> Dobře ti tak..
<a> Ale nějaká ošklivka chtít bude..
<b> Zlato, snad se nesnížíš na ošklivý..
<a> Když už sem s tim zacal..
<b> TOS POSRAL!
<Miroslav K> mám takovej dotaz.. trochu mi to vrtá hlavou... Při těhotenství je dítě propojeno s matkou pupeční šňůrou přímo. Jak je to u dvojčat??? Jsou připojený sériově nebo paralerně???
<Zdeněk M> wireless ty voe :D:D
<Miroslav K> tak to ale musi mit dobrej firewall, pac by se taky mohlo stat ze kdyby se potkaly dve maminky, tak by jedno miminko mohlo krast pakety s jidlem tomu druhymu... ale asi to bude vychytany...
<Martin J> tak starsi matky maji serial, ty mladsi USB HUB, no a ty nezletily to tehotenstvi uz vali virtualne.. jaky pak wifi..
<Jakub B> :-DDDDDDDDDDD prej wifi :-DDDD ale co když má miminko špatnej příjimač nebo starší verzi wifi :-D
<Miroslav K> ted tu psal expert ze to neni pres wifi, ale pres USB hub... a kdyz je treba spatnej kabel nebo tak, tak se narodi dement nebo se nenarodi vubec nic... alespon tak to vidim ja :-)
Komentář: Tohle trápí dnešní mladistvé na Facebooku