Nejlepší hlášky

<a> Joffrey je popisovanej v knížce celkem jako sympaťák.
<b> Strašně no, pojď si radši zahrát CSko, číst si můžeš v práci.
<a> Sem v práci..

<a> dalsi dotaz :-)
<a> kdyz mam formular v php
<a> muzu to udelat tak aby se vzdycky odeslal na emailovou adresu... na jednu stejnou a
<a> neměnnou... aniž by ji musel uživatel zadávat. On zadá jen jméno komentář a dá odeslat a mě to
<a> přijde na mejl?
<a> jen jestli to tak jde
<b> no... kdyby sis precetl ten popisek fce mail, tak bys vedel ze to jde
<a> action="obslouzit_formular.php" action="mailto:adresa@prijemce"... oboje tam bejt
<a> nemuze, ale kdyz vymazu obslouzit formular, tak se to neodesle :-D
<b> ctes tu knizku nebo jen tupe opisujes kod?
<a> cetl sem poctive ale clovek zapomene, plis jak to mam udelat?
<b> tak napr.: proc tam mas 2x action?
<a> <form action="obslouzit_formular.php" method="post">
<a> takze takhle a to mailto musim napsat nekam do souboru obslouzit_formular.php
<a> ok?
<b> achjo
<b> existuje - temer ojedinely jazyk je php v tomhle - naprosto genialni a neprekonatelny
<b> manual... spis referencni prirucka... pokud nahodou nevis jake parametry ma mail() tak se mrknes
<b> semky... i kdyz vsude na netu toho jsou tuny a pokud mas knihu nebo serial na netu tak tam to
<b> vsude taky mas
<b> tady to mas http://cz.php.net/manual/en/function.mail.php, ale abys to nemusel otvirat tak
<b> dulezite na otm je tohle:
<b> bool mail ( string $to , string $subject , string $message [, string $additional_headers [, string $additional_parameters ]] )
<b> jak jiz davno vime tak to znamena toho:
<b> mail(adresa_prijemce, predmet, obsah mailu, nepovinne hlavicky) a fce vraci TRUE/FALSE pokud se vyhodnoti/nevyhodnoti
<b> a doufam, ze toto dostatecne zodpovida tvoji otazku, kam se pise adresa kdyz to ma posilat mail nekam
<a> jako snazil sem se cist na 100% ale porad nevim co kam napsat aby se to poslalo na ***@gmail.com
<b> bool mail ( string $to , string $subject , string $message [, string $additional_headers [, string $additional_parameters ]] ) ==> mail(adresa_prijemce, predmet, obsah mailu, nepovinne hlavicky)
<b> vysek: "==> mail(adresa_prijemce, "
<a> nj ale kam to napsat?
<b> :D :D
<b> no to me poser
<a> nj :-D:-D tak znas me
<b> muzes si to prosim precist jeste jednou... ten konec
<a> fakt se v tom neorientuju zkus mi napsat kam to dat a jak zajistit aby se to odeslalo na ***@gmail.com pak to treba pochopim
<b> co asi muze znamenat slovni spojeni "adresa prijemce"?
<a> action="bool mail (********@gmail.com)"
<a> ?
<a> pls
<b> :D :D :D
<b> az se dokazu prestat smat, tak ti to vysvetlim :D :D
<a> :-D
<a> to sem na tom tak bidne?
<b> nechtej vedet
<b> mail("***@gmail.com", "Mail z webu", $_POST["text"]);
<a> whow :-D a kam se to má vložit?
<b> tak ted uz si ze me fakt delas prdel ne?
<a> ne
<a> method="mail("********@gmail.com", "Mail z webu", $_POST["text"]);"> ?

Komentář: dotyčný již programoval, ale co je to fce nepochopil...

<a> Včera večer přinesl náš pes dětskou botičku. Normálně nám nosí jen dřevo do krbu. Nevíte co tím myslel?
<b> i s nožičkou ?
<c> Že se něco stalo dítěti.
<a> Naše děti jsou velký, botička mrňavá. Jo a cizí dítě se nám na zahradě neválí, udělali jsme obchůzku.
<b> Podívejte se ještě dobře.
<b> Třeba prcek vyměnil botičku za granulku.

Komentář: room zapalenych kinologu

<a> já si čekání užívám... be patient
<b> já jsem nemocnej furt...

Komentář: Asi myslel pacient

<a> tak pudem?
<b> muzem
<a> se tam dostanu tak o pul paty
<b> no problem
<a> ?
<a> jakej
<b> no problem
<b> neumis anglicky?
<a> ti mrdlo
<a> na co?
<b> hej tohle dam na lamera
<b> no problem jako neni problem to je anglicky vis?
<a> no tak to jo
<a> ja to cetl v cestine
<a> No problém

Komentář: diakritika no :-)

<Mudvayne> inac sa mi snivalo
<Mudvayne> s tebou :D
<misulka> a co?
<Mudvayne> ta dajake bludy a potom ze sme toto (sex) :D
<Mudvayne> to to uz nwm ci si bola na 100% ty ale asi j

Komentář: :D to som pisal s cajou potom vypla net

<a> zatim co jsi klidne spal jezisek na okno zatukal ozdobil ti vanocni stromecek a podnej ti nadelil darecek abis na nejblisi spominal a na kamose nezapominal
<b> hmm ja sem si rikal ze rano jakysi tatar mlatil na okno... prislo me to divne protoze mam pokoj v druhem patre... tak sem ani nevstaval... tak jestli to byl jezisek tak mu vyrid ze ten stromek pekne odflakl... co odflakl... on ho jeste slohl... tak mu jeste vyrid at se me pristi rok radsi vyhne nebo mu rozmlatim hlavu sutrama a potahne domu pesky!

-!- a has joined
-!- a has quit
-!- a has joined
-!- a has quit
-!- a has joined
<b> dneska ti nejak blbne net co to???
<a> ale tatinek ho zrychlova...

<a> ahoj, kolikatery karty jsi si v sobotu donesl?
<b> mam osmery
<a> jsi vyhrál, ja jen 7
<b> jsme se o neco sazeli?

Komentář: karty za 3 panáky

<Lasty> hele máme zejtra češtinu?
<Sůva> Ne
<Sůva> kdyt je patek
<Lasty> co?
<Lasty> dneska je pátek?
<Sůva> ne zejtra je patek
<Lasty> kurva...
<Lasty> jo... uf... a v pátek nemáme češtinu?
<Sůva> ne

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.