Nejlepší hlášky

<b> a co tam mam napsat když si chci stahnout toho assassins creeda?
<a> podle toho kde hledáš
<b> no na internetu
<a> a na jaký stránce?
<b> no na internetu
<a> na jaký INTERENETOVÝ stránce???
<b> tam jak je ten pejsek
<a> ...

Komentář: žeby seznam?

<a> Čau... učitelka říkala že máme nosit další peníze na Osvětim.
<b> Kolik se to vlastně platí??
<a> Myslím že celkem 600kč.
<b> Cože?! Za starých dobrých časů tam byla doprava i ubytování zdarma.

Komentář: Staré dobré časy. xDD

<a> hej sry že ruším ae co znamená ve zkratce nwm
<b> nevím
<a> sakra
<b> co sakra?
<a> no že ta zkratka nwm.. co znamená?
<b> nevím
<a> počkej, až to zjistím

Komentář: nwm - nevím :-D

<ona> Tak už mám borca :)
<on> Super ;) A seš s ním šťastná?
<ona> jj
<ona> ehm ale je to tajné :D :D zatim to viš jen ty a segra
<on> a on to neví? :D :D :D :D tak to je mazec :D :D :D

Komentář: FB chat :D

<a> Čau koupil sis tu knížku ?
<b> Čus, jo ,ale měli ji v jenom v angličtině. Ale to nevadí.
<a> Jak nevadí, vždyť anglicky neumíš!
<b> Si stáhnu titulky ne ?

Komentář: Oh my god !!!

<a> ja ji dlouho nevidel
<a> co ted delas za praci?
<b> ted žeru rohlík a docela mě to zmáhá :D

<a> Ani me nechtej hnusny tlusty holky. Co mam delat?
<b> Zacni se myt alespon jednou za mesic!
<a> Spravny chlap se nikdy nemyje!

<Pecka> moje mama je pyca
<ΡεскҰ™> to je smutné zjištění
<ΡεскҰ™> jakto?
<Pecka> hodila po me wydlicku a tou udelala 3 diry do monioru
<ΡεскҰ™> to si děláš prdel?

Komentář: HardCore maminka :D

<Jirka> neni uz novej Dr House?
<dum8d0g> jo asi jo
<Jirka> spoliham na tebe ze ho budes mit :-)
<dum8d0g> mam tady par dilu ze ctvrty serie... chces je nebo je mam smazat
<Jirka> 1 - 4 mam
<Jirka> sakra s04e05 chci
<dum8d0g> nerikej ze neco chces ale rikej jakou mas ip

<BlinDy> Romca: cauky prosimte nemas funkcni tiskarnu?
<BlinDy> barva dosla :(( promin :(( nam ten referat tiska cujo
<Romca> no nevim, ted me rikal ze bud ti to posle nebo ve skole...
<Romca> :-)
<BlinDy> :D :D :D :D :D
<BlinDy> se dobre shazujem :D
<Cujo> :DDDDDDDDDDDD
<Cujo> pičooooooooooooooooo
<Cujo> kurvaaaaaaaaaaaaaa
<Cujo> neeeeeeeeeeeeeeeeee
<Cujo> :D
<BlinDy> :D
<BlinDy> lol jak ji to ani jedem nechceme vytisknout :D

Komentář: :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.