Nejlepší hlášky

<a> Kde jsi byla tak dlouho?
<b> Lepila sem vteřiňákem nohu k židli.
<a> Cože si? Ty techničko :D Co jsi dělala?
<b> Víš jak se vždycky začnu chechtat každý volovině, až z toho brečim...
<a> XD Vim ... Copak? Rozpustila se ti židle?
<b> Ne. Koukala jsem na Taxi Taxi a jak sem se na tý židli řezala, tak mi upadla noha a já se s celou židlí skácela na zem :/
<a> Ty si schopná se zabít na holý rovině. Já ti seženu tři otroky, francouzský hole a dřevěnou desku a bude pokoj. :D
<b> Nechápu ??
<a> No k desce přiděláme berle jako opěrky, položíme jí na jednoho otroka a máš parádní křeslo, který s tebou nevyjebe. A ty další dva otroci tě budou chytat, kdybys padala. :P :D
<b> Dej mi moment.
<a> Kam zase deš?! O_o
<b> Pro vteřiňák...

<a> Hovori sa ze okolo Cernobilu sa pohybuju neludkse bytosti...
<b> Ako stromy, vlci, politici ?

<Adorka> takze ti muzu rikat Petre? Tatovi to treba vadi
<Petr> a jak mu tedy rikas?
<Adorka> tati ? :-D
<Petr> to me nenapadlo =)

Komentář: Trošku zkrat :)

<a> cus,cos mela za ten trapas jak si psala na FB??? :-D
<b> no jako já přišla včera dom trochu nalitá a když sem vylezla z WC tak na mě táta:TY si pila..a já:ale jen 2 piva...on:ale oni asi nebyli jen 2 že??..Jak si na to přišel??..No ono když si zamkneš dveře na záchod,tak by sis je měla předtím i zavřít
<b> já sem kráva..zamkla sem si otevřený dveře
<a> :-D lol

<a> mám se naučit celý vesmír ... můžeš mi říct jak, když je nekonečný?

19:39:34 <Harys> is typing message to you
19:39:35 <Snorri> ne ještě nemám
19:39:40 <Harys> máž už hotový ten protokol č16?
19:39:45 <Harys> lol... ?

Komentář: Den před odevzdáním protokolů...

16:20:45 <a> dame dotu?
16:21:16 <b> j, počkej, jen vysypu koš
16:27:12 <a> kde si tak dlouho? vzdyt mate popelnici hned u domu..
16:28:11 <b> vysejpam koš v počítači, ještě prej 4 minuty, jsem tam měl 50 giga :D

<a> jak se jmenuje ten nejstrasidelnejsi dum v Anglii?
<b> senát...

Komentář: ICQ...

<Sushe Ney> Že nevíš co budu mít za chvilku staženýho?
<Tuky> kalhoty
<Sushe Ney> Guitar Hero
<Tuky> noa... na to nemaš kytarku
<Sushe Ney> ale byl si blízko
...
<Sushe Ney> mmm, na klávesnici na piču do řitě
<Tuky> na tolik míst ses teď udělal?
<Sushe Ney> co prosim?
<Tuky> (mmm, na klávesnici na piču do řitě)
<Sushe Ney> jo aha, debile, lol

Komentář: icq, icq, icq...

<a> můžeš mi říct, co to bylo včera v tý hospodě?
<b> řek bych, kdybych si to pamatoval...
<a> skákal si po stole a zpíval nějakou ženskou z jukeboxu
<b> hmm.. tak tam už se taky neukážu..
<a> naopak, prej ti na příště udělaj plakát a vyberou vstupný :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.