Nejlepší hlášky
<a> Kdybyste si někdy někdo chtěli koupit navigaci mio, tak si za ty prachy raději kupte Happy Meal. Ta hračka v něm vám udělá větší radost a ještě ušetříte.
<b> Hele. Neděláš ty prodavače v elektru? Z tebe tam teda musí mít vedoucí radost.
<a> Já tu grafárnu do Alzy zatím reklamovat nepůjdu!
<a> Oni by ze mně akorát dělali dementa a řekli něco jako slabej zdroj nebo špatně zapojený a možná by se na to ani nekouknuli.
<a> Zjistim čim to je a pak až mi něco takovýho řeknou tak je pošlu do hajzlu.
<a> ...
<a> Tak jsem si dneska půjčil silnější zdroj, asi to bylo tím. :(
<a> Víš jak poznáš přestupný rok?
<b> No, povídej :)
<a> Milan Baroš se trefí za reprezentaci :D
<a> A kdyz si na te chemicke skole, udelal bys mi rozbor vody?
<b> Proc?
<a> At vim, co piju
<b> Bud v klidu... je bez cukru :D
<ona> máte doma něaký zvířata?
<on> no ja tata a bracha mame hady
<ona> jakej druh?
<on> dyckovec obrovsky :D
<ona> co to je za druh? ani google to nenasel
Komentář: chudak holka, ta to bude mit v zivote tezky
<a> Někdy uvažuju o tom, co sou ty lidi v mym kontaktnim listu zač..:-D
<Guest245> Mamka na bráchu, že má vyměnit žárovku. Tak se ptá jako jak se to dělá. Mamka na něj že se musí vyšroubovat ta stará a dát tam nová.
<Guest147> a?
<Guest245> Šel hledat šroubovák. :-D :-D
Komentář: aneb naše rodina :-D
<a> Ahoj, co ty tu děláš o půlnoci?
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<b> Jo aha, ty nejsi otec :D
<a> vies co som zistil ? :D
<b> neviem
<a> ze mam debetnu kartu ... a vies co to znamena ? :D
<b> neviem
<a> ze mozem ist na účte hocilko do minusu :D a to vies co znamena ? :D
<b> ze ideme na pivo?