Nejlepší hlášky
<feebe> hej u jirky byl zase indian a jeden typek
<feebe> tam hulili a jeho mati mela prijet zitra :D
<feebe> a prijela dneska :D jak sem byl s kosem sem ji potkal :D
<feebe> aji kocka byla zhulena masakr
<Kubas> heh
<feebe> kocka litala a vsude videla mysi. Tam porad skakala po nicem ne jako fakt masakr, skoda ze sem neslysel co mu mati rikala :D
Komentář: Nezvana navsteva dela divy :D
<Kača> mě se styska
<PeterNet> to mi taky! moc! :-*
<Kača> menší konflikt
<PeterNet> jaký?
<Kača> no ja to nestihla dopsat
<PeterNet> ?
<Kača> no jako po tobě taky, ale já jsem myslela po nikole
Komentář: To pak člověk zrudne, vypne QIP a řekne že mu vyply pojistky... :-/
<ona> Hej já už newím co mám nosit do školy když se Ti to nelibi :-X =(
<on> nic :)
Komentář: chlapy... xD
<NtM> darkcraft: sukej me ty hrebce ;)
<darkcraft> sem klisna debile
<darkcraft> musis osukat ty me
Komentář: #soom :P
<a> Dají se holit intimní partie těla takovýma těma strhávacíma páskama?:-D
<b> no, nedoporučovala bych, bude tě to bolet jak svina ;)
<a> jenomže žiletkou to hned zas roste a jak to prorůstá tak to kouše:-D
<a> a vyrovná se klasicka izolepa tem paskum?D:-D::-D:-D
<a> to se me hrozne libi
<a> jak vsichni rikaji ze pán státu musí být vzdělaný...
<a> kam to dotáhl stalin a hitler?
<a> byli radi ze umeli psat
<a> ale!
<a> stalin to dotáhl za berlín
<a> a hitler za moskvu
<a> dneska mazec cvičení škoda že si tam nebyl
<b> co se stalo?
<a> tak dneska máme cvíko a ten doktorand psal na tabuly logický členy a říkal: no tady máme jeden nand a sedum norů a nějakej debil vzadu: 7 norů, to jsou skoro 2 štafety :-D
Komentář: Biaton je skvělej sport =)
<Neuge> anril tornament tu tausnd fry on gejmpark nau?
<Avakar> ajem nemocning boling in krking ale dame.
<Wally> :) dam ti hádanku... "aspgodiasngposdngsiopdgnspiogfyxnopdgnyop"???
<Čejda> Ta pasaz v který ten tank boura naší skolu mi není tak uplne jasna mohl by jsi dovysvetlit? :)
<Wally> jj kadopadne...
<Wally> sdopgnykkkkkklllllddifnsadjjjjj :)
<Čejda> jj ted je mi to jasny...
<Čejda> no odpoved podle me je...
<Čejda> Borova mast pomuze na vase zaludecni vredy
<Wally> dobře tyyyyy :)