Nejlepší hlášky

<feebe> hej u jirky byl zase indian a jeden typek
<feebe> tam hulili a jeho mati mela prijet zitra :D
<feebe> a prijela dneska :D jak sem byl s kosem sem ji potkal :D
<feebe> aji kocka byla zhulena masakr
<Kubas> heh
<feebe> kocka litala a vsude videla mysi. Tam porad skakala po nicem ne jako fakt masakr, skoda ze sem neslysel co mu mati rikala :D

Komentář: Nezvana navsteva dela divy :D

<Kača> mě se styska
<PeterNet> to mi taky! moc! :-*
<Kača> menší konflikt
<PeterNet> jaký?
<Kača> no ja to nestihla dopsat
<PeterNet> ?
<Kača> no jako po tobě taky, ale já jsem myslela po nikole

Komentář: To pak člověk zrudne, vypne QIP a řekne že mu vyply pojistky... :-/

<ona> Hej já už newím co mám nosit do školy když se Ti to nelibi :-X =(
<on> nic :)

Komentář: chlapy... xD

<NtM> darkcraft: sukej me ty hrebce ;)
<darkcraft> sem klisna debile
<darkcraft> musis osukat ty me

Komentář: #soom :P

<a> Nevíš co je biřmování?
<b> Bukkake v kostele?

<a> Dají se holit intimní partie těla takovýma těma strhávacíma páskama?:-D
<b> no, nedoporučovala bych, bude tě to bolet jak svina ;)
<a> jenomže žiletkou to hned zas roste a jak to prorůstá tak to kouše:-D
<a> a vyrovná se klasicka izolepa tem paskum?D:-D::-D:-D

<a> to se me hrozne libi
<a> jak vsichni rikaji ze pán státu musí být vzdělaný...
<a> kam to dotáhl stalin a hitler?
<a> byli radi ze umeli psat
<a> ale!
<a> stalin to dotáhl za berlín
<a> a hitler za moskvu

<a> dneska mazec cvičení škoda že si tam nebyl
<b> co se stalo?
<a> tak dneska máme cvíko a ten doktorand psal na tabuly logický členy a říkal: no tady máme jeden nand a sedum norů a nějakej debil vzadu: 7 norů, to jsou skoro 2 štafety :-D

Komentář: Biaton je skvělej sport =)

<Neuge> anril tornament tu tausnd fry on gejmpark nau?
<Avakar> ajem nemocning boling in krking ale dame.

<Wally> :) dam ti hádanku... "aspgodiasngposdngsiopdgnspiogfyxnopdgnyop"???
<Čejda> Ta pasaz v který ten tank boura naší skolu mi není tak uplne jasna mohl by jsi dovysvetlit? :)
<Wally> jj kadopadne...
<Wally> sdopgnykkkkkklllllddifnsadjjjjj :)
<Čejda> jj ted je mi to jasny...
<Čejda> no odpoved podle me je...
<Čejda> Borova mast pomuze na vase zaludecni vredy
<Wally> dobře tyyyyy :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.