Nejlepší hlášky

<a> nechodis na lamera jo ?
<b> chodim
<b> akorat az ted sem pobrala ze a je jeden clovek a b je druhej :-D
<a> :D

Komentář: blondyna....

<bf> heh husty
<bf> za 10-15 let se muze stat, ze Rusko bude vyvazet do sveta vodu ve vodomegavodech:D nebo jak to nazvat:) jako ropu
<bf> vodny tanker:))
<mstr> nah, to pojde pod zemou :D
<mstr> preplachnu naftove potrubia a pustia tade vodu :D
<bf> no pockat, to je vlastne dobra reusabilita tyhle infrastruktury... az dojde ropa, plyn... -> vodovody:D
<mstr> :)) aky by bol Adolf prekvapeny
<mstr> keby zidia vysli zo sprch a pytali si uteraky

<a> tak když si zadáš na seznamu "jak vyrobit" tak první návrh bude "jak vyrobit umělou vagínu" což asi svědčí o tom, že ano, návody už jsou na všechno
<b> mě se objevilo jenom "jak vyrobit draka" :-(
<a> tak můj seznam je už asi nastavený na vyhledávání odkazů souvisejících s historií procházení

Komentář: dívčí konverzace

<a> Co říkáš na tu sexuální olympiádu? :D :D
<b> jó dobry xD
<a> Co se ti líbilo nejvíc :D
<b> jak ten borec drzel na klackovi zenskou 3s :D ale spis co nasledovalo :D :D :D
<a> Počkej tim to končí ne?
<b> no ja to sledoval se sluchatkama a za mnou stala segra s pritelem ,a kdyz tam bylo tohle tak sem ze srandy rek: " Ach takovyho chlapa bych chtel"
<b> mel si videt jak se tvarili kdyz sem se otocil :D
<a> Ty si vůůůůl :D :D xDDDDDDDDD

<a> Spolužačka si dala přihlášku na veterinu .... má moc ráda zvířata
<b> Tak to si mohla zrovna dát přihlášku na řezníka

Komentář: Dobrá rada nad zlato

<a> jo, tata mi kupil BluRay prehravac!
<b> a co na tom budete prehravat?
<a> sak stahnem BD film nie? sice 15 GB ale no a co
<b> a mas BR napalovacku?
<a> nemam..sak neexistuju 15 GB usbcka?
<b> ano ale na to ti uz neni treba br prehravac nie?
<a> hm..

Komentář: fail

<a> no ty si vlasne musis uz vybirat stredni
<b> jj
<a> dam ti radu- nechod na italskej gympl- segra odchazela ze zakladky s jednickama a tam mela ctyrky :-(
<b> stejne- v italstine jsou dulezity jen tri slova...
<a> mno jaky ???
<b> pasta, pizza, lasagna
<a> xDDD

Komentář: vyber stredni

11:13 <a> čus
11:13 <b> cuss
13:27 <b> dobrej pokec, tak cuss...
13:28 <a> čus

<a> čus, jakej byl víkend?
<b> Super, chytil sem dva kapry, karase, 3 perlíny a shořelo mi báwo.

Komentář: Chudák kámoš

<fipsix> co delas ty?
<lucka> schanim deratizatora... mam tady kupu malejch musek
<fipsix> lol, nehnije ti tam neco?
<lucka> nee zelva zije

Komentář: ja myslel spis jidlo no ale kdyz ji napadlo tohle

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.