Nejlepší hlášky

<ona> slibil jsi ze mi koupis ty nausnice.
<on> ty jsi slibila ze nepriberes , drzim slovo jako ty:D

<a> do manzelstvi si pry mas vybrat takovou zenskou kterou bys chtel za kamarada kdyby byla chlap
<b> co z toho plyne?
<a> prazdna mnozina:)

<alfacomp.cz> Dobrý den, jak vám můžeme pomoct?
<Zákazník> Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda váha ASUS Eee PC 1008P Karim Rashid růžový (1.145 kg) je konečná? Mám asi 200CD Heavy-Metalu a krabice s těmi CD je těžká dost. Když to převedu do MKV bude to lehčí? Nevím co se stane až ho tam nakopíruji. Nevíte kolik bude vážit potom? U SSD to je asi jedno ale u klasického kovoveho disku newím

Komentář: Těžko říct ...

<ona> je mi blbě, asi mám návštěvu tety Irmy
<on> jj, mmnt
<on> ok, sem tu.. ;-)
<ona> cos dělal?
<on> jen sem si něco zapisoval do kalendáře..
<on> se 4-týdenní periodou.. :-D

<a> /leave bye
<a> /disconnect bye
<b> /leave
<c> /quit
<b> /fuck
<c> očividne nas ma rad a nechce nas vyhodiť
<b> !kick a
<a> /offline
<a> /status
-!- b was kicked [sám by to asi nezvlád]
<a> :D
<c> :D
<a> jak se dělá ten odchod se zprávou? :/
<c> asi to nastavuješ v klientovi
-!- a was kicked [takhle]

Komentář: jabber != IRC

<a> oci ma jako tabak..takze jake asi jsou?
<b> vyhuleny

<a> dneska jsem měla pocit,že na mě někdo myslí..
<b> fakt?povidej
<a> nekdo mi napsal..
<b> a kdo?
<a> já nevim,ale spletl si číslo..
<b> :D:D:D

<a> Dnes idem autom o 17:00 do TT, chce ist niekto so mnou?
<b> Kto soferuje?
<c> Smrtka

<a> Cus
<b> Zdarec
<a> hej! neuhodneš co se mi dneska stalo....
<b> povídej :)
<a> normálka du k PC, zapnuho vše v poho jako vždycky
<a> a ted největší fail!! při zpouštění mi windous napíše
<a> nemáte zapojenou klávesnici prosím stiskněte f11...

Komentář: Windous XP proffesional

<a> já půjdu udělat vinnou klobás
<a> možná i nevinou :D
<a> :D
<b> jako hovno nebo oběd? :D
<b> mě napadly obě alternativy :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.