Nejlepší hlášky
<ona> slibil jsi ze mi koupis ty nausnice.
<on> ty jsi slibila ze nepriberes , drzim slovo jako ty:D
<a> do manzelstvi si pry mas vybrat takovou zenskou kterou bys chtel za kamarada kdyby byla chlap
<b> co z toho plyne?
<a> prazdna mnozina:)
<alfacomp.cz> Dobrý den, jak vám můžeme pomoct?
<Zákazník> Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda váha ASUS Eee PC 1008P Karim Rashid růžový (1.145 kg) je konečná? Mám asi 200CD Heavy-Metalu a krabice s těmi CD je těžká dost. Když to převedu do MKV bude to lehčí? Nevím co se stane až ho tam nakopíruji. Nevíte kolik bude vážit potom? U SSD to je asi jedno ale u klasického kovoveho disku newím
Komentář: Těžko říct ...
<ona> je mi blbě, asi mám návštěvu tety Irmy
<on> jj, mmnt
<on> ok, sem tu.. ;-)
<ona> cos dělal?
<on> jen sem si něco zapisoval do kalendáře..
<on> se 4-týdenní periodou.. :-D
<a> /leave bye
<a> /disconnect bye
<b> /leave
<c> /quit
<b> /fuck
<c> očividne nas ma rad a nechce nas vyhodiť
<b> !kick a
<a> /offline
<a> /status
-!- b was kicked [sám by to asi nezvlád]
<a> :D
<c> :D
<a> jak se dělá ten odchod se zprávou? :/
<c> asi to nastavuješ v klientovi
-!- a was kicked [takhle]
Komentář: jabber != IRC
<a> dneska jsem měla pocit,že na mě někdo myslí..
<b> fakt?povidej
<a> nekdo mi napsal..
<b> a kdo?
<a> já nevim,ale spletl si číslo..
<b> :D:D:D
<a> Dnes idem autom o 17:00 do TT, chce ist niekto so mnou?
<b> Kto soferuje?
<c> Smrtka
<a> Cus
<b> Zdarec
<a> hej! neuhodneš co se mi dneska stalo....
<b> povídej :)
<a> normálka du k PC, zapnuho vše v poho jako vždycky
<a> a ted největší fail!! při zpouštění mi windous napíše
<a> nemáte zapojenou klávesnici prosím stiskněte f11...
Komentář: Windous XP proffesional
<a> já půjdu udělat vinnou klobás
<a> možná i nevinou :D
<a> :D
<b> jako hovno nebo oběd? :D
<b> mě napadly obě alternativy :D