Nejlepší hlášky

<zvonenie33> !translate Beru ma tvoje slova
<zvonenie33> !prosim
<audiotrack> Beru has your words :D :D :D

<a> Už jsem si stáhl plnou verzi a snažím se s ní sblížit a seznámit. Za pár dní si třeba budeme i tykat. Ale zatím ještě žádné důvěrnosti, všechno probíhá ve slušnosti. Kdo ví, k čemu se časem dopracujeme. Víš jak to chodí v takových vztazích, jeden chybný krok a všechno, na čem jsi doposud pracoval je ztraceno, zase tě přestane mít ráda a musíš od začátku... Takže tomu dávám čas, abychom si na sebe zvykli.

Komentář: Magix Movie editor 12... Jediná láska

<TLukanCS> btw. to znáš? jak jde dědeček do krámu s IT a říká "dobrý den, chci počítač pro vnuka, ale nějaký slabší, on to chce jen na hry" :D
<Tatka> To znam ne jako vtip, ale z PRAXE!!!

Komentář: A já myslel, že to je jen vtip :D

<a> tak co jak bylo na kalbě? nějaká suprová kočka?
<b> jo taková bloncka, říkal už sem ti o ní.
<b> byla tam i mihule
<b> *minule

Komentář: mihule chodí na kalby? :D

<a> stěma kozama bych si pohrál...
<b> Coo?... :) s jAkEyMa koZaMa! ;)
<a> s tvejma...
<b> cOžE? sI tY moE mAlIčKý! nEvIdĚL Tag Co piNdÁÁš?
<a> akorát do ruky
<b> HmMM... X)
<a> hele, kozy máš možná pěkný, avšak píšeš jak bukva :D

Komentář: :)

<Kaca> Ahojky...víš jak jsi mi poslal odkaz na tu stránku jak to tam dělají v autě... od té doby se mi ta stránka objevuje sama!!!!

Komentář: Asi nějaké znamení B)..

<a> Stejně nejlepší bylo když jsem dal jednomu kámošovi icq.
<a> Asi za týden chtěl autorizovat.
<a> Jmenuje se Michal Trojan.

<a> prisel pacient
<b> anglicky?
<a> the patient entered

<a> kdyz ho natahujes tak dela takove VRUM VRUM VRUM VRUM a pak ho pustis a ono to udela VRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Komentář: auticka od Shellu

<a> si?
<b> teraz
<a> aj teraz?
<b> si?
<a> sem
<a> si?

Komentář: Invisible for all - (4 dnova historia)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.