Nejlepší hlášky
<a> hej matka
<a> mi dneska radila
<a> jak mám balit baby
<b> hmm...
<b> to bych nechtel ani slyset...
<a> myslím že bys to nechtěl ani vidět
<b> :))
<a> já je sice balit neumim... ale tak blbej zase nejsem
<a> prej mám holce vykat když se s ní seznamuju
<a> hej jako nevim, ale to bych si připadal jako úplný kretén :-D
<b> tak to je dobra picoina! :))
<a> ...to přichází jen v úvahu, kdyby byla za přepážkou a já byl zákazník
<b> kdybysis ju kupoval z PRIVATU -.))
<a> no, chtěl jsem dodat "a tím nemyslím v bordelu" :-D
Komentář: V bordelu jedině vykat!
<johny5> :D :D to jsem ti neříkal o kámošce jak má vyhlídlej už stromeček že?
<fellinka> ne :D neříkal :-D
<johny5> :D: no má vyhlídlej stromek před barákem... a kámoš na ní jeslti má pilku a ona: "ne... a tou tvoují akuvrtačkou to nepujde?" :D :D :D
<ona> ten travis je krutej... chcu bubnovat jako on... kamos me bude ucit... ale ten asi nema takovej skill jak travis :D
<on> to asi malokdo :D esli vubec nekdo :D
<ona> jo tak to urcite ale me uplne fascinuje jak to proste tak uplne bouchne do teho rytmu te pisnicky ze to tam uplne sedi
<on> to je prace bubeniku zlato :D :D :D
Komentář: travis barker :D moje mila to hezky popsala :D
<on> nene nebudem nic zistovat, urcite ma frajera a ak by uplnou nahodou nemala tak by som sa jej nelubil
<on> tuna su vsetci zadani v praci, sa tu uz vsetci postupne vydavaju
<ona> heh... ale co vies mozno nema... a preco by si sa jej nepacil? sak si kus
<on> sak ja viem, ale nie kazdy ma taky dobry vkus ako ty
<fefr> čus, nevíš kde se dá sledovat Extraliga online?
<azu> www.google.com
<fefr> lol ale hovno ty si asi úplnej de*** to je vyhledávač a ne extraliga
Komentář: asi nepobral kam tím mířím :-D
<Henry> co ten dnešek pyčo vole?
<doomy_sloth> jo asi půjdu
<Henry> super
<Henry> já asi ne
<doomy_sloth> jakto?
<Henry> phenhízhe
<doomy_sloth> aha
<Henry> mohl bych zkusit něco prodat
<doomy_sloth> kua ze ja ti tu kytaru pujcoval...
<Henry> nechceš 3D porna na DVD?
<Henry> super náhodou, jen jsem ztatil k tomu ty brejle, ale ty e daj sndano sehnat
<Henry> nabíječku na AA a AAA baterie Energizer se dvěma nabíjecíma AAA bateriema?
<Henry> kvalita, sice používaný, ale stále plně funkční
<doomy_sloth> ty vole tu nabíječku máš ode mě a navíc jenom půjčenou!
Komentář: ICQ
<a> hele, kdy spolu pudem pít
<b> kdykoliv až zabiju toma
<a> ok, tak ve středu?
Komentář: plány jsou důležité
<a> ty vole
<b> tak toto ne
<b> to byla urazka
<a> ta teprv prijde
Komentář: a az prijde...
<a> dpc... sem nervní jak hovno v prdeli před tím než spadne!:D
Komentář: I tak se to dá říct...