Nejlepší hlášky

<a> hej matka
<a> mi dneska radila
<a> jak mám balit baby
<b> hmm...
<b> to bych nechtel ani slyset...
<a> myslím že bys to nechtěl ani vidět
<b> :))
<a> já je sice balit neumim... ale tak blbej zase nejsem
<a> prej mám holce vykat když se s ní seznamuju
<a> hej jako nevim, ale to bych si připadal jako úplný kretén :-D
<b> tak to je dobra picoina! :))
<a> ...to přichází jen v úvahu, kdyby byla za přepážkou a já byl zákazník
<b> kdybysis ju kupoval z PRIVATU -.))
<a> no, chtěl jsem dodat "a tím nemyslím v bordelu" :-D

Komentář: V bordelu jedině vykat!

<johny5> :D :D to jsem ti neříkal o kámošce jak má vyhlídlej už stromeček že?
<fellinka> ne :D neříkal :-D
<johny5> :D: no má vyhlídlej stromek před barákem... a kámoš na ní jeslti má pilku a ona: "ne... a tou tvoují akuvrtačkou to nepujde?" :D :D :D

<ona> ten travis je krutej... chcu bubnovat jako on... kamos me bude ucit... ale ten asi nema takovej skill jak travis :D
<on> to asi malokdo :D esli vubec nekdo :D
<ona> jo tak to urcite ale me uplne fascinuje jak to proste tak uplne bouchne do teho rytmu te pisnicky ze to tam uplne sedi
<on> to je prace bubeniku zlato :D :D :D

Komentář: travis barker :D moje mila to hezky popsala :D

<on> nene nebudem nic zistovat, urcite ma frajera a ak by uplnou nahodou nemala tak by som sa jej nelubil
<on> tuna su vsetci zadani v praci, sa tu uz vsetci postupne vydavaju
<ona> heh... ale co vies mozno nema... a preco by si sa jej nepacil? sak si kus
<on> sak ja viem, ale nie kazdy ma taky dobry vkus ako ty

<fefr> čus, nevíš kde se dá sledovat Extraliga online?
<azu> www.google.com
<fefr> lol ale hovno ty si asi úplnej de*** to je vyhledávač a ne extraliga

Komentář: asi nepobral kam tím mířím :-D

<Henry> co ten dnešek pyčo vole?
<doomy_sloth> jo asi půjdu
<Henry> super
<Henry> já asi ne
<doomy_sloth> jakto?
<Henry> phenhízhe
<doomy_sloth> aha
<Henry> mohl bych zkusit něco prodat
<doomy_sloth> kua ze ja ti tu kytaru pujcoval...
<Henry> nechceš 3D porna na DVD?
<Henry> super náhodou, jen jsem ztatil k tomu ty brejle, ale ty e daj sndano sehnat
<Henry> nabíječku na AA a AAA baterie Energizer se dvěma nabíjecíma AAA bateriema?
<Henry> kvalita, sice používaný, ale stále plně funkční
<doomy_sloth> ty vole tu nabíječku máš ode mě a navíc jenom půjčenou!

Komentář: ICQ

<a> hele, kdy spolu pudem pít
<b> kdykoliv až zabiju toma
<a> ok, tak ve středu?

Komentář: plány jsou důležité

<a> ty vole
<b> tak toto ne
<b> to byla urazka
<a> ta teprv prijde

Komentář: a az prijde...

<a> dpc... sem nervní jak hovno v prdeli před tím než spadne!:D

Komentář: I tak se to dá říct...

<a> Metallica - Sweet amber
<b> track 03

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.