Nejlepší hlášky
<a> cfko
<b> hi hi hote hi
<a> ? :D
<b> cus :D
<a> cos pil? :D
<b> stavu :)
<a> a nema ta stava v nicku neco jako 8000? :D
<ona> odkud znáš <a>??
<on> nevim, psala mi na FB, jsem prostě kus!!
<ona> jo, ale debila :D
<ona> no dobrý no... koukám že uz sílís
<on> sílim no... jsem tlustej jak prase
<ona> ty blbce, já myslela šílíš ne sílíš .... božeeeeeeeeeeeeeee
<a> Zdar, tak co? Jaká byla?
<b> Čus, jak to myslíš?
<a> Nedělej ze mě hňupa, já vás včera s Lídou viděl :D
<b> Jo tohle. No tak o tom bych radši nemluvil...
<a> Co se stalo? Nepostavil se ti? :D
<b> No víš jak mě odtáhla do toho keře...?
<a> No no ..
<b> Táhla mě tam se slovy: "Pozor ať nás nikdo nevidí".
<b> Už sem byl celý natěšený že si vrznu, no a pak..
<a> Pak co? Nenapínej mě !!!
<b> No pak si začala rozepínat kalhoty.. to už sem byl celý bez sebe .. no ale pak si čupla, chytnula se mojí nohy a začala čůrat...
<a> :D :D :D :D
<a> prave som cital prvu zlu recenziu albumu
<b> link na tu recenziu
<a> este existuju tlacene casaky vy vyspela generacia
<a> Kámo ale kdybys věděl jak moje mladá líbá,to je prostě pecka! :)
<b> no,řeknu ti to takhle,kdybych veděl jak tvoje mladá líbá tak máš moje zuby pověšený na řetízku!!! xD
Komentář: on <a>je přeci jen TROCHU žárlivej ;-)
<a> Vy jste si ještě nepřipustili vodu?
<b> No, ona nám sice dochází, ale my si to moc nepřipouštíme.
Komentář: Brigáda :D
<on> chcel by som vedjet kde zomrjem :D
<ona> u mna domá po sexe :D
<on> a ja som chcel napisat že keby som vedel tak tam nepojdem
<on> D:
Komentář: :o)
14:19:23 <Missik> Hele tak se sejdem večer na Icq? Tak v 8 hodin?
14:20:06 <Casy> Jasné budu tu... Tak se zatím měj zdrc...
20:28:45 <Casy> Tak sem tady...
20:29:14 <Missik> Ok ale nedomlouvali jsme se na osmou hodinu? :P
20:31:57 <Casy> Hej kámo omlouvám se, ale mám doma průser... Byl jsem venku a měl sem přijít v sedm hodin, matka potřebovala s něčím píchnout... A samo že sem na to zapoměl, mobil vybitej takže se mi nedovolala...:) Tak sem holt přišel o chlup později, no samo že se jí to nelíbilo a za trest mi řekla že už nesmím dneska na kompl..
20:33:26 <Missik> Jaj tak to jsi měl napsat z mobilu že nedojdeš... :) Jo a co tu teda vlastně děláš? :P
20:36:47 <Casy> No dostáváme se k jádru problému... Matka byla chytřejší než já.. Já si myslel že počkám až usne, protože chodí spát brzo.. Pak jsem přišel k počítači, zapnul monitor, repráky, bednu, a čekal než to naběhne.. Ale matka byla vychytraná, když sem byl na záchodě tak mi repráky osolila na max.. No a já si toho samo nevšim, no jsem to zapnul, teď úvodní ton windowsu no zzvuk jak prase probudilo to celej barák..
20:38:04 <Casy> Teď píšu z mobilu, na kompl se už jen tak nedostanu... /=
20:40:12 <Missik> Hej kámo normálně bych tě litoval ale sry nejde to musím se ti smát... :)
<a> co to má za špínu na kapuci?
<b> to fakt netuším..
<c> Hej, to je jogurt..
<a> proč v té bundě chodíš, proč si ji nevypereš?
<c> nevím, ještě na to nebyl čas..
<a> a to Ti ten jogurt nevadí?
<c> Tak vadí, ale až budeš čas, tak to vyperu..
<b> To jsem vážně jediná, koho překvapuje jogurt na kapuci?