Nejlepší hlášky

<a> Co ten status, z čeho jsi unavený?
<b> byl jsem ukrajincit na stavbe
<a> co to bude?
<b> asi normalni barak jednopatrovej se dvema francouzskyma oknama do zahrady
<b> ale pudorys se me zda zvlastni, jsou tam moc velky mistnosti a naopak moc maly
<a> na záchod ne?
<b> tak pokud tam budou mit 4 zachody, tak pak je ten pudorys v poradku
<a> určitě, beztak je to vysírací rodina

<a> http://www.youtube.com/watch?v=keD.pOVIEs=,ZE:ti.to=nEjDE,=Si-SLEPY,debil!
<b> nejde

Komentář: taky kanadsky zartik :) skuste aj vy

<a> to me tak sere ze anicka nemuze a jako zadny vikend proste a to jsem ji to rikal hodne dopredu :-(
<a> grrr zarval bych si z okna ale sousedi by se lekli
<b> dneska je 08.08.08., klidně řvi, ať mají extra zážitek
<a> jo to sedi kdyz se mi posrala klakulacka tak tam bylo taky 888888888888

Komentář: aneb co dokáže šťastné datum :-)

<heilin> btw co je oznameni s cervenym pruhem?
<DrJ3kyll> kramy?

Komentář: #czf@czfree.net

<a> tak do kostela by mě nedostali ani kdyby tam měli free wifi

<a> no nic,jdu si uklízet pokoj...včera jsem nemohl najít postel,tak je třeba
<b> :D

<ona> aspoň vidíš, co si mydlím...
<ona> *myslím :D
<on> v pohodě, mydli dál :D

Komentář: na co kluci neslyší... :D

<a> Na párty rozmlouvají čtyři úspěšní muži.
<a> První říká: "Já jsem milionář."
<a> Druhý na to: "Já jsem miliardář."
<a> Třetí se usměje a říká: "Omluvte mne pánové, že jsem se vám dosud nepředstavil, jsem Bill Gates."
<a> Všichni jsou ohromeni, až na čtvrtého muže, ten s klidným hlasem prohlásí: "Já jsem Chuck Norris."
<b> To je slabé... Mám něco trochu více reálnějšího. K nám dnes do třídy přišel ředitel a povídá "Našel jsem lék na Prasečí chřipku, je to sex!" Spolužák se zvedl a šel směrem ze třídy. Ředitel "Kam jdeš?" On "No jdu se trochu vyléčit." On se usmál a říká "Žádný takový, šukat budeš odpoledne, teď se uč!"
<a> :D :D

* a právě blije
<b> co se stalo?
<a> dám vám všem dobrou radu
<a> až najdete video, které se jmenuje "Japanese Menstrual Porn", NEDÍVEJTE SE NA NĚJ!

<Lukáš> Du rozebrat a vyluxovat notes, tak kdybych už dneska nebyl online, tak se nepovedlo

Komentář: Vysavač

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.