Nejlepší hlášky

<ona> Ahoj
<on> ahoj
<ona> šel by jsi ven?
<on> jj
<ona> tak na kolik se domluvíme? a kde se setkáme? :-)
<on> neřekl jsem že půjdu s tebou

Komentář: SNAP xD

<a> pocuj, ako sa volala ta ceska rozpravka co tam taki dvaja zajaci byvali v klobuku?
<a> nejak ze Lol a Lolek nie?
<b> to je BOB A BOBEK ty truba :D
<b> si to mylis s Lolek a Bolek :D:D:D
<a> aha :D

Komentář: nj, máme v tých vašich rozprávkach bordel :)

<a> budeš se něco učit???
<b> se jako ptáš vážně nebo si mě s někým pleteš? :-D
<a> aha, njn :-D :-D :-D

<a> znám jedno vrakoviště, kde maj krásný kousky
<b> v duhovém údolí, kam chodívám pro housky
<a> cestou na chajdu, u velkýho kruháče
<b> cestu nenajdu, potkám vždy jednoho boháče
<a> když jednou odbočkou sjedu z rudné
<b> na to nic neřeknu, je to už nudné

<a> Vojto???
<b> jim
<a> Co jim?
<a> Komu???
<b> zeru, ty vole

<a> a mas nejaky hry na volant?
<b> nn jenom na pocitac

<a> kujh
<b> ?
<a> Chtěl jsem napsat "aju" ale byl jsem zdechlej se k "a" natáhnout, tak jsem tak dal je "j" a "U" něco k tomu, aby to bylo delší a ty sis nemyslel, že tě ojebávám...

<a> Tak jsem četl článek, jak byl v Řecku pobodán fotbalový fanoušek...
<b> to je hnus co se furt deje no
<a> Jo, jenže pod tím článkem na novinkách bylo tohle: Exkluzivní dovolená v Řecku! Velký výběr zájezdů, slevy, prodej online

Komentář: Vážně to tam bylo. a možná ještě je...

<mat3jko> aky mas mobil?
<domeeenickaa> taky panasonic
<mat3jko> aky? :)
<domeeenickaa> to neviem:P
<domeeenickaa> cierny:D
<mat3jko> aha :D

Komentář: panasonic.. cierny..

<Jarouš> víš co mě sere?
<Jarouš> že emaily nepípaj
<Jarouš> takže až mu to pošlu teď o půlnoci, tak ho to vůbec neprobudí

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.