Nejlepší hlášky

<fotbalista> Čau kluci, hledáme 4týho na fotbálek nechcete si jít někdo zahrát?
<martin> Sorry, já na to nemám boty
<pípa> Já na to nemám vlohy
<havlik> Já na to nemám plíce
<cernej> Já na to nemám koule...

<a> Jak se jmenoval ten krokodýl co zpíval? Šňupík?
<b> Ne... Chňapík..

<a> jestli ti je blbě, tak nehledej kýbl, ale hoď to z okna
<b> jo, alespoň to nebudu muset uklízet
<a> ...hmm, neměnili vám teď někdy okna?
<b> ne, proč?
<a> známej v náladě otevřel okno, že to taky hodí ven a když se mu to začalo vracet, uvědomil si, že mají pár dní nový okna a máti stihla nasadit síta...

<a> Repost:
<a> Katka-smisek ‎(20:08):zkuste novou pozici při souloži - Nazývá se jednoduše - RODEO 1) Obrať ženu na břicho. 2) Delikátně do ní pronikni. 3) Uchop její prsa pevně do svých rukou. 4) Řekni silným hlasem: " Máš je jako moje sekretářka". 5) Od této chvíle je nutno se udržet 8 vteřin ! ! !
<b> hah, to je vychytane :D
<a> přemýšlím, jak na to obráceně
<b> no to je snad jasny, ne? Jak se jmenuje jeho nejlepsi kamarad?
<a> penis

<Tommy> neznamená titul mgr. náhodou magor? Protože od té doby co ho má se chová jako úplný trotl.
<Tonco> proč myslíš, že to má před jménem každý učitel?

<a> pls jak se jmenuje trik když uděláš stojku s míčem
<b> myslim že se to jmenuje stojka s míčem

<a> No ale ta rychlost není zase tak špatná, když uvážíme, že jsem na školní wifině.
<b> Tys ještě ve škole??? Co tam takhle pozdě ještě děláš?
<a> To víš, nevím co s volným časem...
<c> Tak to chápu, že ses připojil na naši novou wifi. Jen přečíst si maily ti zabije pár dní.
<b> Hele, školní wifinu si vůbec neber do huby. Ta chudinka je každý den znásilňována doslova stovkami studentů - najednou. Mezi nimi jsou tací, kteří ani pořádně nevědí, co po ní vlastně chtějí, jiní se k ní zase chtějí pouze připojit, a poté si jí už nevšímají, a další po ní chtějí věci, které nejen nikdy nedělala, ale jsou pro ni přímo fyzicky nemožné. A to vše se jí děje i navzdory tomu, že ji často už od rána bolí hlava.

<a> Dneska si to ve třídě rozbil když jsi řek po přečtení tý slohovky řek profesorovi jestli je dost dobrá na to aby postoupila z fronty :-D

Komentář: "Lamerový" závisláček :-)))

<a> brácha říkal, že se ti ty pruhy oběvují zhruba každých 6 vteřin. Je to tak?
<b> no to ne, častěji, tak desekrát do minuty..

<a> CAU, HELE NEVÍŠ JAK SE VE FIFĚ V TÝ ARENĚ PŘENDÁVAJ HRÁČI?
<b> CAPS LOCKEM URCITE NE ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.