Nejlepší hlášky
<a> tatka mi prinesl nejaky suvenyry od semtexu... mezi nimi i takova bila krabicka na klice se srdickem a napisem "miluj..."
<a> tak sem se sel zeptat na co to kurva je anebo cituji "nejsem si jist vyuzitim teto krabicky"
<a> prej to je na kondom :-D
<a> Ahoj, tak sem si říkal, jestli bys se mnou nešla na silvestra ke kámošovi, bude tam jenom pár lidí, tak 3 kluci a 3 holky, taková pohodička.
<a> Čau Aleši, tak já přijdu, ale ještě nevim jak doprovod. Ale asi spíš ne. A to sem si chtěl letos ještě vrznout xD
<a> ou...
<ona> Jsem úúplně vedle, to je lámer, nebo lamér?
<on> To neřeš, lama jsi i tak ;)
<Pepe> no fakt, ti to můžu ukázat, budu si kupovat i monitor, IPS 22" od lenova
<Dindo> to ze to mas v kosiku neznamena zo to budes mat doma a legalne :D
<Pepe> znamená, už jsem o tom klábosil s mou gansta mámou :D
<Dindo> a ona ti povedala NE :D
<Pepe> jsem jí řekl "Hell, yeah, nigga, potřebuju uh-huh PC in da school, yo!" a ona řekla "Ó Ká negře!" :D
Komentář: uh-huh gangsta style owns yer world!
<a> to je zase den tyvoe...
<b> povídej
<a> ráno jedu na ten pohovor ,v klidu si jedu a na začátku prahy my nějakej kokot hodil myšku ,že sem brzdil že sem málem vylít voknem
<b> nic neobvyklýho v praze ne?
<a> no pockej , tak sem ho dojel na světlech , vylezu ven a začnu na něj řvát jakej je to čů*ák a podobně..asi pět minut jsme se tam hlásili a pak sem ho poslal do řitě a jel sem
<a> dojedu na pohovor , ohlásim se sekretarce a cekam , po peti minutach ,ze me personalni ocekava , tak tam vlezu a hadej kdo tam sedel :-D
<a> Celé nastavení může být hotovo za pět minut, pokud nedojde k nějakému problému. A věřte, že k němu dojde. Ale nemalujme čerty na firewall.
Komentář: O nastavení WOL (wake-on-lan)
<a> ale musis se hodit aspon tak abych te videl treba invisible
<a> nemuzu posilat veci offline lidem
<b> ale ja jsem online vis, vic online uz to nejde
<a> já tě vidim pořád s červenou kytkou
<b> tak mas blbe kytku :-)
<a> nemám, furt te mám mezi offline lidma
<b> tak jak je mozny ze jsem online, ty mi muzes poslat soubor ale ikonu mas cervenou
<b> co takhle autorizace :-)
<a> no snad sem u tebe autorizovanej ne?
<b> no posli a uvidime
<a> nemám takovou volbu
<b> Ten tvuj klient nema nekde v nabidce "poslat autorizaci"? co to mas ICQ 8.0?
<a> ne, to je tou tvojí pojebanou Mirandou...
<b> JJ moje blba miranda muze za to ze neumis najit posilani autorizace. tak promin no :-D
<a> LMFAO hej tak tohle ti musim napsat :D
<b> Tak piš :)
<a> Jak mi stěhovali regál, tak jsem si všimla, že dole byla povolená lajna hřebíků. Nikde nikdo, jen já se svým kutilským umem, tak že to zatluču. Zatlouknu, postavim regál na místo, hrdá na své dílo...
<a> Ale nevim, co bude máti řikat, až uvidí, že jsem k tomu přitloukla povlečení...
Komentář: Třináctiletá holka a náročné stěhování
<zdena roiderová> ahoj
<Tomáš Holub> ahoj, my se známe?
<zdena roiderová> nevím
<zdena roiderová> odkud si
<Tomáš Holub> havířov
<zdena roiderová> tak asi ne
<zdena roiderová> kolik ti je???
<Tomáš Holub> 17
<zdena roiderová> aha
<zdena roiderová> jak vypadáš
<Tomáš Holub> nádherně
<Tomáš Holub> proč se ptáš?
<zdena roiderová> pošly foto
<zdena roiderová> jen tak
<Tomáš Holub> pošli... když už
<Tomáš Holub> nic o tobě nevím, nevidím důvod ti neco posílat
<zdena roiderová> tak ne
<zdena roiderová> seznámíme se
<Tomáš Holub> hmmm, kolik je tobě?
<zdena roiderová> 16
<Tomáš Holub> co posloucháš za hudbu?
<zdena roiderová> marpo atd
<Tomáš Holub> aaaha...
<zdena roiderová> a ty???
<Tomáš Holub> metal...
<zdena roiderová> aha
<zdena roiderová> máš holku???
<Tomáš Holub> momentalne ne
<zdena roiderová> aha
<Tomáš Holub> proc
<zdena roiderová> jen tak
<zdena roiderová> kam chodíš na školu???
<Tomáš Holub> na gympl do ha
<zdena roiderová> aha
<Tomáš Holub> ty
<zdena roiderová> na vysokou
<Tomáš Holub> v 16?
<zdena roiderová> ne sorry já se přepsala na obornou
<Tomáš Holub> rofl...
<zdena roiderová> co
<Tomáš Holub> zajimavy prepis...
<zdena roiderová> no to jo
<zdena roiderová> jak se jmenuješ
<Tomáš Holub> zkus se podívat na chatovací okno ;)
<Tomáš Holub> Tomáš, a ty jsi hádám Zdena
<zdena roiderová> jo
<Tomáš Holub> (y)
<zdena roiderová> tak pošleš foto
<Tomáš Holub> no nevidim zadny duvod, nejak jsi me nezaujala stylem hudby a všímavá taky nejsi
<zdena roiderová> ty si mě taky nezaujAL TAK ŽE SE MĚJ
<Tomáš Holub> (y) pekne svatky
<zdena roiderová> A TOBĚ TAKY A JÁ SEM TI LHALA
<zdena roiderová> SORRY
<Tomáš Holub> to sem poznal...
<zdena roiderová> A NAKOLIK SI MĚ TYPNEŠ
<Tomáš Holub> 13 maximalne
<zdena roiderová> NO MĚ JE 11
<Tomáš Holub> dyt rikam
<zdena roiderová> JÁ SEM SI PROSTĚ CHTĚLA POKECAT A TY BISIS SEMNOU URČITĚ POKECAT NECHTĚL
<Tomáš Holub> vypni si caps lock, bysis
<zdena roiderová> no tak se měj ted určitě pokecat nebudeš chtít
Komentář: Juhej at zije internetova anonimita!
<Dany> potrebuju ovladace na mys Razer
<SagaraCZ> heh, a mas ji poradne zastrcenou v usb bo v ps2? :D Sak k tomu bys mel dostat instalacni cd s ovladacema ne?
<Dany> To je mi k nicemu proste to nejde :-(... prej si asi pocitac sam nainstaloval ovladace a neco to prej blokuje
<SagaraCZ> Podivej se do spravce zarizeni, jestli to tam nehlasi nakou kktinu. Kdyztak tam dej aktualizovat ovladac. Ale vetsina chyb stejne byva mezi klavesnici a zidli :P
<Dany> Nejde ale ta mys u brachy jde... prej si pocitac sam nainstaloval asi sam blby ovladace
<SagaraCZ> A mas k tomu to cd bo ne?
<Dany> Jo mam ale to je nakej driver, to neni instalacni
<SagaraCZ> Omg lol? A co je driver :D
Komentář: Driver nepotrebujete, staci vam instalacni CD :D