Nejlepší hlášky
<Miki_Roura> omg
<Miki_Roura> cracknete pls nekdo to ubuntu
<Miki_Roura> nechci jenom kvuli ozkouseni utratit nekolik tisic za os
<a> On je takový můj rytíř bez bázně a honey.
<b> Cože?
<a> No, jako že se ničeho nebojí a ještě je u toho sladkej.
<a> muhuhuhahahaha překonal jsem 4 stávájicí rekordy v BULÁNCÍCH!!! :D
<b> To jen proto že nemáš wowko a pán prstenů ti nešel spustit!! :-D
<Hawker> žádná žába jako ty. My nic řikat nebude!
<BS-Harou> ehm... "mi"
<Hawker> Jenže je tu já a mé druhé já
<a> neznasam ked nekoho bezdvovodne vyhadzuju
-!- a was kicked by b
<b> nemam rad ked nekdo uraza adminov
Komentář: a neni to pravda?
<a> Jdu na plastiku čau.
<Groove> No někde bys to potřebovala...
<a> co?
<Groove> No plastiku
<a> Na ten serál, Plastická chirurgie s.r.o.!
<a> hele, dělám menší průzkum:
<a> jaký bylo křestní jméno tvojí matky za svobodna?
<b> Hudousková
<a> a teď se jmenuje?
<b> Martincová
Komentář: Blondie...
<ona> a asi bysme měli začít dělat něco jinýho, třeba se jít učit... protoze uz za chvilku se stejně uvidíme
<ob> tjn to bysme měli... obzvlášť když maturujem tenhle rok
<ona> to teda... jako jestli neodmaturujem... tak mi uděláš díte
<on> lol
<ona> tim sem tě chtěla motivovat k učení
Komentář: no lekl jsem se dost
<a> huste ted sem jim tam na dust 1 rozdal take headshoty ze se z toho jen tak nevzpamatujou
<b> a co se takhle ucit?
<a> ee kura koncim s touto komunikaci me jen rozptylujes sem ted hodil flash vlastnimu ze zadu do hlavy