Nejlepší hlášky
<a> Ahoj...
<b> Ahoj :)... :D povídám si se ségrou (3 roky) :-)
<a> Jo ? Můžu si s ní povídat taky? Co já napíšu ty jí řekneš a co ona řekne ty napíšeš mě ok ?
<b> ok
<b> Tk začni :-)
<a> Tk jo...Ahoj ;-)
<b> Říká: Čau :-)
<b> Říká: b proč mě zdravíš ?
<a> :D:D:D
Komentář: :D Asi by nebylo od věci nejdřív vysvětlit tomu chudákovi dítěti co se děje :D
<a> ona: jeste sem to nikdy nedelala ale tak plus minus vim co se tam dava a jak se to dela
<a> ze neuhodnes o cem jsme se bavili? :-D
Komentář: Přece o pravé domácí svíčkové :)
<a> dneska <b> dal frázi "hard restart" nový význam - po hodině práce se mu zaseklo Visual Studio a on se nasral a praštil pěstí do notebooku, který se poté zrestartoval
<a> Pardubice a Hradec mají mezi sebou pořád takový boje a vtípky
<b> Něco jako Praha a Brno?
<a> jo... ale v tomhle případě jsou oba Brno
Komentář: Když si píšou 2 Pražáci
<a> Jsem byla teď v kuchyni a z televize se ozvalo "Dylene ty pako jedno ušatý" Tak jsem si na Tebe vzpomněla :-D
<b> Jo? Já jsem ráno brknul o práh a ozvalo se "Do kravský prdele" A taky jsem si na Tebe vzpomněl ...
Komentář: milující bratránek
<a> Má vůbec Facebook?
<b> On nemá internet
<a> Ty vole, tak to jo no... a hajzl doma mají?
<a> hej mi dneska baba v muzeu neveřila že mi není 15
<b> co si jí řekl??
<a> že mi opravdu není 15..jestli chce vidět občanku...
Komentář: lol :D
<a> inac Fei mozem len odporucit! odkedy tam chodim, uz som mal sex s troma zenami :D
Komentář: .. aspon viem aku skolu si vybrat :) ..
<janicka.houlova> tak jsem se bavila s tou novou holkou. Lidská hloupost nezná mezí, fakt že jo... Jsem si řekla, že zkusim, jak moc je to s ní špatný rozumiš..
<Saga> S Anet? ta holka stojí za vtipama o blondýnách beztak :-D
<janicka.houlova> zas začala o autoškole a mlela nějaký srance, tak jsem si řekla, že ji nachytám na ty silniční odrazky :-D viš ne?
<Saga> jj
<janicka.houlova> chvilku kecáme a pak jí povídám: "škoda, že to nemj` líp pořešený ty odrazky na silnicích, co? To vyměňování žároviček je hrozně pracný." A ona vážně: "V tom jsou žárovky??"
<Saga> :-D OMFG
<janicka.houlova> :-D tak říkám: "no jasny, každých 5let se musí každá odrazka zvlášť vyfrézovat, dá se tam nová žárovka, a zas` to zalijou betonem."
<Saga> X-D Někteří lidi věří všemu
<janicka.houlova> načež mě položila: "A nebylo by to teda rozumnější udělat na elektriku?"
Komentář: Naivka...