Nejlepší hlášky

<a> Ahoj...
<b> Ahoj :)... :D povídám si se ségrou (3 roky) :-)
<a> Jo ? Můžu si s ní povídat taky? Co já napíšu ty jí řekneš a co ona řekne ty napíšeš mě ok ?
<b> ok
<b> Tk začni :-)
<a> Tk jo...Ahoj ;-)
<b> Říká: Čau :-)
<b> Říká: b proč mě zdravíš ?
<a> :D:D:D

Komentář: :D Asi by nebylo od věci nejdřív vysvětlit tomu chudákovi dítěti co se děje :D

<a> ona: jeste sem to nikdy nedelala ale tak plus minus vim co se tam dava a jak se to dela
<a> ze neuhodnes o cem jsme se bavili? :-D

Komentář: Přece o pravé domácí svíčkové :)

<a> dneska <b> dal frázi "hard restart" nový význam - po hodině práce se mu zaseklo Visual Studio a on se nasral a praštil pěstí do notebooku, který se poté zrestartoval

<a> Pardubice a Hradec mají mezi sebou pořád takový boje a vtípky
<b> Něco jako Praha a Brno?
<a> jo... ale v tomhle případě jsou oba Brno

Komentář: Když si píšou 2 Pražáci

<a> Jsem byla teď v kuchyni a z televize se ozvalo "Dylene ty pako jedno ušatý" Tak jsem si na Tebe vzpomněla :-D
<b> Jo? Já jsem ráno brknul o práh a ozvalo se "Do kravský prdele" A taky jsem si na Tebe vzpomněl ...

Komentář: milující bratránek

<a> Má vůbec Facebook?
<b> On nemá internet
<a> Ty vole, tak to jo no... a hajzl doma mají?

<a> hej mi dneska baba v muzeu neveřila že mi není 15
<b> co si jí řekl??
<a> že mi opravdu není 15..jestli chce vidět občanku...

Komentář: lol :D

<a> jsem tu sám?
<a> to nemůžete napsat aspoň ano?!

Komentář: irc..

<a> inac Fei mozem len odporucit! odkedy tam chodim, uz som mal sex s troma zenami :D

Komentář: .. aspon viem aku skolu si vybrat :) ..

<janicka.houlova> tak jsem se bavila s tou novou holkou. Lidská hloupost nezná mezí, fakt že jo... Jsem si řekla, že zkusim, jak moc je to s ní špatný rozumiš..
<Saga> S Anet? ta holka stojí za vtipama o blondýnách beztak :-D
<janicka.houlova> zas začala o autoškole a mlela nějaký srance, tak jsem si řekla, že ji nachytám na ty silniční odrazky :-D viš ne?
<Saga> jj
<janicka.houlova> chvilku kecáme a pak jí povídám: "škoda, že to nemj` líp pořešený ty odrazky na silnicích, co? To vyměňování žároviček je hrozně pracný." A ona vážně: "V tom jsou žárovky??"
<Saga> :-D OMFG
<janicka.houlova> :-D tak říkám: "no jasny, každých 5let se musí každá odrazka zvlášť vyfrézovat, dá se tam nová žárovka, a zas` to zalijou betonem."
<Saga> X-D Někteří lidi věří všemu
<janicka.houlova> načež mě položila: "A nebylo by to teda rozumnější udělat na elektriku?"

Komentář: Naivka...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.