Nejlepší hlášky

<ona> Ahojik nejaká lezbička?
<ona> aby se mi ukázala na webce ??
<ona> ukázu se taky
<on> že bych zalistoval v krabici s dětským pornem, poslal jí to, a čekal na novej materiál do sbírky DVDček?

Komentář: ona 14 let, on 32

<Taurus> btw zkousel jsem ten vtipek s pritazlivejma tlustoskama... jako odpovedi se mi dostalo jen nechapaveho usmevu... :(
<Taurus> tak uz jsem to radsi na nikoho jinyho nezkousel...
<WorMartiN> To je jednoduchý, prostě se přátelíš jen s dementama, kokotama, debilama, idotama a se mnou. A jelikož vtip pochází ode mě, tak ho vážně moc nevyužiješ.
<Taurus> tak ale tos trochu prehnal... tolik pratel nemam

Komentář: Jednalo se o tento vtip: "Zjistil jsem, že mě víc přitahujou tlustý holky, protože mají vyšší gravitaci."

<a> tak si představ, dneska jsem byl na rande s babou a nemusel sem do ní vrážet prachy, abych jí přefik:-P
<b> ty sis koupil ovci?

Komentář: přející kamarád

<a> Tak z toho nemůžu. Tady hledam na netu jak spřátelit dvě kočky, protože ty naše se nesnesou nebo prostě nevim. A našel sem „Jsme dvě roztomiloučké kočky Markéta 22 let a Jana 19 let a hledáme kocoury.”
<b> :D

Komentář: Není kočka jako kočka...

<Kocúr Puf> pockat, nepisou Rekove jinak nez latinkou?
<b> nn
<b> dival ses na recke stranky?
<b> oni pisou trojuhelniky

<a> nevim... asi umru...
<b> neser

Komentář: opravdoví přátelé :)

<a> koukej, tomuhle se říká ignorace:
* <a> 7.8.2011 22:42:22: ahoj
* <a> 16.8.2011 18:12:12: ahoj :)
* <a> 24.8.2011 20:14:43: ahoj :)
-!- <b> is away: ...
<a> ...a teď mě schválně ignoruješ taky, chápu :)

<Sonny> včera kámoš... sme se chvílu bavili... a prej... viděls ty oslavy v číně... oslavovali tam nějaký den sexu... a chodily tam ženské s čurákama (myšleno v ruce)... a já na to... na to nemusím jezdit do číny... stačí vidět tebe s mojí bývalkou

<a> ten kluk je uplně hloupej
<b> otec ho mel raci vystrikat do kopriv :D

<Provoz> Hele, koukal ses na ten servisní požadavek, jak jsem posílala předevčírem? Je to už celkem urgentní.
<Správa systémů> Jo, koukal. Psal jsem tomu řešiteli, že je zákazník z toho nefunkčního Roamingu už dost fialovej.
<Provoz> To je slabé slovo.
<Správa systémů> Ale až pozdě jsem si uvědomil, že to vlastně píšu na IT, protože jsem měl za chvíli telefon... prý kde vidím ten fialový status na Roamingu, že to tam nemůže najít :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.