Nejlepší hlášky

<a> a kurva, sem si polil notas slivovici
<b> a zije?
<a> chvilku psal jak opilej, ale uz snad vystrizlivel
<a> hajzl jeden, ja mu dam chlastat moje zasoby

<kvítek> Ahojky já jsem Květa
<dreamer> já Roman...btw hrozný jméno
<kvítek> tak to máme něco společnýho!!
<dreamer> jo? tobě se taky nelíbí?

Komentář: chatování v dobyvateli

<a> Neví někdo, proč se 100,- Kč nazývá "kilo"?
<b> Že by 100g = kilo

<Besip> A furt seš blondýna, nebo sis nechala udělat umělou inteligenci?
<Lálinka> Ted jsem se tu vztekala ,že nepíšu a já si vytrhla klávesnici a asi 10 min.jsem to tu řešila a mlátila do vypojené klávesnice,takže zůstávám blond,ptž.mě ani umělá inteligence nepomůže

Komentář: Pro vyjádření mínusu klikněte na plus a obráceně...

<a> čus, hele ty něco hraješ?
<b> hoj. no hraju dotu... proč?
<a> vážně netuším, co bys dělal, kdybychom nebydleli naproti a já ti neviděl do pokoje... :D
<b> co tím myslíš?
<a> nezapomněl jsi na něco? :D
<b> o ničem nevím
<a> třeba na tu holku, která sedí na posteli a čeká až se jí budeš "věnovat"? :D
<b> sakra já na ni uplně zapomněl!
-!- <b> has quit

Komentář: hráč

<a> Dnes jsem celý den hledala mobil, načež moje drahá matka mi poslala na ten hledaný telefon smsku:"Dcero, telefon máš u Helči v autě"

<ona> mám hlad..
<on> jestli chceš něco teplýho do žaludku..
<ona> děkuju, nemám chuť na slaný..

<ona> Nesnáším ten pocit...když jde něco do hajzlu :((
<on> jo přesně ten samej pocit mám při chcaní...

<a> Já jsem ráda, že i když jsem se včera tak strašně opila, tak si po dlouhý době fakt všechno pamatuju
<b> Jo, to už jsi mi včera párkrát říkala..
<a> To jsem fakt říkala?!

<a> Nemám rád lidi, co píšou jak prasata
<b> myslíš AcHOoOj, místo v w popřípadně f?
<a> Přesně to...
<b> to by jsi měl radost z ČD
<a> ???
<b> Stojím tak na vlakovém nádraží a čekám na vlak, když se na takovém tom panelu objeví: směr Skalice n./Sfit.
<a> Njn, pokrok nezastavíš...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.