Nejlepší hlášky

<a> přesně! proto fandím oriům
<b> ja ne
<a> proč?
<b> ja fandil asgradum, ale pak se ukazalo, ze asgardi jsou ema a spachali sebevrazdu

<a> Tak jsem byl dneska nakoupit, a jak jsem čekal frontu, četl jsem titulky novin... První hlásaly: Michael Jackson bude žít věčně a hned vedle toho druhý: Leoš Mareš v porodnici: Strach o syna... :D

<michi> dedek mi zrovna hovoril ze sa mu posrala mys... a ja ze co s nou zase porobil rozmyslam...
<b> restartol komp?
<michi> jo, aj viac krat, a ta mys furt nic alebo sa uplne ujebvala prudko zo strany na stranu...
<b> ma opticku alebo tu staru?
<michi> opticku...
<b> tak uz nevim :D
<michi> ani ja som nevedel... a z toho hovada nakoniec vyliezlo ze ju obratil hore nohami a ni si to nevsimol :D :D
<b> loool :D

Komentář: dedci + IT = DISASTER

<a> půjčil jsem kámošovi 2 dvd a on mi napíše že to prostě nechce načíst... :-D
<a> aaaaaaaaaaaaaaaa
<b> asi technický typ no :-D
<a> :-D asi to nedal do čtečky
<b> :-D :-D třeba to dal do disketovky :-D :-D
<a> si to strkal do mobilu či co :-D
<a> :-D musím na to někoho zavolat
<b> Chucka Norrise :-D :-D
<a> :-D juj
<a> Chuck je kár, ten by to tam možná narval :-D

<a> Hej ona je fakt děsně tlustáá... si nedokazes predstavit
<b> vic nez anča?
<a> jo! kam se anča hrabe!
<b> upřesni nějak
<a> moje dvě lýtka jsou jedno její stehno!
<b> to neni tak hrozny ty mas hubeny lytka
<a> hmm jenže jedno jeji lytko je jak dvě moje stehna!
<b> ty woe!!!

Komentář: přijela tetička z Moravy xD

<kamarátka> Máš tak hebké ruky. Aj ja chcem také!
<ja-chlap> Málo masturbuješ!

20:48:20 <X> Ahojky holky, pokecá některá?
21:05:47 <X> Holky?...
21:09:50 <X> Páni zrovna sem vyhrál 2 lístky na Guettu !
21:10:31 <A> Ahojky, pokecáš?
20:11:11 <B> AwOj :-*
20:12:11 <C> Nazdárek, jak je? písnem?

<a> resim otazku zasadniho vyznamu
<a> Stary tabor, Novy tabor nebo Bazinny tabor?

Komentář: konec zkouškového

<shAAR / 1337> Trapas! Penis mu vyprošťovalo osm hasičů! Aneb proč nestrkat orgány tam, kam nepatří.
<deamoni ♥ Šimiké [RL]> co si zase vyvadel omg?
-!- shAAR / 1337 has quit

Komentář: xfire @ raizexuR

<a> Čus, koukni na komentáře k článku "Proč upadlo Myspace" na pctuningu :-D
<b> Zdar
<b> :-D
<b> jako nejlepší je "prečo by malo byť mySpace sociálna sieť? ja MySpace používam tiež a nepoberám žiadne sociálne dávky"

Komentář: není socální jako sociální

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.